Aktualności

 • 2016-01-28 09:48:19

  Obrzęk ręki a lot samolotem

  Mam obrzęk ok. 3 cm przedramienia i dłoni. Noszę rękaw albo bandażuję. Planuję lot samolotem ok. 4 godz. Czy bezpieczny będzie dla mnie lot samolotem i nie wpłynie on na zwiększenie obrzęku? Jak mogłabym się zabezpieczyć przed ewentualnymi skutkami lotu?
 • 2016-01-28 09:45:05

  Interpretacja wyniku USG jamy brzusznej

  Proszę o interpretację wyniku badania USG jamy brzusznej: "Wątroba niepowiększona, z prawidłowej echogeniczności miąższem, bez zmian ogniskowych. Drogi żółciowe wewnątrzwątrobowe i PŻW nieposzerzone. Pęcherzyk żółciowy nieposzerzony, o niepogrubianej ścianie bez złogów. Szeroki spływ żylny o wym. 19x30 mm, wskazana kontrola." Jestem po operacji, przeszłam leczenie: 4xAC, 12xpaklitaksel. Obecnie 8-my wlew herceptyny oraz pól roku zażywania tamoksifenu. Martwi mnie ten "szeroki spływ żylny". Co to jest i co to może oznaczać? Czy to może być skutek uboczny tamoksifenu? Jakie mogę zrobić dodatkowe badania?
 • 2016-01-28 09:42:28

  Jakie powinno być zastosowane leczenie

  Mam 36 lat. Oto wyniki biopsji gruboigłowej: Naciekający rak przewodowy (NST) IIst wg. Blooma -Richardsona (c3,p2,m1) W badaniu mikroskopowym maksymalna długość tkanki nowotworowej: biopat pierwszy= 10mm i 11 mm, drugi biopat =7,5 mm IHC: E-kadheryna (+), ER pozytywny 90% intensywność 2, PR pozytywny 50% intensywnosć 2, Her-2 negatywny, Ki-67 16,6% Po tych wynikach zastosowano operację oszczędzającą piersi lewej wraz z węzłem wartowniczym. Dziś odebrałam wyniki: Naciekający Rak Przewodowy (NST) II st w skali Blooma-Richardsona. W utkaniu guza widoczne włóknienie stanowiące ok. 10% jego powierzchni. Na obrzeżu guza oraz w centralnej części widoczne pojedyncze przewody z DCIS G2 (typ lity i sitowaty). Węzeł chłonny o wymiarach 10x5x3 mm w 1/2 stwierdza się utkanie raka o morfologi jak powyżej. W pozostałych węzłach bez przerzutów raka. W marginesie: w pobranym materiale stwierdza się zmiany włóknisto-torbielowate: włóknienie, duktektazje, metaplazję apokrynową, torbiele, mikrozwapnienia. Zmiany proliferencyjne: rozrost przewodowy typowy. Ponadto ogniskowo stwierdza się obecność nafaszerowania krwotocznego. Rozrostu złośliwego nie stwierdzono. Moje pytanie: przed operacją miałam w planie radio i hormonoterapię. Czy po tych obecnych wynikach coś się zmieni, czy wszystko jest jak było? Plan leczenia był ustalony na podstawie biopsji. Dodam, mimo iż nikt tego nie bierze pod uwagę, bo inny typ nowotworu, pół roku temu miałam prawostronną hemikolektomię- rakowiak wyrostka robaczkowego
 • 2016-01-28 09:39:57

  Czy powinno być zastosowane leczenie

  Mam 41 lat. Miesiąc temu miałam mastektomię i wycięte węzły chłonne (były czyste). Rak naciekający przewodowy G2, guz około 2 cm, ER - 100%, PR - 100%, HER2 - +1(wynik ujemny), ki67 - ok. 20% Chcę zapytać czy potrzebne jest dalsze leczenie. Martwię się, ponieważ onkolog kazał mi przyjść za pół roku na wizytę i nie dostałam żadnych leków, zupełnie nic.
 • 2016-01-27 10:00:00

  Detabuizacja choroby i mobilizowanie do działania chorych na inne rodzaje nowotworów

  Od samego początku Amazonki brały udział w oswajaniu społeczeństwa z tematem raka piersi i przyczyniały się do zniesienia tabu otaczającego tę chorobę. Najpierw, oczywiście, same musiałyśmy sobie poradzić z własnymi lękami i uświadomić sobie, jak bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące są stereotypy dotyczące kobiet po mastektomii. W ciągu paru lat udało się nam wypracować „plan”, którego celem było między innymi przekonanie ludzi chorych do zaangażowania się w aktywność społeczną. Widziałyśmy wielu chorych, którzy cierpieli nie tyle z powodu swojej dolegliwości, co odrzucenia przez bliższych i dalszych krewnych i znajomych. Uznałyśmy więc, że jedynym słusznym rozwiązaniem jest zbudowanie silnego środowiska wyleczonych pacjentów.  
 • 2016-01-26 10:22:54

  Jak leczyć rany na skórze po radioterapii

  Jestem po operacji oszczędzającej piersi wycięcia zmiany nowotworowej bez przerzutów. Po operacji zastosowano radioterapię 25 cykle. Doznałam skutków ubocznych - zeszła skóra pod pachą. Onkolog specjalista radioterapii powiedziała, że pierwszy raz spotyka się z takim przypadkiem. Przerwałam radioterapię. Przepisano mi linomag w płynie, sudokrem, cicatridina krem (sól sodowa kwasu hialuronowego). Efekty tygodniowego stosowania tych kremów są bardzo słabe. Rana dalej boli. Proszę o pilną informację jak najszybciej wyleczyć powstałą ranę i towarzyszący ból .
 • 2016-01-26 10:19:08

  Jakie powinno być zastosowane leczenie

  Mam 35 lat, rozpoznanie kliniczne w czerwcu 2015 r. (biopsja gruboigłowa): Tu mammae dxt, ER-TS 7/8 (dodatni), PR-TS 8/8 (dodatni), HER 2: 3+ (dodatni), Ki67 - 50%. Wynik badania mikroskopowego po amputacji piersi prawej sposobem Maddena (grudzień 2015 r.) Stan po chemioterapii: Całkowita odpowiedź na leczenie systemowe. W nadesłanym do badania sutku komórek raka inwazyjnego (aktywnie rosnącego nowotworu) nie ujawniono. W pobranych wycinkach stwierdzono obecność pasmowatych obszarów włóknistej tkanki łącznej, z kolegenizacją, w których znajdują się drobne przewody z pojedynczymi ogniskami mikrozwapnień otoczone przez naciek limfocytarny, miejscami dość obfity. Znaleziono 17 węzłów chłonnych, w żadnym z nich nie ujawniono obecności przerzutów nowotworowych, a jedynie wykładniki zaniku tłuszczowatego. Pani Doktor, proszę o interpretację powyższego wyniku badania patomorfologicznego oraz wskazanie jak powinno wyglądać dalsze leczenie.
 • 2016-01-25 20:14:17

  Jakie powinno być zastosowane leczenie, rokowania

  U mojej 74 letniej mamy niestety wykryto raka piersi. Poniżej przedstawiam opis biopsji. Rozpoznanie histopatologiczne: invasive carcinoma nst Opinia patologa: p5 nowotwór złośliwy, rak in situ nie występuje, rak inwazyjny: NST, G:2, ER 0, PR 0, Status recept HER-2: +1, Ki67 (%): 60, poliferacja nabłonka nie występuje. Cała pierś prawa wypełniona przez guz naciekający kompleks brodawka-otoczka (T4b). W dole pachowym prawym patologiczne węzły chłonne wlk. do 20 mm. Wygląd radiologiczny - zmiana o nieostrych zarysach, wymiar w mm 80, kategoria radiologiczna BIRADS: B5. Bardzo proszę o odpowiedź jakie są rokowania w wyleczeniu takiego raka i jak będzie wyglądał proces leczenia.
 • 2016-01-25 20:10:59

  Interpretacja przypadku

  Mam 50 lat. W sierpniu 2013 r. zachorowałam na raka piersi lewej T1cN0M0, po BCT i SLN. HT w trakcie. Rak hormonozależny, HER (-), G3, Ki67 - 50%. Od października 2015 r. zgłaszałam bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym promieniujące na lewą łopatkę. Dostałam skierowanie na scyntygrafię kości - oto jej wynik: Badanie wykonano 12.10.2015 r. Po dożylnej iniekcji MDP-Tc99m. W badaniu uwidoczniono ognisko wzmożonego gromadzenia radiofaraceutyku osteotropowego w obrębie kręgosłupa na wys. Th3/4 po stronie lewej. Pozostały kościec nie wykazuje istotnej patologii gromadzenia. Obraz scyntygraficzny budzi podejrzenie proc. meta ad ossium. Dnia 05.01.2016 r. został wykonany RM, którego wynik brzmi następująco: 88.938 RM odcinka piersiowego kręgosłupa bez kontrastu i z kontrastem. Badanie MR kręgosłupa piersiowego wykonane w sekw. TSE i TIRM, w obrazach T1 i T2 zależnych oraz po podaniu środka cieniującego: Badanie wykazuje obecność patologicznej masy powodującej guzowate rozdęcie wyrostka poprzecznego lewego VTh3, o obniżonym sygnale w T1, podwyższonym w T2 i TIRM, która ulega wzmocnieniu kontrastowemu. Obraz przemawia za meta. Zmiana przechodzi na lewą nasadę łuku VTh3 i podstawy wyrostków stawowych górnego i dolnego lewego. Na wysokości zmiany nieco zwężona jest górna część otworu m-k Th3/4. Widoczne jest naciekanie przylegającego tylnego odcinka żebra 3. Po wizycie u onkologa dostałam od razu pierwszy wlew Zomikosu (następne co 4 tygodnie) oraz zmianę tabletek z Tamoksifenu na Glandex 25mg Exemestanum 1x1. Proszę powiedzieć jakie są moje rokowania? Czy leczenie zostało dobrane właściwie? Powiem jeszcze tylko, że jutro mam konsultację u ortopedy czy będzie możliwa operacja, a jeżeli nie to mam już skierowanie na radioterapię.
 • 2016-01-25 20:05:38

  Czy leczenie Lamettą jest wystarczające - cd.

  Kontynuacja pytania "Czy leczenie Lamettą jest wystarczające" z 18 grudnia 2015 r.   Właśnie odebrałam wynik badania PET-CT, w którym jest napisane m.in.: "Klatka piersiowa - aktywne metabolicznie węzły chłonne, przednaczyniowy po stronie lewej (13x10 mm, SUV max 12,6) oraz położony w śródpiersiu węzeł 21x18 mm, SUV max. 8,5, a także kilka drobniejszych bez wzmożonego gromadzenia FDG". To jest to, co mnie zmartwiło, bo miałam nadzieję, że chemioterapia zabiła komórki nowotworowe. A dalej: "WNIOSKI: wynik badania wskazuje na obecność opisanych aktywnych metabolicznie węzłów chłonnych klatki piersiowej - zmiany "meta" procesu podstawowego. W pozostałych okolicach ciała bez cech choroby rozrostowej o wysokim gromadzeniu FDG". Co to dla mnie oznacza? Czy zmiany "meta" procesu podstawowego to po prostu komórko rakowe, które przetrwały leczenie, ale mogę wierzyć, że lametta nie pozwoli im na stworzenie guza, czy też oznacza to jednak rozwój choroby i lametta nie wystarczy? Co w takim przypadku, jakie leczenie?  
 • 2016-01-21 09:50:15

  Jakie powinno być zastosowane leczenie

  Mam 64 lata. 22 grudnia przeszłam zabieg lumpektomii piersi prawej z usunięciem węzła wartownika. Wynik biopsji gruboigłowej: Carcinoma NST G-2 invasivum mammae (B5) (luminal B ). ER (3+)100% kom. dod Total score 8/8, PgR (+3)100% kom. dod. Total score 8/8, Ki67 dodatni w ok. 50% komórek, HER-2 (+1) ujemny. Wynik badania patomorf. pooperacyjnego: Rak piersi prawej. T2N0M0. 1. Gruczoł sutkowy prawy - margines dobrodawkowy: preparat chir. o masie całk.120 g obejmujący fragment skóry o wym. 60x20 mm z fragmentem miąższu piersi o wym. 90x50x40 mm. Na przekroju gwiazdkowaty o wym 19x16x19 mm. Guz jest oddalony 19 mm od marginesu dolno-przyśrodkowego, poniżej 1 mm od marginesu górno-bocznego, 4 mm od marginesu głębokiego, 35 mm od przeciwległego do dobrodawkowego, 20 mm od dobrodawkowego, 25 mm od skóry. Rozpoznanie: Norma. Bez nacieku raka. 2. Margines przeciwny do dobrodawkowego - Fragmenty tkanki włóknisto-tłuszczowej, bez nacieku raka 3. Guz. Rozpoznanie patomorfologiczne: Carcinoma invasivum (NST) G-2 mammae. Średnica guza 19 mm. W masie guza obecne rozrosty DCIS (NG-2) typ "cribriforme" z martwicą typu "comedo". Nie stwierdzono cech angioinwazji. Guz usunięty w granicach zdrowych tkanek z minim. marginesem górno-bocznym i głęb. 4. Węzeł wartowniczy dołu pachowego - dwa fragmenty po 10 mm. Wypreparowano 2 węzły chłonne bez przerzutów raka (0/2) CK19 (-) Wczoraj byłam u onkologa z wynikiem badania patomorf. pooperacyjnego i usłyszałam, że czeka mnie radioterapia. Po kilku godzinach telefon od koordynatora leczenia, że mam zgłosić się do chemioterapeuty, a radioterapia i hormonoterapia będą prowadzone po ukończeniu chemioterapii. Czy to może małe marginesy wyciętych zdrowych tkanek są przyczyną zmiany decyzji co do leczenia? Bardzo proszę o rozwiązanie wątpliwości w sprawie dalszego leczenia.
 • 2016-01-21 09:45:12

  Czy konieczna jest chemioterapia

  Mam 51 lat. Miałam wykonaną operację oszczędzającą piersi. Wyniki histopatologiczne są następujące: 1. Dwa węzły chłonne z cechami rozrostu odczynowego bez przerzutów raka (miałam pobierany węzeł wartowniczy) 2. Rak przewodowy naciekający NST G2 z ogniskami raka wewnątrzprzewodowego w sąsiedztwie raka inwazyjnego, stopień zaawansowania procesu nowotworowego pT1c. ER (+) dodatni w 100% komórek nowotworu (wynik pozytywny), PR (+) dodatni w 100% komórek nowotworu (wynik pozytywny), HER2 (1+) ujemny, Ki67 (+) dodatni w 30% komórek nowotworu 3. Opis makroskopowy: Fragment sutka o wym. 6,5 x 6 x 3,5 cm z płatem skóry 6,6 x 1 cm. na przekroju obszar włóknienia o wym. 4 x 2,5 x 5 cm., w jego obrębie żółtawe nieregularne twarde ognisko o śr. około 1,5 cm. Zalecono mi chemioterapię AC 4 razy co 3 tygodnie (Doxorubiyna+ Cyclofosfamid), następnie radioterapię i hormonoterapię. Czy chemioterapia jest konieczna w tym przypadku i właśnie taka?
 • 2016-01-20 12:36:12

  Badanie PET

  Czy badanie PET jest dla nas bezpieczne i jak często można je wykonywać ? Jestem po amputacji piersi - rak hormonozależny G3
 • 2016-01-20 12:33:31

  Badanie betaHCG

  W ramach monitorowania skuteczności (dodatkowej) terapii m.in. Vit B17, żona zrobiła badania Beta-hCG (wg Książki/sugestii dr A.Putticha) - w Diagnostyka W-w, test F-my Siemens, metodą immunochemiczną na aparacie Immunite: - 12.10.15 wynik był=4,35 mIU/ml - 16.11.15 =4,63 - 16.12.15 =5,77 Czy to jest sensowne, ma wartość diagnostyczną/do oceny stopnia remisji procesu nowotworowego? Czułość tego markera jest (chyba) duża? ...i niezależna od rodzaju/umiejscowienia raka, jego przerzutów? - marzec 2014 - Carcinoma lobulare invasivum G2, w piersi prawej (5 cm - BIRADS 5) - 6 cykli chemii, co 3 tygodnie, wg programu AC (04-08.2014) - wrzesień 2014 - usunięcie guza na nerce prawej, Carcinoma metastaticum mammogenes - poza tym przerzuty do kości (żebra, trzon Th10, trzon kości krzyżowej, w lewej kości kulszowej...) - od września 2014 - Tamoksyfen, potem Egistrozol (bo pojawiły się "incydenty" - na endometrium, zaćma); dalej - od 4.11.15 Faslodex (dotychczas 4 kursy) - od października 2014 terapia Zolendronianem - raz w miesiącu - 29.09.15 - FDG PET-CT: ...bez ognisk aktywnej metabolicznie choroby rozrostowej. Zmiany przerzutowe w kośćcu nie wykazują wzmożonego metabolizmu FDG - całkowita odpowiedź metaboliczna na leczenie". - USG piersi prawej z 11.01.16: ...nieostro odgraniczone, hypoechogenne ognisko wielkości 1,1x1,9 cm, w jego sąsiedztwie, ubogoechowa gładkokonturowana zmiana ogniskowa ok. 0,9x1,6 cm
 • 2016-01-19 12:00:00

  Zaproszenie do wypełnienia anonimowej ankiety - oceń realizację pakietu onkologicznego.

  Fundacja Wygrajmy Zdrowie wraz z Federacją Stowarzyszeń Amazonki prowadzi Społeczny monitoring wdrażania i realizacji Pakietu Onkologicznego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Celem projektu jest społeczna kontrola sposobu wdrażania i realizacji przez Ministerstwo Zdrowia tzw. pakietu onkologicznego wprowadzającego kompleksowe zmiany w systemie opieki onkologicznej w Polsce po 1 stycznia 2015 r.    
 • 2016-01-18 09:19:26

  Ból zdrowej piersi podczas chemioterapii

  Jestem po 4 x EC i 12 Taxolach. Podczas 2 ostatnich taksoli poczułam ból (rwanie) w zdrowej piersi. Wg USG z 05/2015 są w niej drobne torbiele i obszary tkanki dysplastycznej. Boję się, że ten ból może oznaczać zmiany rakowe w zdrowej piersi. Proszę o radę, opinię w tym zakresie. Mój rak to T2N1MO non luminal HER 2 positive. Mastektomia lewej piersi oraz 15 węzłów wyciętych w tym 8 zajętych. Mój chemik mówi, że mało prawdopodobne jest, że podczas chemii są przerzuty....? O czym świadczy ten ból?
 • 2016-01-18 09:15:32

  Interpretacja przypadku

  Mam usuniętego raka razem z prawą piersią i 2 węzły chłonne. Teraz oczekuję na pierwszą chemię. Po operacji otrzymałam wynik badania anatomopatologicznego.Terminologia w nim jest bardzo zawiła i nie mam się do kogo zwrócić o przetłumaczenie mi tego na "ludzki język". Tu zacytuję dokładny opis: Opis materiału: Pierś prawa o wym. 15x9x4 cm wraz zawartością pachy. W KBD widoczny guz w największym wym. 3,0 cm, oddalony 1,3 cm od brzegu dolnego, 5,0 cm od brzegu bocznego, 4,0 cm od brzegu górnego, ok. 5,0 cm od przyśrodkowego. Guz oddalony od powięzi na ok. 0,1 cm. Powięź wydaje się przesuwać nad guzem. Na dolnym brzegu skóry KBD obecnie przecięte na pół znamię? - guz pokryty łuską rogową zabarwioną na kolor brunatny. Rozpoznanie: I - brodawka - wolna od zmian, II - guz - Naciekający rak przewodowy G3, III - guzek skóry - Rogowacenie łojotokowe, IV - węzły Ip. Przerzuty raka gruczołu piersiowego - masywne zajmujące torebkę węzła 2/10. Widoczne zatory z komórek nowotworowych w naczyniach chłonnych, V - węzły IIp - Węzeł odczynowy 1x, ER - + 80%, PR - +10%, HER 2 - (+1), ki67 - < 10%, pT2N1Mx. Tu koniec cytatu i moje pytanie: jak bardzo złośliwa jest ta odmiana raka, jakie jest prawdopodobieństwo wyleczenia lub nawrotów oraz czy jest możliwe przekazanie genetyczne komórek nowotworowych córkom? Mam 56 lat.
 • 2016-01-16 09:00:00

  Jak rozpoznać raka w Polsce?

  Na podstawie raportu „Choroba nowotworowa -doświadczenia pacjentów”. 
 • 2016-01-13 11:00:00

  Stowarzyszenia Amazonek jako kulturotwórcza wspólnota na społecznej mapie raka piersi

  Problem choroby onkologicznej na początku wcale nie jest problemem niedomagającego ciała, ale osoby, która staje w obliczu druzgocącej informacji o zdiagnozowaniu u niej nowotworu złośliwego i świadomości gwałtownych, i zwykle niepożądanych, zmian, które wkrótce zajdą w jej życiu.  
 • 2016-01-13 09:36:33

  Interpretacja przypadku

  Moja żona (63 l.) po amputacji piersi lewej. Wynik badania histopatologicznego: Na granicy górnych kwadratów szaro-kremowych spikularny guz śr. 1 cm, położony 2 cm od skóry i 2 cm od powięzi. Poza guzem tkanka tłuszczowa bez zmian. Brodawka makroskopowa bez zmian. Zaznaczony brzeg pachowy preparatu podwiązką, makroskopowo węzłów chłonnych nie znaleziono, pobrano losowo wycinki. Nr 68838-40 - Carcinoma probabiliter lobularae in statu degenerationis mamma sin pT1bpN2a. Nr 68841-2 - Brodawka wolna od nacieku raka. Nr 68843-51 - W całości przebadanym materiale utkania chłonnego mikroskopowo nie znaleziono - I piętro pachy. Nr 68852-8 - II piętro pachy znaleziono 7 węzłów chłonnych śr. od 0,5-0,8 cm niektóre podejrzane - Metastases carcinomatis ad lymphonodulos. W 2/7 znaleziono przerzuty raka, w 1 nacieka i przekracza torebkę węzłów. Nr 68859-62 - Węzły szczytu pachy znaleziono 4 węzły chłonne śr. 0,5-0,6 cm - Metastases carcinomatis ad lymphonodulos. W 3/4 znaleziono przerzuty raka, w dwóch naciekają i przekraczają torebkę węzłów. Nr 68838, Nr 68859-62 - Reakcje immunohistochemiczne receptorów estrogenowych ER (+) w 100% komórek, receptorów progesteronowych PR (+) w 100% komórek, czynnik wzrostu Ki67 (+) w 20% komórek. Lekarz powiedział tylko, że konieczna będzie chemioterapia a nawet naświetlanie pachy. Bardzo proszę o interpretację przypadku.  
 • Avatar

  2017-01-20 10:14:43

  Interpretacja wyniku USG piersi i mammografii

  Mam 31 lat. USG piersi wykonane 14.12.2016: sutki o budowie gruczołowo - tłuszczowej. W sutku prawym w kgz hypoechogenna...
 • Avatar

  2017-01-19 10:18:35

  Interpretacja wyniku USG piersi

  Bardzo proszę o interpretację badania USG piersi. Piersi o utkaniu w przewadze gruczołowym z cechami dysplazji. W piersi...
 • Avatar

  2017-01-19 10:16:13

  Interpretacja wyniku PET

  Proszę o wyjaśnienie uwag i wniosków po badaniu PET. Głowa i szyja, klatka piersiowa, jama brzuszna, układ kostny...
 • 2010-11-22 15:00:00

  Eksperci: rak płuc wciąż zbyt późno wykrywany

  Rak płuc jest wciąż zbyt późno wykrywany, a skuteczność leczenia - niewielka. Dlatego ważne jest ograniczenie...
 • 2010-02-17 00:00:00

  komórki atypowe

  Komórki, których budowa jest odmienna od prawidłowych, zdrowych komórek organizmu. Komórki...
 • 2012-01-25 20:30:00

  Moja historia - aga66

  Zaczęło się w grudniu 2010 r..... 27 wieczorem nakładając balsam i przesuwając ręką po prawej piersi nad brodawką...
 • 2006-10-25 00:00:00

  Leczenie przerzutów raka piersi do kości

  Przerzuty do kości są częstym zjawiskiem u osób z uogólnionym rakiem piersi. Problem ten dotyczy 65–75%...
 • 2010-02-16 00:00:00

  węzły chłonne pachowe

  Węzły chłonne są częścią naturalnego układu odpornościowego organizmu. Chłonka natomiast to nazwa płynu tkankowego,...
 • 2011-04-03 19:24:28

  Na moją nutę

  Zapraszamy na nową audycję w Radiu Pozytyw "Na moją nutę"
 • 2011-01-05 22:50:58

  Słuchacze puszczają muzykę: Pilot_613

  Zapraszam do słuchania.  Nic nie obiecuję oprócz tego, że jestem na bakier z nowościami a starocie...
 • 2011-01-02 23:48:03

  Lista przebojów

  Każde radio ma swoją liste przebojów. My też taką tworzymy :)
 • 2011-02-23 19:45:44

  Muzyka podszyta poezją.

  Zapraszamy na nową audycję w Radiu Pozytyw. Jej roboczy tytuł brzmi: „Muzyka podszyta poezją”. Autorka...
 • 2011-02-06 11:43:50

  Wejdź na czat

  Zapraszam serdecznie do słuchania programu w każdą środę o godzinie 21.