Syrop klonowy plus soda oczyszczona

Wysłane przez Marta 

Marta (offline)

Post #1

28-08-2011 - 21:01:19

Ostatnio czytałam o niezwykłych właściwościach syropu klonowego połączonego z sodą oczyszczoną. Mój znajomy taką metodą prawdopodobnie zmniejszył guza nerki. Jestem sceptykiem jeśli chodzi o takie metody ale kto wie.... Może ktoś z was to stosował?

Teresa1957 (offline)

Post #2

28-08-2011 - 21:14:08

Kraśnik 

Ja też o tym dużo czytałam, nawet próbowałam to zrobić, ale mnie pod wpływem temperatury to wychodziły takie twarde grudki, próbowałam kilka razy ale za każdym razem to się krystalizowało i w końcu zaniechałam.

berni (offline)

Post #3

29-08-2011 - 14:12:23

Gryfino 

Przyznaję,że też o tym słyszłam od bioenergoterapeuty, który przyjeżdża do Polski leczyć, ale nie wypróbowałem tego .Podobno komórki nowotworowe się otwierają pod wpływem syropu klonowego i soda je zabija, tak gość tłumaczył. Może odezwie się ktoś co już to zastosował.A tymczasem trzeba wziąć się za ćwiczonka i spacerki do tego pozytywne myślenie i do przodu. Miłego dnia.ok

Haniap. (offline)

Post #4

29-08-2011 - 15:30:15

Poznań 

Ja stosuję sodę oczyszczoną do szorowania zacieków na zlewie...... a syrop klonowy uwielbiam z naleśnikami mniam Dziewczyny błagam, nie słuchajcie takich głupot. A może na dwie zdrowaśki do pieca? chichotPrzecież mamy XXI wiek..... oczko

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Teresa1957 (offline)

Post #5

29-08-2011 - 19:18:02

Kraśnik 

Haniu może jam ciemnogród i w niektóre rzeczy wierzę, może nie we wszystko, ale zdarzyło się już tak w historii medycyny, że niektóre odkrycia były wyśmiewane przez lekarzy, dopiero po latach okazało się, że jednak rację mieli Ci wyśmiewani. Ja nie wiem czy coś takiego pomoże, ale czy zaszkodzi, a udowodniono, że nawet placebo działa, więc może to nie specyfik działa tylko wiara w to że działa.

amor (offline)

Post #6

29-08-2011 - 21:17:07

Siemianowice Sl. 

Haniap.
Ja stosuję sodę oczyszczoną do szorowania zacieków na zlewie...... a syrop klonowy uwielbiam z naleśnikami mniam Dziewczyny błagam, nie słuchajcie takich głupot. A może na dwie zdrowaśki do pieca? chichotPrzecież mamy XXI wiek..... oczko
Haniu -błąd! do piekarnika trzeba włozyc na trzy zdrowaski , a nie na dwie!!!!! smiling smiley

Haniap. (offline)

Post #7

29-08-2011 - 22:10:13

Poznań 

No tak Amorku, dawno nie czytałam lektur szkolnych, może tam były trzy zdrowaśki .... najważniejsze, że choroba szybko wychodziła bo aż cała sczerniała .... chichot

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

braja (offline)

Post #8

15-03-2012 - 17:11:23

Viki wspomniała ta metode w innym wątku. Ogladałam film z lekarzem który wymyslił leczenie raka sodą. Co ciekawe on sam absolutnie nie zaleca picia sody w takim przypadku. Jego metoda to wstrzyknięcie roztworu sody do guza, a potem wypłukanie tego płynu. Za to inni uznali, ze skoro pomaga wstzryknieta, to czemu nie pita, do tego nie potrzeba lekarza i pieniędzy. Obawiam sie jednak, że nikt nie robił na ten temat badań.

Na zagranicznych forach znalazłam informacje, ze w niektórych fabrykach w produkcji sody używane sa związki alumnium. W USA można kupic sodę wolna od aluminium, ale jak jest w Polsce nie mam pojecia.

Osobiście sody nie stosuje własnie dlatego, że zaleca się ją mieszać z syropem klonowym. Bo jesli to nie działa, to tylko dozywiłabym raczka słodycząnie

Za to na pewno mozna ją stosować do zwalczania grzybicy.

djmikada (offline)

Post #9

10-10-2012 - 22:18:28

Czeladź 

kochani tak psioczycie na metodę , a co z babcinymi radami, że na kaca i zgage nalepsza jest sodka? Ja owszem stosowałam sode z wodą i miodem , przez kilka dni potem robilam przerwe czy na raka dziala nie wiem, ale wszelkie wykwity na skórze znacznie się zmniejszyły- pozdrawiam

filipinka35 (offline)

Post #10

11-10-2012 - 11:37:01

Na raka dziala operacja, chemia i radio a nie jakies syropy. Takie jest moje zdanie.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

natalka1125 (offline)

Post #11

08-08-2013 - 17:27:02

Moja znajina pila syrop klonowy z sodą, i była zadowolona, ale wszystko zalezy od organizmu i podejścia człowieka. Wiem tylko, że syrop klonowy musi być w stu procentach naturalny, a o taki czasem trudno, ona sama kupowała w bioterra, sklepie ze zdrową żywnościa.

wojowniczka (offline)

Post #12

16-01-2014 - 08:46:03

amor
Haniu -błąd! do piekarnika trzeba włozyc na trzy zdrowaski , a nie na dwie!!!!! smiling smiley

lubię takie rozsądne podejście! bioenergoterapeutów wrzucam do jednego wora razem z jasnowidzami tongue sticking out smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 46
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 815 dnia 05-07-2012