Gdzie się podziały posty z mojej przystani???!!! myśli

Wysłane przez dziubas 

dziubas (offline)

Post #1

20-08-2017 - 22:56:04

Gdańsk 

Zniknęły z mojego domku wszystkie posty! Podobnie ma Wandka, tylko u niej posty wpisane w domku znikaja po jakimś czasie, najpierw myślałam, ze ona sama kasuje, ale w rozmowie wydało sie, że ustawienia ma prawidłowe i wcale ich nie zmieniała, posty z "domku" same znikają, uważam, ze to najwyraźniej jakis defekt...

dziubas (offline)

Post #2

20-08-2017 - 23:44:46

Gdańsk 

Ba! Jagodula dopisała swój post i nagle sie odnalazły, ale był komunikat "nie było żadnych wydarzeń dotyczących Twojego profilu"...
język

Al_la (offline)

Post #3

21-08-2017 - 12:45:00

k/Warszawy 

Dziubasku, jeśli chodzi o komunikat, który dokładnie brzmi "Brak wydarzeń dotyczących Twojego profilu", a który pewnie widzisz klikając na "wydarzenia" nie oznacza, że posty w Twoim domku zniknęły uśmiech
Ten komunikat informuje, że w ostatnim okresie (nie pamiętam ilu dni) nikt nic u Ciebie nie napisał. Ja też tak mam w tej chwili duży uśmiech

U Wandki jest inaczej i jeśli Ona sama nie kasuje to mogą kasować roboty google, ale podejrzane, że się tylko na Nią uwzięły duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

dziubas (offline)

Post #4

21-08-2017 - 13:09:39

Gdańsk 

a ira sama zamknęła domek? bo coraz wiecej osób widze z pozamykanymi domkami... gdybym Wandce nie powiedziała, ze tak ma nie wiedziałaby do dzisiaj, bo ona wpada na forum jak pershing i do domku przeważnie nie zagląda!

Szpaku (offline)

Post #5

30-01-2018 - 16:29:26

Poznań 

naprawione.
Wszystkie komentarze w domkach zostaly przywrócone i wprowadziłem dodatkowe zabezpieczenie przed robotami

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 274
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018