Chore z patologicznymi węzłami w jamie pachowej

Wysłane przez Julkos2 

Julkos2 (offline)

Post #1

12-01-2018 - 18:05:40

Kochane podpowiedzcie mi proszę czy na forum są przypadki kobiet które poza guzem/guzami w piersi miały zdiagnozowane patologiczne węzły w jamie pachowej podczas USG?

goja66 (offline)

Post #2

12-01-2018 - 18:27:12

Ozorków 

I owszem Julkos ...i owszem....tak na bogato...nie dość ,ze to co w piersi dziwne to i węzeł był duży...taki odczyn daje to coś-czego nie miało być ...Bez biopsji nie wiesz i sie nie dowiesz co to - bo to może być wszystko :zastrzał na paznokciu ...infekcja gdzies po drodze...może być wszystko i nic takiego....węzeł jest na straży i pilnuje,żeby sie nie rozlazło dalej ..

Julkos2 (offline)

Post #3

12-01-2018 - 19:16:40

Odkąd dwa dni temu wykryto u mnie dwa guzy w piersi (2 cm i 9mm) i jak to określił lekarz radiolog podczas USG patologiczny węzeł w jamie pachowej wielkości 10 mm to uwierz że w głowie mam same czarne myśli. Boję się czy nie będzie przerzutów do płuc kości itp skoro juź jest węzeł patologiczny. Z drugiej strony od świąt borykałam się z infekcją, dwa tygodnie brałam antybiotyk i już tylko łudze się że może okażą się odczynowe.... szukam podobnej historii do mojej że zdarzają się węzły patologiczne i mimo wszystko wyleczenie. Do wyniku biopsji muszę jeszcze czekać 5 dni - chyba nie dotrwam.... :-(((

Dosia (offline)

Post #4

12-01-2018 - 22:41:32

Przykro mi że przez to przechodzisz. Pamiętam to uczucie, którego doświadczyłam w październiku 2016r. To był najtrudniejszy czas. W USG zmiana birads5. Patologiczne
węzły w dole pachowym 27 mm.Przeszłam wyczerpujące leczenie. Dzisiaj jestem zdrowa. Będzie lepiej nie można tracić nadziei. Każdy ma swoją szansę trzeba w to wierzyć. Wysyłam pozytywne wibracje trzymaj się.

Julkos2 (offline)

Post #5

13-01-2018 - 18:46:56

Dziękuję za odpowiedź. Dosiu ile łącznie trwało Twoje leczenie? Pozdrawiam!!!

Dosia (offline)

Post #6

13-01-2018 - 22:17:26

Przebieg leczenia mam opisany w profilu.

Julkos2 (offline)

Post #7

13-01-2018 - 22:39:03

Matko Dosiu ja jestem ze Szczecina i póki co kieruje mnie na wszystkie badania również dr Żyłka :-) mam ogromną nadzieję że i u mnie leczenie przyniesie pozytywny skutek. Cieszę się bardzo z Twojej wygranej!! Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 415
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 3503 dnia 20-09-2016