Polityka

Wysłane przez Amazonki.net 

lulu (online)

Post #1

03-02-2017 - 17:37:00

k/Kwidzyna 

Warto przeczytać i pomyśleć.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

anka21 (offline)

Post #2

03-02-2017 - 17:46:51

Lulu od jesieni 2015 zaczyna się "poprawiac" historię, przykre to jest. Nic nam nie zostało tylko na nastepne wybory iśc ,aby frekwencja była wyższa a co za tym idzie zatrzymac ten chory podział na lepszy i gorszy sort.

życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...

lulu (online)

Post #3

03-02-2017 - 18:03:43

k/Kwidzyna 

Anka mam nadzieję, że w większości domów będzie się mówiło prawdę. Ja w prawdzie historycznej byłam wychowana, a rocznik mój 1955, więc i teraz rodzice powinni zadbać o to. Bo powinni wiedzieć, że jak będą swoje dzieci oszukiwać, to zemści się tylko i wyłącznie na nich samych, dzieci za oszustwo odpłacą tym samym.

Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

anka21 (offline)

Post #4

03-02-2017 - 18:27:12

ja bardzo lbie historie i nigdy nie opieram się na jednum źródle tylku kilku.bardzo lub ie słuchac ludzi w wieku 70+, bo każda osoba to osobna historia.
Lulus Tyś rocznik Mojej Mamcismiling smiley

mgiełka (offline)

Post #5

03-02-2017 - 18:59:41

Radom 

anka21
Nic nam nie zostało tylko na nastepne wybory iśc ,aby frekwencja była wyższa a co za tym idzie zatrzymac ten chory podział na lepszy i gorszy sort.

Aniu, nie tylko to. Właśnie teraz jest czas na działanie w każdej chwili, każdego dnia. To wychowywanie dzieci, o czym już napisała Lulu, to rozmowy, rozmowy, rozmowy - z młodzieżą, z osobami mającymi odmienne zdanie. Rozmowy spokojne, jak potoki drążące skały. Póki nie jest za późno.
To znów jest walka, do której zostaliśmy przymuszeni. Znów mamy czas na okazywanie odwagi poprzez właściwą postawę. Albo odwrotnie uśmiech

Z amazonki.net od 2006 roku.

anka21 (offline)

Post #6

03-02-2017 - 20:23:15

Mgiełko, tylko ,że ja odnoszę wrażenie,że obecnie młodzież , nie mam tu na myśli wszystkich, ma to w 4 literach. Łykają , ale to co dla nich jest wygodne, co przyniesie im korzyść w danym momencie, nie w przyszłości. Popatrz na 500+, ja osobiście nie jestem zwolennikiem pomagania w takiej formie dzieciom. Nie jest lepiej dofinansowac dzieciom obozy narciarki, obiady w szkołach, nauke pływania, kursy języków dać wszystkie podręczniki, obniżyć Vat na ubranka??

blankaIn (offline)

Post #7

03-02-2017 - 21:07:38

Warszawa 

"Nie jest lepiej dofinansowac dzieciom obozy narciarki, obiady w szkołach....,"

Anka lepiej ale tak sie nie wygra wyborów. Trzeba lać wodę, wygadywać populistyczne hasła, przeciwnika kopać po jajach i zatrudnić armię trolli żeby odwaliło robotę w necie. I tu PiS odwalił kawał dobrej robotysmiling smiley

Lulu, zawsze uwielbiałam Frasyniuka za bezpośredni język. Nie owijanie w bawełnę. Najgorsze jest to, że PiS idzie jak czołg. Zawłaszczyć instytucje, zniszczyć wrogów (bohaterów). I nic im za to nie grozi. Nie, nie dlatego że mają większość. Dlatego, że ludzie nie składają pozwów. Każde działanie uchodzi im płazem...sa marsze, krzyki, opozycja blokuje mównicę, sędziowie wyrażają oburzenie itd. To jest najgorsze. Jutro napisze do Waldemara Żurka (rzecznik Krajowej Rady Sądownictwa), zobacze co odpowie.

Przewodowy NST, G3, T2N2M1- kościec, Er+/Pr+/HER2-, Ki67-50%.
Leczenie: Mastektomia, Owariektomia. Obecnie: Tamoxifen i Zometa.

lulu (online)

Post #8

03-02-2017 - 21:30:14

k/Kwidzyna 

A to dla zwolennikow PiS

Czego się boją, dzieci ...

je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-02-2017 - 21:31:33 przez lulu.

anka21 (offline)

Post #9

03-02-2017 - 22:18:39

Lulu, to ich prawdziwe oblicze, pierwsze lawki w kościele przed kamerami a tak to pluś, bluzgac na innych

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-02-2017 - 22:32:34 przez anka21.

iwusiak (offline)

Post #10

14-02-2017 - 21:12:06

Warszawa 

lulu
I chwała Ci Maszo, że masz swoje myślenie i swoje przekonania. Niestety spora część tego elektoratu, to bezwolne istoty, które czekają na podanie kierunku i to jest tragedia.
Jestem zwolenniczka PIS-u i nie czuje sie bezwolna istota.Zauwazylam lulu,ze lubisz obrazac ludzi.ktorzy maja czelnosc myslec inaczej niz Ty.I jest na forum kilka osob.ktore mysla podobnie.Nie raz nie dwa atakowalas za zle wg Ciebie poglady.Moze jednak nalezaloby przyjrzec sie sobie i zastanowic sie czy jest sens hodowania w sobie zlych emocji.Szkodzi to zdrowiu.
Jesli chodzi o zmiany to pracuje w srodowisku tzw.sprawiedliwosci ponad 20 lat i tyle patologii.ktora widzialam w srodowisku niezwyklej kasty jest ogromna nie wspominajac juz o ogromnej pogardzie dla ludzi.Sedziowie nie przemeczaja sie praca.Wieksza czesc czasu przeznaczaja na wyklady w prywatnych uczelniach.

lulu (online)

Post #11

14-02-2017 - 21:20:36

k/Kwidzyna 

Iwusiak, nic na to nie poradzę, że widzę to co widzę i myślę. Ostatnie wydarzenia chyba jasno mówią, kto nami rządzi. Cokolwiek się wydarzy, to wina Tuska albo kogoś innego. Nieprzestrzeganie konstytucji, to też zaleta tego rządu i prezydenta. Obrażanie ludzi wprowadził pan Kaczyński i prezydent mu wtóruje. Nie przypominam sobie abym kogoś tu nazwala "osobą szczególnej troski, gorszym sortem, wrogiem Polski", mam wymieniać dalej.

je

iwusiak (offline)

Post #12

14-02-2017 - 21:33:49

Warszawa 

Wymieniaj,wymieniaj jak ma Ci to ulzyc....Wystarczy.ze cofniesz sie kilka miesiecy temu i przeczytaj swoje posty.
W necie nic nie ginie.Dobrze sie czujesz jak Ci sie przytakuje.Wow....tylko czy ma sens zamykanie we wlasnym grajdolku? Moze wypowiesz sie na temat ostatnich wydarzen zwiazanych z wypadkiem premier.Czy uwazasz.ze zyczenie komus smierci jest fair?Widzialas te nekrologi premier Szydło? A tak sie bawi stara wladza.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 14-02-2017 - 21:37:29 przez iwusiak.

lulu (online)

Post #13

14-02-2017 - 21:57:01

k/Kwidzyna 

Proszę daj linka, do mojej wypowiedzi na temat śmierci premier, ewentualnie do zamieszczonego przeze mnie nekrologu.

je

iwusiak (offline)

Post #14

14-02-2017 - 22:04:35

Warszawa 

lulu
Proszę daj linka, do mojej wypowiedzi na temat śmierci premier, ewentualnie do zamieszczonego przeze mnie nekrologu.
Kobieto nie załamuj mnie. A gdzie napisałam, ze to Ty zyczyłaś smierci premier i zamieszczałaś nekrologi?Czytaj ze zrozumieniem.Zacietrzewienie zaciemnia obraz pisany....

jagodula (offline)

Post #15

15-02-2017 - 10:15:18

Sławkow 

jablkoIwusiak, w Polsce żyje kilka milionów ludzi, którzy nie utozsamiają się z żadną stroną konfliktu, który już od dekady niszczy ten kraj. Ja do nich należę. Nie mogę jednak spokojnie słuchać kiedy próbuje mi się wmówić, że brak mi rozumu, tylko dlatego, że nie wierzę we wszystkie wymyślane teorie spiskowe. Boli, kiedy Polska traci na znaczeniu, tylko dlatego, że po dwóch stronach barykady kopią sie po kostkach. To co piszesz o swoim środowisku można napisać o każdej organizacji typu korporacyjnego ale nie wierzę, że wszyscy Twoi współpracownicy to ludzie bez zasad i przyzwoitości. Zycie nie jest czarno-biale.serce

izafi (offline)

Post #16

17-02-2017 - 16:10:49

okolice Warszawy 

iwusiak
Wymieniaj,wymieniaj jak ma Ci to ulzyc....Wystarczy.ze cofniesz sie kilka miesiecy temu i przeczytaj swoje posty.
W necie nic nie ginie.Dobrze sie czujesz jak Ci sie przytakuje.Wow....tylko czy ma sens zamykanie we wlasnym grajdolku? Moze wypowiesz sie na temat ostatnich wydarzen zwiazanych z wypadkiem premier.Czy uwazasz.ze zyczenie komus smierci jest fair?Widzialas te nekrologi premier Szydło? A tak sie bawi stara wladza.
A któż inny jak nie PiS rozpętał mowę nienawiści ?
Pełne jadu wypowiedzi szanownego prezesa powodują, że narasta społeczny bunt i niechęć do władzy , która w zapowiedziach miała nie być arogancka.
Aby uprzedzić ewentualny atak na moją skromną osobę , zaznaczam, że nie popieram tego typu zachowań , ale jestem w stanie je zrozumieć.
Nie bez powodu powołam się tu na znane wszystkim stwierdzenie : " Kto mieczem wojuje , od miecza ginie "

dorota79 (offline)

Post #17

17-02-2017 - 16:14:54

Gdańsk 

Iwasiuk a kto zyczył pani premier śmierci?

Marggan2 (offline)

Post #18

21-02-2017 - 20:43:23

Szwecja 

Piszcie co Wam na sercu lezy w sprawach polityki, bo niedlugo moze juz nie byc internetu,
albo cenzura tego co piszemy.
Dzisiaj Superstacja musiala zdjac z anteny program Kuby Watlego.
Kuba krytykuje wszystko to co zle dzieje sie w Polsce.
Krytykuje PiS, ale rowniez PO i inne partie.
Niestety obecna wladza tego nie zniosla smutny

jagodula (offline)

Post #19

21-02-2017 - 22:10:30

Sławkow 

jablkoSmutne...

anka21 (offline)

Post #20

22-02-2017 - 13:20:29

[www.superstacja.tv]
tyle w temacie tongue sticking out smiley

benia1960 (offline)

Post #21

22-02-2017 - 13:52:27

Szczecin 

Obrzydliwy redaktor i ta cała stacja z programem "bez ograniczeń".

anka21 (offline)

Post #22

22-02-2017 - 15:32:43

Beniu , no nie jest to ładnie ubrany Pan z tv republika ani tvp . mi osobiście sie podoba. chichot

jagodula (offline)

Post #23

22-02-2017 - 16:51:57

Sławkow 

jablkoMoże ładny to on nie jest ale ma rację.serce

benia1960 (offline)

Post #24

22-02-2017 - 17:12:07

Szczecin 

Głupi dureń!

anka21 (offline)

Post #25

22-02-2017 - 17:24:17

benia1960
Głupi dureń!
Beniu Twoje słowa potwierdzaja jego wypowiedz. ja nikogo nie wyzwałam od durni.
JAk na razie wo;ny kraj i każdy może miec swoje zdanie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 22-02-2017 - 17:27:25 przez anka21.

benia1960 (offline)

Post #26

22-02-2017 - 17:49:41

Szczecin 

Też tak uważam.

Marggan2 (offline)

Post #27

22-02-2017 - 23:18:48

Szwecja 

benia1960
Głupi dureń!

Nikt nie zmusza cie do ogladania tej stacji "z programem bez ograniczen".
Masz do wyboru kilka innych np Trwam, Republika.
Tam sami madrzy durnie smiling smiley
To przeciez stacje dla ludzi lepszego sortu.
Ja wole pozostac tym gorszym.

bozena_stanczyk (offline)

Post #28

01-03-2017 - 09:50:50

Tomaszów Mazowiecki 

brawo Margganbrawo popieram

benia1960 (offline)

Post #29

01-03-2017 - 11:52:30

Szczecin 

Tylko to Peowcy potrafią, ubliżać innym! Dla kraju i społeczeństwa PO nie zrobiła nic. Natomiast bardzo często spotykam się z agresją, fanatyzmem ludzi którzy są za PO. Wstyd! Dziękuje Marrgan za informacje i rade co mam oglądać.

marzusia (offline)

Post #30

01-03-2017 - 13:58:49

Cieszyn 

Beniu, proszę podaj mi informację co pozytywnego zrobiło lub zamierza zrobić PiS, chętnie się dowiem bo sama jakoś nie zauważywał oprócz polityki "przyjdzie walec i wyrówna". Nie mówię już o objawach fanatyzmu, niewyobrażalnego klerykalizmu i kultu wodza
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 400
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 3503 dnia 20-09-2016