Rak piersi - rehabilitacja w leczeniu

Wysłane przez Szpaku 

Szpaku (offline)

Post #1

30-09-2010 - 07:50:24

Poznań 

Serdecznie zapraszamy do oglądania materiału video zawartego na płycie "Rak piersi - rehabilitacja w leczeniu"

Płytę wydała "Federacja Stowarzyszeń Amazonki"

czytaj więcej

joasia (offline)

Post #2

30-09-2010 - 12:57:04

Dzieki wielkie!!!
Mam ta płytę, ale nie chce mi się otworzyc na zadnym komputerze...
Super sprawa, że można tę płytę tutaj obejrzeć.
Skorzysta z tego napewno wiele dziewczyn.
Szpaku, wspaniałą rzecz zrobiłeś.
Pozdrawiam serdecznie uśmiech

Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem. /Dante Alighieri/

Szpaku (offline)

Post #3

01-10-2010 - 13:14:38

Poznań 

joasia
Dzieki wielkie!!!
Mam ta płytę, ale nie chce mi się otworzyc na zadnym komputerze...
Super sprawa, że można tę płytę tutaj obejrzeć.
Skorzysta z tego napewno wiele dziewczyn.
Szpaku, wspaniałą rzecz zrobiłeś.
Pozdrawiam serdecznie uśmiech
ja tylko wstawiłem smiling smiley
Płytkę wydała Federacja

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

ady (offline)

Post #4

01-03-2012 - 08:38:49

A czy płytka jest wstawiona w całości? Bo urwało się w pół słowa sad smiley

Ada

A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..

Przekaż 1% dla mojego bratanka: [dzieciom.pl]
Marcelek

debora48 (offline)

Post #5

17-06-2012 - 19:19:34

Kozienice 

wygląda mi to na początek płytki, nawet technika masażu ręki nie jest pokazana do końca, nie mówiąc o ćwiczeniach.....wiem, że taka płytka w całości jest.....odtwarzanie około pół godziny.

skyman (offline)

Post #6

23-01-2013 - 14:47:32

Rzeszów 

Filmik na CD jest troche taki niefair wg mnie...pokazane są jakieś laski co przymierzają te protezy (ulotki) a kobieta która ma swój wiek widzi takie coś to jednak pojawia się zazdrość, trochę taki smutek że ona musi cierpieć a kobieta na filmiku/ulotce nie obawia się niczego bo jest zdrowa. Jak dla mnie to lepiej gdyby to wszystko pokazywały kobiety po mastektomii. Człowiek sie wtedy utożsamia z prowadzącymi, a jak widzi osoba starsza kogoś zdrowego i ładnego to jak wspomniaem pojawia się lekka frustracja. Tak bym to odczuł gdybym był po matektomii. Czego wgl na ulotkach są same młode kobiety z piersiami zdrowymi które przymierzają niby proteze a nigdy nie pokazują kogoś kto jest po owej mastektomii.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-01-2013 - 14:50:02 przez skyman.

b_angel (offline)

Post #7

23-01-2013 - 15:02:29

radom 

a dlaczego uważasz, że jak na ulotce jest kobieta młoda to nie miała raka?
Jak osoba jest szczupła i ma dobrze dobrany biustonosz to wcale nie widać, że jest po mastektomii....

a na tym filmiku to ja widzę osoby w róznym wieku ..

ps. odwracając sytuację - jak się może czuć młoda kobieta trzydziestoletnia (często młodsza) widząc na ulotkach filmikach same starsze panie przymierzające bieliznę?.

Bo dla mnie na przykład ogromną traumą był zakup stroju kąpielowego - pancerza ......

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

skyman (offline)

Post #8

23-01-2013 - 19:51:41

Rzeszów 

W sumie racja, ale prawda jest najczęściej taka, że na ulotkach są młode kobiety, bardzo często zdrowe. Nigdy jeszcze nie widziałem ulotki z kobietą starszą, trochę taka dykryminacja ? W sumie film pokazuje dobrze masaż i opis także +

mag_dag (offline)

Post #9

23-01-2013 - 20:26:12

Sosnowiec 

skyman, patrzysz jednostronnie,

przez wiele lat mówiło się o raku piersi jako chorobie kobiet po menopauzie - dlatego młode kobiety nie badały się lub bagatelizowały objawy - bo przecież wszędzie pokazują i mówią o kobietach dobrze po 50... to po co mlode mają uważać?
i to było bardzo złe,

bo młode kobiety też chorują, na naszym forum widać to aż za dokładnie, dziś chora w okolicy 30 nie dziwi nikogo, kto zna choć trochę temat...
i chyba lepiej zachorować jak się ma przysłowiowe 50 niż 30, prawda?
ja dopiero w tym roku łapię się na "programową mammografię" a zachorowałam 12,5 roku temu,

a co do modelek - to kwestię trzeba postawić raczej tak: czy to młode czy starsze - ale niech naprawdę będą po mastektomii - chyba nie wszystkie firmy tego pilnują robiąc reklamy,
ale i prawdą jest to, co pisze andżeles - jak bielizna jest dobrze dobrana, to nie widać uśmiech
musiałbyś taką modelkę rozebrać, by sprawdzić, czy ma pierś
oczko

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Lawenda100 (offline)

Post #10

29-11-2016 - 13:47:33

Wieliczka 

Dzień dobry,
Jestem nowa. Przeszłam operację oszczędzającą piersi 3 tygodnie temu z usunięciem 4 węzłów wartowniczych. We wszystkich były przerzuty (2 mikro i 2 makro). Tydzień temu wycięto mi dół pachowy. Odczuwam duży ból, ciągniecie i napięcie. Chciałabym zacząć ćwiczenia które nie pozwolą na rozwinięcie się obrzęku i zliwidowanie przykurczów (mam ograniczenia ruchowe w związku z bólem). W jaki sposób można otrzymać tą płytkę z ćwiczeniami?
Lawenda100

domina13 (offline)

Post #11

29-11-2016 - 14:07:12

Piotrków Tryb. 

Lawenda 100 [www.youtube.com] obejrzyj mnie pomogły ćwiczenia z kijkiem do mopa.(37,35min)

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-11-2016 - 14:09:48 przez domina13.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 386
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018