W sprawie odwolania sie od uchylonego zaskarzenia orzeczenia.

Wysłane przez SlaWny 

SlaWny (offline)

Post #1

07-04-2014 - 13:06:42

Szanowne Panie,
Pisze na forum ponieważ muszę pomóc mamie w uzyskaniu pozytywnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Ostatnio była na komisji i owe orzeczenie zostało:

uchylona zaskarżone orzeczenie w części dotyczącej ustaleń zawartych w puntach

1. odpowiedniego zatrudnienia - nie jest zdolna do pracy
i orzeka
1. odpowiedniego zatrudnienia - tak, wymaga - warunki pracy chronionej

Chciałem, aby m.in. posiadała kartę inwalidzką na parkowanie, ale jest z tym wieki problem. Wiem, ze już pozostaje nam się odwołać chyba do najwyższej instancji. Czy posiada może ktoś jakiś wznów. Bardzo proszę o jakie rady ew. na maila: smajchrzak@op.pl

P.S
Mama jest po mastektomii oraz usunięto jej prawie wszystkie węzły chłonne.

lulu (offline)

Post #2

07-04-2014 - 16:55:47

k/Kwidzyna 

I korzystajcie z tego odwołania aby termin nie minął, może mama trafi na człowieka, a nie maszynkę orzekającą. W odwołaniu, mocno zaznaczyć, to, że mama ma usunięte węzły chłonne ... one nie odrastają.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

SlaWny (offline)

Post #3

08-04-2014 - 15:47:16

Witam,
Wlasnie tylko nie wiem jak sie odwolac do najwyzszej instacji, jakie podnosic argumenty ... moze ktos posiadal podobny problem ?

Pozdrawiam,
Slawek.

Gosia.73 (offline)

Post #4

11-11-2015 - 13:14:27

Witam
Jestem 5 lat po mastektomii i w lutym tego roku zdecydowałam sie na rekonstrujcję piersi.
Do października miałam przyznany umiarkowany stopień niepełnosprawności. Teraz przyznano mi lekki stopień niepełnosprawności.
Nie ukrywam, że jestem zawiedziona uzyskaniem stopnia lekkiego.
Mam pytanie do Pań które są po rekonstrukcji piersi, czy starały sie o uzyskanie stopnia niepełnosprawności??? I jaki otrzymały???
Zastanawiam się nad złożeniem odwołania.

Pozdrawiam gosia

lulu (offline)

Post #5

11-11-2015 - 19:03:13

k/Kwidzyna 

Odwołać się zawsze można, tylko trzeba mieć coś konkretnego w zanadrzu. Może jakieś choroby współistniejące.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

sarenka (offline)

Post #6

11-11-2015 - 20:22:09

ozorków 

Jeśli chodzi o decyzje komisji to nie wiele pomogę ponieważ jestem przed orzeczeniem czekam na wezwanie.Obecnie jestem na rencie o lekkim stopniu niepełnosprawności jak mnie potraktują po mojej mastektomii nie wiem ,natomiast mam 2 choroby współistniejące pewnie będzie zmiana.Jeśli mogę spytać o przebieg choroby i jak Pani przeszła rekonstrukcję piersi i czy trzeba czekać 5 lat ?ja jestem po operacji miesiąc teraz chemioterapia .......marzę o rekonstrukcji....ale najpierw zdrowie.Pozdrawiam.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 549
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018