Olej lniany

Wysłane przez savanach 

savanach (offline)

Post #1

16-06-2010 - 10:14:49

Dziewczyny co myślicie o piciu oleju lnianego?podobno skutecznie likwiduje nawet te duże guzy?oczywiście jako,że tonący brzytwy się trzyma kupiłam cały litr przewraca_oczy z takim entuzjazmem podeszłam do picia !!! ,moja koleżanka też Amazonka stukała się w głowę niedowiarek(ona wierzy tylko w czary mary księdza do którego z resztą w wkrótce jedziemy-fakt,faktem dziewczyna z przerzutami na płuca i mózg ciągnie już w dobrej formie 4 rok,ale to inna bajka). Pierwsze trzy dni piłam a jakże mniam po dwie łyżki dwa razy dziennie(powinno się pić 8 łyżek podczas chemioterapii) wmawiam sobie,że nawet mi smakuje i...koniec , nie dam rady to paskudztwo zalega mi w żołądku ,czuje ciężkość,źle się czułam.Mówię sobie olej drogi wiec szkoda aby się zmarnował,smaruje nim chorego cycka i wiecie co dzisiaj PO RAZ PIERWSZY NIE BIORĄC KETONALU FORTE NA NOC obudzam się BEZ BÓLU !!! radocha
Co o tym myślicie myśli

Becia (offline)

Post #2

16-06-2010 - 11:33:05

Siemianowice Śląskie 

na pewno odezwie się w tym wątku Amorek i odpowie wyczerpująco na wszystkie pytania nt. tego oleju uśmiech

"Życie nie po to jest, by się spieszyć.
Życie jest po to, by się życiem cieszyć."

agawa (offline)

Post #3

16-06-2010 - 14:13:45

okolice 

Sanavach, ja wierzę we wszystko, co pomaga... ale pod ciągłą kontrolą lekarza.
Olej lniany dodaję codziennie do sałatek. Nie dałabym rady chyba wypić samego, brrrrr.....
Słyszałam o naturalnej metodzie oczyszczania wątroby. Pije się olej z sokiem z cytryny... szczegółów nie pamiętam....

savanach (offline)

Post #4

16-06-2010 - 14:44:16

ale skoro nie mogę go stosować wewnętrznie bo właśnie brrrr,to zastosowałam zewnętrznie i czekam na efekty oczywiście te pozytywne uśmiech

madzia_61 (offline)

Post #5

16-06-2010 - 14:52:40

Koktajl upłynniający błony komórkowe

1 łyżka oleju lnianego
1 łyżka dobrego jakościowo granulatu lecytyny
170-220g soku owocowego /pomarańczowego,czarna porzeczka,jabłkowy/
zmiksować i wypić
Siemię lniane ma silne właściwości przeciwrakowe wiec warto codziennie takim koktajlem się raczyć.

reniula (offline)

Post #6

16-06-2010 - 15:28:01

Różanki k.Gorzowa Wlkp. 

Moja mama pije olej lniany budwigowy. Jak pytałyśmy się lekarza prowadzącego mamę nt. tego oleju to stwierdził, że on nie ma zdania na ten temat. Tak więc opieramy się na opiniach uzyskanych w necie i w u pani która nam sprzedaje ten olej w sklepie ze zdrową zywnością. Żeczywiście smak jego jest okropny, aż sa pewne odruchy, ale z czasem idzie się przyzwyczaić. Moja mama pije od chyba lutego i się przyzwyczaiła. Czymś odrazu popije, albo zagryzie i jest ok.
Jeśli nie możesz łykać samego oleju to proponuję rozrobić łyżkę oleju w jogurcie naturalnym lub serku grani itp.

Ja sama też popijam sobie ten olej tak profilaktycznie.

Pozdrawiam ja i moja mama.

amor (offline)

Post #7

16-06-2010 - 15:45:42

Siemianowice Sl. 

Kto zainteresowany piciem oleju lnianego i to w calkiem smacznej wersji niech wejdzie w watek o dietach zdrowotnych- dieta Budwig. ( raczej nie zaleca picia oleju z sokami cytrusowymi )

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-06-2010 - 15:46:18 przez amor.

savanach (offline)

Post #8

17-06-2010 - 10:16:39

No tak ale to trzeba zrobić , przyrządzić a siły brak , póki co zostanę przy zewnętrznym stosowaniu-podobno wiara czyni cuda !!! uśmiech

amor (offline)

Post #9

17-06-2010 - 17:19:30

Siemianowice Sl. 

Nie ma z tym ,az takiego problemu- pasta sama sie robi ,tylko trezba miec urządzenie miksujące- zwykly melakser sie nie nadaje. Uwazajcie na picie oleju dodatkowo, przy normalnej diecie- mozna sie utuczyc!!!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-06-2010 - 17:19:58 przez amor.

Grazyna S (offline)

Post #10

01-08-2010 - 14:54:14

Ja miałam i mam calusnadal problem ze sluzówką ,lekarz rodzinny mi polecil pić olej VENTROL tj,olej lniany i rokitnikowy naprawde dobry ,jest o smaku cytrynowy i mietowym,mnie pomaga ,Sanavach jak Ci nie smakuje taki olej lniany płynny to w kapsułkach jest też dobry,wiesz na Twoją pierś bardzo dobzre Ci zrobi kompres z oleju lnianego ,wiesz ja jak byłam po operacji to Amazonka z klubu doradziłam mi tak zanim miałam proteze to kazał mi sobie uszyć woreczek i w niego wsypać siemie lniane i tak nosiałam i spałam to bardzo dobzre sie rana goiła mi :pociesza

"nadzieja ma skrzydła,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów,
która nigdy nie ustaje,
a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury”

Emily Dickinson

zurawina (offline)

Post #11

10-08-2010 - 13:55:01

amor
Nie ma z tym ,az takiego problemu- pasta sama sie robi ,tylko trezba miec urządzenie miksujące- zwykly melakser sie nie nadaje. Uwazajcie na picie oleju dodatkowo, przy normalnej diecie- mozna sie utuczyc!!!

to dokladnie jakie urzadzenie trzeba miec? mozesz blizej cos napisac, bo ja mam blender. Bedzie dobry?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niemiecki biolog Otto Heinrich Warburg zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że metabolizm guzów złośliwych RAKA jest w dużej mierze uzależniony od spożycia glukozy.Glukoza to strawiony cukier w organizmie człowieka. Rak żywi się cukrem. Nie jedz cukru, nie dostarczaj komórkom rakowym paliwa. To najłatwiejsza rzecz jaką można zrobić dla siebie.

wojowniczka (offline)

Post #12

16-01-2014 - 08:54:27

Pierwsze słyszę o takich koktajlach

dziubas (offline)

Post #13

16-01-2014 - 09:10:39

Gdańsk 

Wojowniczko!duży uśmiechDo boju!serce

Velasca (offline)

Post #14

04-06-2014 - 13:52:59

A wiecie, że teraz można samemu wytłaczać olej w domu. Są takie kompaktowe olejnice. Moja ciotka kupiła taką.Dostarcza mi świeży olej na życzenia smiling smiley Tzn. jak jej tylko nasiona podrzucę smiling smiley

edit:usunieto link reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-06-2014 - 15:49:37 przez myszka.

ewa3kuch (offline)

Post #15

04-06-2014 - 14:28:24

zabrze 

olej lniany -samo zdrowie.Kupilam 2 butelki ,owszem na początku piłam dziennie łyżke rano -powinno się na czczo.
Wypilam z trudem po paru dniach wydawal mi się wstretny.
Bardzo dobry jest olej kokosowy -oczyszcza,posiada liczne minerały i świetnie dziala na skorę.Osobiście po wygojeniu rany pooperacyjnej smaruję nim pierś.Blizna jest jedwabista nie jest twarda,świetny na twarz .Jak posmarujesz wchłania się nie jest tłusty.Można na nim smażyc naleśliki cudnie pachną.
Zresztą zobaczcie same w necie co ma za zalety.Można go kupić tak jak i olej lniany na allegro.

Ania1238 (offline)

Post #16

11-09-2014 - 13:12:19

witam.

Stosuję olej lniany od ponad pół roku.. Rewelacyjnie działa na obniżenie cholesterolu, dodatkowo na układ trawienny, nerwowy i choroby reumatyczne.. Zauważyłam też znaczną poprawę cery i paznokci.. Codziennie rano przyjmuję jedną stołową łyżke oleju, ale także dodaje go do sałatek i sera białego. Oleje kupuję na stronie internetowej zielony nurt, mają bardzo dobrą jakość i przystępną cene. Warto się przekonać do stosowania oleju lnianego smiling smiley

tina1010 (offline)

Post #17

26-09-2014 - 22:42:47

Ja pije olej lniany jakies 3 miesiace i to już trzecia 0,7 butelka... i naprawde mi smakuje, codziennie wieczorem przyrządzam z zielona sałata albo poprostu wlewam w miseczke, troche sole i mocze kromke chleba razowego w nim i jem... napewno nie zaszkodzi
Znalazłam w necie taki artykuł :
[www.primanatura.pl]

gingerka (offline)

Post #18

01-12-2014 - 00:40:20

Czy ktoś mi powie czy olej lniany jaki nabyłam w kapsułkach - nie butelce ( z gal ) będzie się nadawał także na włosy i twarz? Czy pozostaje tylko do surówek i sałatek. smiling smiley
Poza tym to witam, jestem tutaj nowa. smiling smiley

anna34 (offline)

Post #19

22-04-2015 - 13:11:00

Sztutowo 

Nie miałam jeszcze oleju w kapsułkach, ale wydaje mi się, że powinien sie nadawaćsmiling smiley

tamarcia66 (offline)

Post #20

14-04-2016 - 12:32:16

Ja od dwóch miesięcy, czyli jak się dowiedziałam o raku piersi piję olej lniany codziennie rano na czczo, czasami do sałatek. Oprócz tego jem kurkumę i świeże soki, ale nic nie widzę lepiej.niezdecydowany
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 207
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018