Ból glowy

Wysłane przez Iwo_Iwo_123 

KasiaK78 (offline)

Post #1

03-04-2018 - 12:04:37

Gorlice 

No i po wizycie, niby głowa boleć może ale skierowanie na tk dostałam.

Załamka (offline)

Post #2

03-04-2018 - 12:11:53

Kraków 

Trzymaj się Kasieńko, wierzymy, że wynik będzie dobry serce

renatar (offline)

Post #3

03-04-2018 - 12:38:05

sieradz 

Kasiu też się do tego zbieram.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

KasiaK78 (offline)

Post #4

03-04-2018 - 22:12:04

Gorlice 

renatar
Kasiu też się do tego zbieram.
To śmigaj po skierowanie, pójdziemy razem wirtualnie na badanie to nam raźniej będzie smiling smiley ja mam 25 kwietnia. Bardzo bym sobie życzyła żeby tam nic nie było. Tzn oprócz mózgu winking smiley
Dzięki Załamko za słowa otuchy.

renatar (offline)

Post #5

04-04-2018 - 06:53:48

sieradz 

Kasiu ja dopiero od połowy maja zaczynam maraton badaniowy. Powiedziałam sobie że odpuszczam trochę ale od maja mam wszystko tzn rtg płuc,usg i mamo i usg brzucha,ginekolog więc sobie wtedy taki zbiorowy stres zrobię.

KasiaK78 (offline)

Post #6

15-04-2018 - 20:06:24

Gorlice 

Ta moja boląca głowa nie dawała mi spokoju i poszłam do mojej rodzinnej lekarki po coś na mój stan psychiczny bo ostatnio mam jakis obniżony depresyjny nastrój, i po coś przeciwbólowego i po skierowanie do neurologa. Dostałam jakies tabletki przeciwlękowe (nie do końca o to mi chodziło no ale to dostałam), o skierowaniu zapomniałam. Poszłam też na masaż pleców bo mam strasznie spięte mięśnie. I wiecie co? Po kilku dniach łykania tych przeciwlękowców i po 2 masażach głowa mnie przestała boleć! Wniosek z tego taki że ten ból to był na tle nerwowym, stres towarzyszący chorobie tak mi sie objawił + te spięte mięśnie barków i karku tak się zamanifestowały. Nie wiem czy to jest racjonalne wytłumaczenie i czy ma naukowe podstawywinking smiley ale tak to sobie wytłumaczyłam. Teraz już na spokojnie czekam na TK głowy, nadal z ogromną nadzieją że oprócz mózgu nic mi tam nie znajdą. Czego i tobie Renatar życzę smiling smiley

marzusia (offline)

Post #7

15-04-2018 - 20:24:14

Cieszyn 

To bardzo prawdopodobne, że ból był na tle nerwowym. Dobrze że dolegliwości ustąpił i tak dalej trzymaj

renatar (offline)

Post #8

15-04-2018 - 20:54:04

sieradz 

Iwo ja teraz na podwójnej dawce moich wspomagaczy bo u mojej mamy znowu coś znależli w szczęce i chirurgowi szczękowemu się nie spodobało. Wiadomo już o czym myślę bo jakieś niepokojące zwapnienia więc u mnie znowu nerwówka bo jak nie rodzice to dzieci i ciągle coś.

Tomasz. (offline)

Post #9

15-04-2018 - 20:55:25

Pruszków 

Prawdopodobnie miałaś napięciowy ból głowy. W razie czego możesz spróbować z betablokerami np. Propranolol, Bisocard, Ebivol. Potrzebna recepta od lekarza.

KasiaK78 (offline)

Post #10

15-04-2018 - 21:14:48

Gorlice 

Tomasz.
Prawdopodobnie miałaś napięciowy ból głowy. W razie czego możesz spróbować z betablokerami np. Propranolol, Bisocard, Ebivol. Potrzebna recepta od lekarza.
Tomasz betablokera biorę na arytmię a mój mąż na bóle głowy właśnie. U mnie bólu nie zniosły, za to obniżyły mi ciśnienie co z kolei sprzyja bólowi głowy. I koło się zamyka.

Tomasz. (offline)

Post #11

16-04-2018 - 20:12:43

Pruszków 

Ja zażywam Ebivol- u mnie działanie na trójsposób. Bóle głowy, nadciśnienie, tachykardia. Więc jestem w korzystnej sytuacji.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 323
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018