WCO w Poznaniu

Wysłane przez Zuzik 

Zuzik (offline)

Post #1

04-04-2013 - 18:04:48

Czy któraś z was miała usuwaną zmianę w piersi u dr Wasiewicza w WCO w Poznaniu? Czeka mnie w tym miesiącu taka operacja i chciałabym porozmawiać jak to wygląda

ToJa (offline)

Post #2

04-04-2013 - 18:25:19

hej Zuzik uśmiech ale masz fajny nick uśmiech
dr Wasiewicz to bardzo_bardzo dobry specjalista - trafiłaś w samo sedno z wyborem chirurgauśmiech
wprawdzie operację (oszczędzającą) miałam prawie 5 lat temu, ale postaram sie odpowiedzieć na Twoje pytania
samego guzka Ci będzie usuwał, czy...?
dopiero weszłam, doczytam resztę Twoich postów, może w którymś z nich cos doczytam uśmiech

Zuzik (offline)

Post #3

05-04-2013 - 19:28:07

Cześć ToJa,
dzięki za wsparcie!
Własnie byłam dzisiaj u doktora na wizycie i bardzo się zmartwiłam. Mam rozpoznanie BAG: Ca intraductale (low grade) M-8500/2. Wszędzie pisze się, że to rak in situ i leczenie oszczędzające, ale doktor powiedział mi dzisiaj, że skoro nie jest napisane "in situ" tylko "intraductale" to trzeba to traktowac jako inwazyjnego.
Mam 2 tygodnie na zastanowienie się czy operacja oszczędzająca + radio czy radykalna.
Obiecał za to, że zajmie się mną osobiście

ToJa (offline)

Post #4

05-04-2013 - 19:51:52

Zuzik, trudno cokolwiek doradzić
Mi też doktory kazali wybierać
Padło na oszczędzającą,
a raczysko było paskudniejsze niż Twoje
A doktorowi zaufaj - fachowiec do potęgi n-tej
A może zapytaj go co on proponuje.
No i weź pod uwagę, że przy oszczędzającej będziesz miała na 100% radioterapię,
a jak pójdziesz na całość to obejdzie się najprawdopodobniej bez dalszego leczenia.
Zuzik, jak będziesz miała jakieś pytanka co do pobytu w szpitalu itd to pisz na maila (jest podany w moim profilu)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-04-2013 - 19:53:02 przez ToJa.

Maja048 (offline)

Post #5

05-04-2013 - 20:29:39

Wronki 

Witaj Zuzik...ja jestem już przeszło osiem lat pacjentką dr Wasiewicza. W 2004 r robił mi mastektomię...co prawda byłam łagodna ale badanie śródoperacyjne wykazało gada i dr zadecydował o usunięciu...i jak czytasz te słowa tzn,że nadal żyję...a 10 kwietnia będę obchodziła pierwszą rocznicę zakończenia rekonstrukcji u dr Wasiewicza...i jestem bardzo zadowolona...Gdyby nie daj Boże /odpukać.../ znowu cosik się działo....to tylko dr Wasiewicz.Jak chcesz pogadać to podam Tobie tel do mnie...Pozdrawiam...i tak jak pisze ToJa...trafiłaś na b.dobrego doktora - a przede wszystkim człowiek przez duże C...sercebuzki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 535
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018