Bezpłatne spotkanie edukacyjne dla pacjentek z nowotworami piersi.

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

11-01-2016 - 14:49:51

Forumowo 

Radomskie Centrum Onkologii serdecznie zaprasza Pacjentki z nowotworami piersi 
i ich bliskich na bezpłatne spotkanie edukacyjne w ramach Akademii Onkologicznej Radomskiego Centrum Onkologii.
Spotkanie odbedzię się 26 stycznia 2016 r. godz. 17.00 w Radomskim Centrum Onkologii ul. Uniwersytecka 6 w Radomiu.

czytaj więcej

b_angel (offline)

Post #2

11-01-2016 - 18:37:28

radom 

Jeśli ktoś jest zainteresowany spotkaniem - proszę o info na priw.

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

mgiełka (offline)

Post #3

11-01-2016 - 18:45:24

Witaj b_angel, dawno Cię tu nie było.
A dlaczego na priw?????

Bardzo proszę o wpisywanie tutaj, kto chętny. I oczywiście o potwierdzanie zgodnie z prośbą na plakacie, swojego zgłoszenia. uśmiech
I do mnie na priw też można, rzecz jasna, jeżeli by tak ktoś wolał serce

Z amazonki.net od 2006 roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-01-2016 - 18:48:42 przez mgiełka.

b_angel (offline)

Post #4

11-01-2016 - 19:07:40

radom 

witaj mgiełko

pani E. Godlewska prosiła mnie o przekazanie informacji ile Pań zechce uczestniczyć w spotkaniu smiling smiley
może być na priw. ale nie musi smiling smiley

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

mgiełka (offline)

Post #5

11-01-2016 - 19:22:19

Dodam jeszcze, że pisząc tutaj (a nie w ukryciu na pw) widzimy się wzajemnie i tym samym zachęcamy innych. A baaaardzo warto tam pójść.
Można uzyskać pomoc, o jakiej do tej pory w Radomiu można było tylko pomarzyć.

ps. Pisałam tego posta z przerwami, nie widziałam że b_angel odpisałaś. Nie jesteś jedyna, do przekazywania takich informacji, Beatko uśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-01-2016 - 19:29:20 przez mgiełka.

lulu (offline)

Post #6

12-01-2016 - 11:26:50

k/Kwidzyna 

Mgiełko czy Ty brałaś udział w rozmowach o tym spotkaniu, może o czymś nie wiem.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

madzia_61 (offline)

Post #7

12-01-2016 - 14:58:22

mgiełko mylisz się jest klub amazonek"Dana" od lat i tam pomoc tez mogą chętni uzyskać , b.angel może nie jest jedyna ale upoważniona i kompetentna w tym temacie uśmiech

myszka (offline)

Post #8

12-01-2016 - 15:27:56

Poznań 

Gdybyśmy My nie byli kompetentni i upoważnieni, to nie zamieszczalibyśmy takiej informacji.
Dawno u nas nie pisałaś Madziu duży uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 12-01-2016 - 15:29:10 przez myszka.

madzia_61 (offline)

Post #9

12-01-2016 - 15:57:57

ja pisałam o b.angel a nie o Was,akurat jestem z tej samej miejscowości co mgiełka i wiem gdzie można uzyskać pomoc bo czynnie działam,ja i wiele dziewczyn z R ma od naszego doktora onkologa pomoc i w klubie amazonek" Dana" i krzywdzące jest jak ktoś pisze że można było pomarzyć ,jestem amazonką od przeszło 10 lat i pierwszą pomoc dostałam od doktora ,który nas leczył w R i właśnie w klubie ,myszko pisze mało bo czasu brak i ponadto coś się rozlało ,coś się potłukło ,ale zaglądam często do koleżanek ,do znajomych tu ,pamiętam o nich nawet jak nie pisze :uśmiech:, ale są tez inne miejsca wspierające amazonki duży uśmiech serdecznie zapraszam !!!!!,Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej/sama rodzinnie teraz z ich pomocy korzystam/ w ramach NFZ dopiero zaczyna działać i dobrze ,chwała im za to ,że coś się dzieje lecz pomoc była i jest w Radomiu uśmiech

edit: skasowano link reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 12-01-2016 - 16:24:42 przez myszka.

myszka (offline)

Post #10

12-01-2016 - 16:23:43

Poznań 

Wiem, że pisałaś o b_angel, ale napisałaś to w ten sposób jakbyśmy my nie byli kompetentni i upoważnieni do napisania takich informacji ( przynajmniej ja tak to odczytałam). Co do miejsc wspierających amazonki, to znamy tą stronę i nie widzę związku i potrzeby reklamowania jej akurat w tym wątku, bo tematem jest Spotkanie w Radomskim Centrum Onkologii. I to na tyle.

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

mgiełka (offline)

Post #11

12-01-2016 - 17:28:16

Madziu, przepraszam że nie napisałam aż tak wyraźnie, ale wydawało mi się że jest to jasne - w Radomiu do tej pory nie było tego rodzaju wsparcia o jakim czytamy na plakacie zapraszającym na spotkanie w RCO i tylko do tego się odniosłam. Mogę nie wiedzieć wszystkiego, to jasne, ale na tyle lat co mam i ile jestem po leczeniu i śledząc wszelkie wydarzenia, raczej wiedziałabym. Ja się po prostu po ludzku ucieszyłam, że jest możliwość wzięcia udziału w takim spotkaniu, że tworzy się taka grupa wsparcia i pragnę w rzetelny sposób zachęcić osoby, którym może być to pomocne, do skorzystania z tego.
Amazonki "Dana" były jednymi z pierwszych wspierającymi mnie w mojej walce z rakiem uśmiech

madzia_61 (offline)

Post #12

12-01-2016 - 17:28:48

przykre jest to że kasujecie linki do miejsc gdzie można znaleźć pomoc dla amazonek i ich bliskich ,rodzin / czyżby konkurencja? / a chcecie reklamować warsztaty ?,cel jest jeden pomoc osobom dotkniętym rakiem piersi ,no chyba że nie chodzi o pomoc TU ,tylko o co ??????? dlatego tu nie pisze między innymi bo właściciele tego forum amazonki.net tak a nie inaczej traktują amazonki - droga myszko /na szczęście nie amazonko/ ,możecie mnie zbanować jak to macie w zwyczaju !!!!!! aaa zapomniałam że za wszystko się płaci ,znikam ja amazonka uśmiech

myszka (offline)

Post #13

12-01-2016 - 17:49:07

Poznań 

masz link w swoim domku( z resztą nie ty jedna )...tutaj ten link był niepotrzebny już pisałam...
pomyśl czasami co piszesz zanim napiszesz...

madzia_61 (offline)

Post #14

13-01-2016 - 00:40:38

i to nazywa się wsparcie amazonekbrawo ,jestem użytkownikiem tego forum od 2007 roku i dzisiaj za to co napisałam zamknięto mi dostęp do działu ukrytego ,spoko nic wam nie wyniosę ,wyraziłam tylko swoje zdanie na temat wsparcia w moim mieście ,sory nie wiedzialam że nie można tu pisać co się myśli ,nikogo nie obraziłam i nie było to moim zamiarem ,Myszko jako administrator strony i właściciel sponsorowany miej odrobinę szacunku do użytkowników ,pomijając inne aspekty duży uśmiech

myszka (offline)

Post #15

13-01-2016 - 03:14:45

Poznań 

Madziu_61 nie rób z siebie ofiary. Dzisiaj zabrano Ci dostęp do działu ukrytego ?duży uśmiech dobre...chyba mijasz się z prawdą, gdybyś była aktywna i odwiedzała nas częściej zauważyła byś to o wiele wiele wcześniej a nie właśnie teraz.
Taki dział jest na każdym forum ( z tego co mi wiadomo ) . Jak sama wiesz jest on ( u nas ) dla aktywnych użytkowników, spędzających i piszących na forum dużo czasu...więc już pisałam to wyżej... zastanów się co piszesz i po co to piszesz. Szacunek mam do wszystkich użytkowników.
Pisałaś, że znikasz... a wracasz jak bumerang...tylko w jakim celu myśli Pozdrawiam.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, uwagi itp zapraszamy do kontaktu poprzez PW lub też w odpowiednim dziale na forum...bo to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie rozmowy.

Kass (offline)

Post #16

13-01-2016 - 05:42:51

Myszko, a daloby sie ta czesc wymiany zdan nie odnoszaca sie do samego spotkania - wyciac?

Jesli bylby to zamach na wolnosc wypowiedzi, to dajcie mi po lapkach. smiling smiley Pisze dlatego, ze po tej burzy w szklance wody wywolanej przez Madzie - ja osobiscie, gdybym byla radomianka - juz bym sie wolala tutaj nie odzywac (mlodsze forumki zapewne nie maja pojecia o co w powyzszych wypowiedziach chodzi winking smiley). A przeciez wiadmosc do przekazania bardzo wazna i potrzebna.

myszka (offline)

Post #17

13-01-2016 - 07:53:49

Poznań 

Kass...wiesz co wtedy by się działo jakbym wycięła...już to przerabiałam...nie chce i niepotrzebne mi to po raz kolejny smutny Mam nadzieję że temat, który nie jest treścią wątku zakończony.

mgiełka (offline)

Post #18

18-01-2016 - 14:28:36

Podbijam wątek do góry uśmiech

Nie wszyscy zaglądają zawsze na pierwszą stronę serwisu, a niektórzy wchodzą na forum tylko poprzez opcję "ostatnio na forum". I aby ta cenna informacja o spotkaniu w RCO Radom mogła być przez wszystkich przeczytana, przypominam:

Radomskie Centrum Onkologii serdecznie zaprasza Pacjentki z nowotworami piersi i ich bliskich na bezpłatne spotkanie edukacyjne w ramach Akademii Onkologicznej Radomskiego Centrum Onkologii.

Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2016 r. godz. 17.00 w Radomskim Centrum Onkologii ul. Uniwersytecka 6 w Radomiu.

Tematy przewodnie:

* Kompleksowe leczenie raka piersi - prof. dr hab. med. Tadeusz Pieńkowski
* Objawy uboczne leczenia onkologicznego - dr n. med. Robert Wiraszka
* Jak efektywnie radzić sobie ze stresem z powodu choroby nowotworowej - dr n. med. Mariola Kosowicz

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu:
e-mail: e.godlewska@onkologiaradom.pl
tel.: 720 871 777

Osoby z Radomia i okolic - kto czyta, kto jeszcze się wybiera, kto się waha (zachęcimy, rozwiejemy wątpliwości uśmiech)?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-01-2016 - 15:44:59 przez myszka.

mgiełka (offline)

Post #19

19-01-2016 - 00:26:16

Jak powyżej

?

mgiełka (offline)

Post #20

21-01-2016 - 00:53:41

I jeszcze raz... do góry! uśmiech

magda2411 (offline)

Post #21

22-01-2016 - 22:34:08

Olsztyn 

Mgiełko wysłałam Ci wiadomość na priv.

Dziewczyny skorzystajcje z warsztatów, warto! uśmiech

lulu (offline)

Post #22

22-01-2016 - 22:59:28

k/Kwidzyna 

Tylko ten Radom trochę daleko.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 341
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 3503 dnia 20-09-2016