Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

goja66 (offline)

Post #1

11-07-2018 - 20:23:12

Ozorków 

Dziubas-pisz dalej ..bo teraz to ja nie rozumiem o co chodzi..Dorota chciała według mnie ciągnąć Krynię za uszy na wierzch...ale dlaczego Ty sie zdenerwowałaś..?

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

dziubas (offline)

Post #2

11-07-2018 - 21:21:05

Gdańsk 

Ok! będe próbować kontynuować swoja mysl, ale najpierw mam ochote odkurzyć swoja chatkę...

Pollik (offline)

Post #3

11-07-2018 - 21:29:37

Warszawa 

Czytam Dziubasku i mnie teraz kopnęło. Kompletnie Ciebie nie rozumiem ale przykro mi bardzo.... O co chodzi?
Nie wiem co zrobiłam źle pisząc z myślą, że Krysia nie zasługuje na to, żeby o sobie pisać, że jest wielkim nic. Ścisnęło mi się serce, gdy to przeczytałam. Chciałam Krysię przekonać, że nie jest za późno, żeby choć trochę to zmienić i nie chwalę się, że mnie się udało przynajmniej częściowo . Po prostu może się udać, tak sądzę. Albo z wiarą jak u Ciebie, albo bez, jak u mnie.
Cóż widać muszę sie nieco przymknąć, żeby nikt nie przypisal mi intencji całkowicie mi obcych...co prawda pojęcia nie mam, o co mnie posądzasz Dziubasku.

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...

mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny
G1, pT1c N0(sn). ER i PgR silnie dodatnie w 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER 2 ujemna, Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

dziubas (offline)

Post #4

11-07-2018 - 22:11:13

Gdańsk 

Pogadajmy w realu, proszę! Nie zamykaj się! Proszę!!! skoro jeszcze nie spimy - dajmy sobie szansę!!!

Pollik (offline)

Post #5

11-07-2018 - 22:35:50

Warszawa 

Bardzo chętnie Basiu, może zrozumiem o co chodzi...

G1, pT1c N0(sn). ER i PgR silnie dodatnie w 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER 2 ujemna, Ki 67 5%

Krynia58 (offline)

Post #6

11-07-2018 - 22:49:48

Warszawa 

Dziewczyny serce obie Was kocham. Cieszę się że tu jesteście, chociaż też nie rozumiem co Dziubaska tak kopnęło..... Ale ja była blondynka jestem.
A w realu też bym chętnie pogadała.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

goja66 (offline)

Post #7

11-07-2018 - 23:05:02

Ozorków 

To skoro główna zainteresowana nic złego w poście Pollika nie widzi -będziesz się musiała Dziubasku nagimnastykować ,żeby wyprostować to co "się wylało"..
Atmosfera zrobiła się gęsta i mroczna ...i przyznam sama ,że i mnie zatkało..

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

dziubas (offline)

Post #8

11-07-2018 - 23:26:29

Gdańsk 

Uff! Dorocie juz wytłumaczyłam i ja prosze teraz, zeby zabawiła sie w mojego adwokatoprokuratora ok? jestem przekonana, ze ona to zrobi lepiej niz ja sama... takthe finger smiley

Pollik (offline)

Post #9

11-07-2018 - 23:39:25

Warszawa 

No to się odważę odezwać...misz masz wyszedł, idźmy dalej. Jestem otwarta i mam dużo miejsca w serduchu.

mgiełka (offline)

Post #10

12-07-2018 - 00:08:36

Radom 

Pollik, buziak - to za to miejsce w serduchu uśmiech

Ja nie załapałam, o co chodzi. Może za szybko czytałam, a może nie działa to na mnie tak...? Najważniejsze, że - cytuję Pollik - idziemy dalej!

Kryniu, kot Ci się po prostu należy. Kot umie czynić cuda, kot potrafi pokolorować świat i do tego leczyć i duszę, i ciało! Dosłownie.
Że mąż nie chce, nie wyobraża sobie... Nie, nie , nie... ! On tylko jeszcze nie wie, że chce duży uśmiech
Nie byłaś jeszcze na forum, kiedy u mnie pojawiła się nasza kotka. Pan mąż oczywiście był przeciwny, mówił że się wyprowadzi jak kotek w domu zamieszka. Ale jak powiedziałam kup mleko - kupił. Jak usmarzył rybę, to się kotka pytał czy dobrą rybkę zrobił? Jak wchodził do mieszkania to się tylko rozgladał, gdzie kotka jest... i niby się z nią nie bawił. A konflikty... Opowiem jeden, taki pierwszy poważny (poważniejszych potem nie było):
Pierwsze święta, koteczka to jeszcze maluch, ale już kobiecą siłę pokazuje. Pan mąż ułożył się wygodnie na kanapie, z głową na podusi, przed telewizorem. Kotka chodzi koło niego to z tej, to z tej strony. Widać jej niezadowolenie. Po tylu latach już nie pamiętam dobrze jak to się rozwijało - wiem, że na zasadzie przepychanek, bo mąż doskonale wiedział, o co kotu chodzi. W pewnej chwili wyszedł z pokoju. Oczywiście kotka hyc na podusię i leży na niej. Pan mąż wrócił i co zrobił?... Położył się obok, bez podusi pod głową. Oddał pierwszeństwo kotu.
Uwierz mi - i w Twoim mężu rozkocha kot serce, tylko weź go pod dach serce

Z amazonki.net od 2006 roku.

lulu (offline)

Post #11

12-07-2018 - 00:41:40

k/Kwidzyna 

Znam Krynię osobiście, jest to i wrażliwa, i bardzo bogata osobowość. Bardzo, ale to bardzo chciałabym, aby Ona sama uwierzyła wreszcie w swoją ogromną wartość. Kryniu pięknie piszesz, pięknie mówisz/rozmawiasz, tylko pozazdrościć. I jeszcze jedno, ma mega, ekstra pomysły.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

mgiełka (offline)

Post #12

12-07-2018 - 00:44:30

Radom 

lulu
Znam Krynię osobiście, jest to i wrażliwa, i bardzo bogata osobowość. Bardzo, ale to bardzo chciałabym, aby Ona sama uwierzyła wreszcie w swoją ogromną wartość. Kryniu pięknie piszesz, pięknie mówisz/rozmawiasz, tylko pozazdrościć. I jeszcze jedno, ma mega, ekstra pomysły.

duży uśmiech Wierzę, że ubogaci nam forum sobą bardziej, bardziej, bardziej... serceuśmiech

Z amazonki.net od 2006 roku.

ira (offline)

Post #13

12-07-2018 - 13:43:51

Pabianice 

A ja się z Krynią niedługo spotkam-możecie mi zazdrościć językduży uśmiech
Dodam jeszcz, że Krynia ma ogromną wiedzę muzyczną
[amazonki.net]
[amazonki.net]
[amazonki.net]

dziubas (offline)

Post #14

12-07-2018 - 22:58:05

Gdańsk 

Irciu! serce pewnie posiedzis z Krynia na jej działce! To bardzo fajnie! duży uśmiech

Krynia58 (offline)

Post #15

13-07-2018 - 20:47:16

Warszawa 

Irenko, też już się cieszę i czekam uśmiech
Na razie jestem jeszcze w Warszawie. Jula zamówiła sobie film do aparatu, taki trochę nietypowy, miałyśmy nadzieję że dziś będzie w paczkomacie. Ale nie ma, więc czekamy na walizkach uśmiech
Odezwę się zaraz po przyjeździe.
Zrobiłam sobie prezencik z okazji urlopu. To najnowsza płyta Basi Trzetrzelewskiej. Właśnie teraz słucham sobie, to jeden z utworów
[www.youtube.com]
Zostawiam na dobry początek weekendu serce

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #16

13-07-2018 - 21:53:29

k/Warszawy 

Krysiu, życzę udanego urlopu buziak
Ucałuj ode mnie Iruchnę chichot serce

Basię lubię, zawsze lubiłam uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

ira (offline)

Post #17

14-07-2018 - 20:24:20

Pabianice 

Aluchna, już za chwilunię, już za momencik będziemy się całować w Ciechu buziak (Mam taką nadzieję.)

Al_la (offline)

Post #18

14-07-2018 - 20:59:04

k/Warszawy 

duży uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Wandka (offline)

Post #19

15-07-2018 - 00:39:01

Warszawa 

Ja przyłanczam się do całuchów, uścisków i pozdrowień dla Was dziewczynki. Bawcie się dobrzedrink.gifśpijesmileys with beerbuzki

Krynia58 (offline)

Post #20

05-08-2018 - 21:23:45

Warszawa 

Na zakończenie weekendu obejrzałam sobie "Jezioro Łabędzie". Mały fragment próby do niego miałam okazję zobaczyć w ubiegłym roku w maju, gdy podczas Pikniku pod Operą zwiedzaliśmy Teatr Wielki od kulis. Na krótko mogliśmy wejść na salę gdzie tancerze przygotowywali się do premiery.
Jestem pod wrażeniem i na pewno obejrzę jeszcze raz. Do końca wakacji można to zrobić tu:

[vod.teatrwielki.pl]

Kolejny tydzień zapowiada się równie gorąco, więc dbajmy o siebie ciesząc się z lata. buzki

K.I. Gałczyński

Pollik (offline)

Post #21

06-08-2018 - 09:03:14

Warszawa 

Dzień dobry Kryniu,
Dzisiaj chwila oddechu od jutra znowu żar z nieba podobno.
Skończyła się Twoja laba?

Krynia58 (offline)

Post #22

07-08-2018 - 21:52:47

Warszawa 

Oj, skończyła, skończyła sad smiley Już drugi pourlopowy tydzień. Teraz odpoczywa koleżanka, więc mam ciut więcej pracy. No i nadgodzin smiling smiley
Ale pracę ogarniam za to resztę - nie bardzo. Tak się ten tydzień zaczął, że aż się boję jak się skończy. I wcale nie chodzi mi o upały cool smiley

K.I. Gałczyński

Pollik (offline)

Post #23

08-08-2018 - 06:50:19

Warszawa 

U mnie też nadgodziny urlopowe, zbieram na wyjścia na badania swoje i mamy, nawet się przydają.
Tyle że po pracy to już u mnie właściwie dzień się kończy...
Mam nadzieję Krysiu, że nie kłopoty musisz ogarnąć...

renatar (offline)

Post #24

08-08-2018 - 07:43:53

sieradz 

Kryniu też u mnie jakiś kryzys, bo jak się pierdzieli to już we wszystkim.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Pollik (offline)

Post #25

08-08-2018 - 08:22:18

Warszawa 

Oj to przykro, mam nadzieję, że wyjdziecie znów na prostą z waszych dołków... dopiero co pocieszałyście mnie, że to kwestia czasu , tak jest rzeczywiście, teraz ja wam życzę szybkiego ułożenia wszelkich sprawserce

Al_la (offline)

Post #26

08-08-2018 - 10:07:19

k/Warszawy 

Ja mam jutro ciężki dzień. Mąż idzie na usunięcie polipa z żołądka. Oby to był tylko polip....

Dziewczynki serce

Pollik (offline)

Post #27

08-08-2018 - 10:17:34

Warszawa 

Przytulam pociesza

Krynia58 (offline)

Post #28

08-08-2018 - 21:42:58

Warszawa 

Aluniu serce będzie tylko polip pociesza

K.I. Gałczyński

Krynia58 (offline)

Post #29

16-08-2018 - 22:23:42

Warszawa 

Co za dzionek-szalonek!
Jak wyszłam z domu o 7.15 tak wróciłam godzinę temu.
W sumie jednak na plus i to mnie cieszy uśmiech

K.I. Gałczyński

Pollik (offline)

Post #30

16-08-2018 - 23:24:30

Warszawa 

Czyli coś z rzeczy do zalatwienia odhaczone...też lubię tak, zazdroszczę, bo ostatnio słabo panuję nad gromadą spraw i sprawek...eh doba za krótka, w pracy toniemy coraz bardziej, w domu w tygodniu nic nie robię - w końcu chłop się zbiesi... Ciągle coś mi wisi na tablicy, albo na kartce niewykreślone... i jutro to samo załamka

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-08-2018 - 23:25:53 przez Pollik.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 366
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018