Leczenie homeopatyczne

Wysłane przez Amazonki.net 

Haniap. (offline)

Post #1

04-05-2012 - 22:34:30

Poznań 

Aquila i tu się z Tobą zgadzam .... tak Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że o pieniądze ....

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

ToJa (offline)

Post #2

05-05-2012 - 09:42:33

Perełka
Skoro leczenie homeopatyczne jest niezgodne z zasadami sztuki lekarskiej tj. leczenia skutecznego opartego na dowodach naukowych potwierdzających ową skuteczność terapeutyczną, to mam powody uznac lekarzy leczących mojego syna za szarlatanów. .

Taki własnie szarlatan oczko, znany poznański lekarz (nie typowy homeopata), dr nauk medycznych, lekarz z prawdziwego zdarzenia (nie biały fartuchoczko), malutkimi kuleczkami wyleczył moje dziecko gdy inni lekarze rozkładali bezradnie ręce i faszerowali ją antybiotykami.
Lekarz ów, antybiotyk podaje tylko i wyłącznie wówczas gdy zachodzi ku temu prawdziwa konieczność.
Zastanawia mnie, czy mając do wyboru życie lub śmierć własnego dziecka nie zahaczylibyście o szarlatana oczko

Perełka (offline)

Post #3

06-05-2012 - 22:31:54

No a o czym ja mowiłam? Własnie o tym samym. Takie szarlatany ( tylko moeje w bialych kitlach) leczyly mi dzieciaka homeopatią.
I CO DZIWNE POMOGŁO!

ToJa (offline)

Post #4

06-05-2012 - 23:22:25

Perełko, nosz przeca ja też o tym samym uśmiech

Kamila07 (offline)

Post #5

26-07-2014 - 01:42:28

Widze, ze to bardzo stary temat...nie wiem czy tu jeszcze ktos zaglada... sprobuje smiling smiley
Przeczytalam chyba wszystkie posty w tym watku i nie znalazlam odpowiedzi.... Czy ktoras z Was leczyla sie homeopatia podczas rownoczesnego przyjmowania chemii? Prosze o jakies szczegoly.

braja (offline)

Post #6

26-07-2014 - 18:12:23

Podczas chemii to nie, z tego co pamietam. Po chemii i naświetlaniach brałam różne takie przez kilka miesięcy (przepisane przez lekarza na oczyszczenie organizmu). Tak na chłopski rozum to nie powinny zaszkodzić, choć w okolicach chemii (dzien przed i dzien po) może lepiej ich nie bierz- niektóre zawieraja alkohol więc moga wchodzic w jakąs interakcję, a niektóre mogą nie działac z powodu obecności chemioterapeutyku w organiżmie. Spytaj jakiegos doktora od homeopatii, bo może to zalezy od rodzaju specykiku

Kasia2225 (offline)

Post #7

19-12-2017 - 14:40:05

Proszę powiedz czego używałas na wątrobę.?

braja (offline)

Post #8

19-12-2017 - 22:18:05

Na wątrobe to od lat kupuje sobie Liv 52. Kiedys sprowadzałam z indii, teraz jest dostepny w aptekach. To jest lek ziołowy, nie homeopatyczny

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-12-2017 - 22:20:00 przez braja.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 506
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018