Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 19-06-2018

  Ja myślę, że chemioterapię dostałaś ze względu na G3, ki67 ponad 20% i komórki raka w 1 węźle. Zgadzam się z Alą. Na pewno tymi parametrami jest podyktowana decyzja o chemii.

  cały wątek

 • 18-06-2018

  Limma a czy ty jesteś na herceptynie? Jeżeli tak to gazy są od niej - taki skutek uboczny który niewiele osób wiąże z herceptyną i o którym mało kto wie...

  cały wątek

 • 13-06-2018

  Ta dam po roku brania skończyłam herceptynę, przedwczoraj miałam ostatni zastrzyk Cieszę się niesamowicie (ale bardzo nieśmiało, żeby nie zapeszać) , wreszcie mam poczucie że leczenie (aktywne) się skończyło i jestem zdrowa. Jupi

  cały wątek

 • 13-06-2018

  Jestem po wizycie i onka nadal twierdzi że moja plamka to jest nic, najprawdopodobniej skóra po radio jest wrażliwa i tak reaguje na gorąco, pot, stanik, cokolwiek. Nie ma nawet jak zeskrobiny pobrać do badania. Niby mnie uspokoiła ale z tyłu głowy myśl się kołacze... Jutro idę do swojego miejscowego szpitala na onkologie na podanie reseligo i oczywiście nie omieszkam im pokazać tego cycka. Zobaczymy co powiedzą.

  cały wątek

 • 13-06-2018

  O matko jak mnie strasznie brzuch bolał przy chemii... i ciągle zaparcia.... brałam Ircolon na regulację pracy jelit (na receptę) i probiotyki, na skurcze no-spę. Pomagało.

  cały wątek