Rak piersi - rehabilitacja w leczeniu

Wysłane przez Szpaku 

Szpaku (offline)

Post #1

30-09-2010 - 07:50:24

Poznań 

Serdecznie zapraszamy do oglądania materiału video zawartego na płycie "Rak piersi - rehabilitacja w leczeniu"

Płytę wydała "Federacja Stowarzyszeń Amazonki"

czytaj więcej

joasia (offline)

Post #2

30-09-2010 - 12:57:04

Dzieki wielkie!!!
Mam ta płytę, ale nie chce mi się otworzyc na zadnym komputerze...
Super sprawa, że można tę płytę tutaj obejrzeć.
Skorzysta z tego napewno wiele dziewczyn.
Szpaku, wspaniałą rzecz zrobiłeś.
Pozdrawiam serdecznie uśmiech

Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. /Dante Alighieri/

Szpaku (offline)

Post #3

01-10-2010 - 13:14:38

Poznań 

joasia
Dzieki wielkie!!!
Mam ta płytę, ale nie chce mi się otworzyc na zadnym komputerze...
Super sprawa, że można tę płytę tutaj obejrzeć.
Skorzysta z tego napewno wiele dziewczyn.
Szpaku, wspaniałą rzecz zrobiłeś.
Pozdrawiam serdecznie uśmiech
ja tylko wstawiłem smiling smiley
Płytkę wydała Federacja

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

ady (offline)

Post #4

01-03-2012 - 08:38:49

A czy płytka jest wstawiona w całości? Bo urwało się w pół słowa sad smiley

Ada

A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..

Przekaż 1% dla mojego bratanka: [dzieciom.pl]
Marcelek

debora48 (offline)

Post #5

17-06-2012 - 19:19:34

Kozienice 

wygląda mi to na początek płytki, nawet technika masażu ręki nie jest pokazana do końca, nie mówiąc o ćwiczeniach.....wiem, że taka płytka w całości jest.....odtwarzanie około pół godziny.

skyman (offline)

Post #6

23-01-2013 - 14:47:32

Rzeszów 

Filmik na CD jest troche taki niefair wg mnie...pokazane są jakieś laski co przymierzają te protezy (ulotki) a kobieta która ma swój wiek widzi takie coś to jednak pojawia się zazdrość, trochę taki smutek że ona musi cierpieć a kobieta na filmiku/ulotce nie obawia się niczego bo jest zdrowa. Jak dla mnie to lepiej gdyby to wszystko pokazywały kobiety po mastektomii. Człowiek sie wtedy utożsamia z prowadzącymi, a jak widzi osoba starsza kogoś zdrowego i ładnego to jak wspomniaem pojawia się lekka frustracja. Tak bym to odczuł gdybym był po matektomii. Czego wgl na ulotkach są same młode kobiety z piersiami zdrowymi które przymierzają niby proteze a nigdy nie pokazują kogoś kto jest po owej mastektomii.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-01-2013 - 14:50:02 przez skyman.

b_angel (offline)

Post #7

23-01-2013 - 15:02:29

radom 

a dlaczego uważasz, że jak na ulotce jest kobieta młoda to nie miała raka?
Jak osoba jest szczupła i ma dobrze dobrany biustonosz to wcale nie widać, że jest po mastektomii....

a na tym filmiku to ja widzę osoby w róznym wieku ..

ps. odwracając sytuację - jak się może czuć młoda kobieta trzydziestoletnia (często młodsza) widząc na ulotkach filmikach same starsze panie przymierzające bieliznę?.

Bo dla mnie na przykład ogromną traumą był zakup stroju kąpielowego - pancerza ......

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

skyman (offline)

Post #8

23-01-2013 - 19:51:41

Rzeszów 

W sumie racja, ale prawda jest najczęściej taka, że na ulotkach są młode kobiety, bardzo często zdrowe. Nigdy jeszcze nie widziałem ulotki z kobietą starszą, trochę taka dykryminacja ? W sumie film pokazuje dobrze masaż i opis także +

mag_dag (offline)

Post #9

23-01-2013 - 20:26:12

Sosnowiec 

skyman, patrzysz jednostronnie,

przez wiele lat mówiło się o raku piersi jako chorobie kobiet po menopauzie - dlatego młode kobiety nie badały się lub bagatelizowały objawy - bo przecież wszędzie pokazują i mówią o kobietach dobrze po 50... to po co mlode mają uważać?
i to było bardzo złe,

bo młode kobiety też chorują, na naszym forum widać to aż za dokładnie, dziś chora w okolicy 30 nie dziwi nikogo, kto zna choć trochę temat...
i chyba lepiej zachorować jak się ma przysłowiowe 50 niż 30, prawda?
ja dopiero w tym roku łapię się na "programową mammografię" a zachorowałam 12,5 roku temu,

a co do modelek - to kwestię trzeba postawić raczej tak: czy to młode czy starsze - ale niech naprawdę będą po mastektomii - chyba nie wszystkie firmy tego pilnują robiąc reklamy,
ale i prawdą jest to, co pisze andżeles - jak bielizna jest dobrze dobrana, to nie widać uśmiech
musiałbyś taką modelkę rozebrać, by sprawdzić, czy ma pierś
oczko

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Lawenda100 (offline)

Post #10

29-11-2016 - 13:47:33

Wieliczka 

Dzień dobry,
Jestem nowa. Przeszłam operację oszczędzającą piersi 3 tygodnie temu z usunięciem 4 węzłów wartowniczych. We wszystkich były przerzuty (2 mikro i 2 makro). Tydzień temu wycięto mi dół pachowy. Odczuwam duży ból, ciągniecie i napięcie. Chciałabym zacząć ćwiczenia które nie pozwolą na rozwinięcie się obrzęku i zliwidowanie przykurczów (mam ograniczenia ruchowe w związku z bólem). W jaki sposób można otrzymać tą płytkę z ćwiczeniami?
Lawenda100

domina13 (offline)

Post #11

29-11-2016 - 14:07:12

Piotrków Tryb. 

Lawenda 100 [www.youtube.com] obejrzyj mnie pomogły ćwiczenia z kijkiem do mopa.(37,35min)

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-11-2016 - 14:09:48 przez domina13.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 283
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018