Co nam w duszy gra meloman

Wysłane przez Amazonki.net 

ira (offline)

Post #1

27-11-2017 - 21:08:18

To dla Aluchny uśmiech
[www.youtube.com]

Al_la (offline)

Post #2

28-11-2017 - 19:53:02

k/Warszawy 

Iruchna serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

gosia0101 (offline)

Post #3

02-12-2017 - 23:24:26

małopolskie 

Powrót do młodości meloman
[www.youtube.com]
[www.youtube.com]

dziubas (offline)

Post #4

02-12-2017 - 23:30:35

Gdańsk 

Gosiu!serce ładnie! ładnie! meloman

dziubas (offline)

Post #5

03-12-2017 - 01:31:27

Gdańsk 

Niech Wam sie przysnia te spiewajace Anioły zwłaszcza ten blond... , który od ponad 20 lat spiewa w Anielskim Chórze w niebie! i niech Was kołysze ta muzyka... melomanśpi
sercemeloman[youtu.be] melomanserce

Krynia58 (offline)

Post #6

06-12-2017 - 20:35:02

Warszawa 

Mnie ostatnio gra w duszy to
[www.youtube.com]
Jestem zauroczona melodią i słowami tej starej modlitwy. Nasz chór przygotowuje jej fragment by zaśpiewać w piątek.
Dzisiaj kolejna próba, a ja zaziębiona..... mam nadzieję że do piątku przejdzie bo jeśli nie to będzie przykro......

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #7

07-12-2017 - 13:43:04

k/Warszawy 

a mnie to [www.youtube.com] smutny

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Kuba (offline)

Post #8

07-12-2017 - 16:40:44

Gogolin 

No, fajne. Mam całą płytę A Momentary Laps of Reason, z której pochodzi ten utworek. Ale dziś oceniam ją znacznie surowiej niż kędyś, kiedy dopiero poznawałem dokonania Floydów, czyli jakieś 15 lat temu. Mam wrażenie, że Gilmour na siłę chciał stać się Watersem. Niestety, choć instrumentalistą jest na pewno lepszym, choć gra na gitarze, a Waters na basie - to nie jest tak przekonujący jeśli chodzi o przekaz jak RW. Poza tym AMLOR nie jest tak naprawdę płytą PF, tylko solowym dokonaniem Gilmoura. Udział Masona, a zwłaszcza Wrighta jest tutaj minimalny. Grają przede wszystkim muzycy sesyjni, a perkusję wyręcza nierzadko automat. Zamiast Wrighta - mamy na klawiszach Jona Carina, zamiast kiepskiego Masona bębni Carmine Appice itd. AMLOR jest bardzo dobrą solową płytą Gilmoura, a przeciętną płytą Pink Floyd. Chociaż powstała ze znacznie większym udziałem Masona i Wrighta, kolejna płyta - The Division Bell, też nie powala, a często męczy... nudą i międleniem ogranych patentów.

[www.youtube.com]

To z kolei Floydzi jeszcze "przedksiężycowi"oczko
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 419
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 3503 dnia 20-09-2016