Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 19-04-2018

  Z tym, ze z uwagi na nadekspresję HER2 wskazane są inhibitory aromatazy plus ew. Reseligo (goserelina) na zablokowanie czynności jajników. Przepraszam że się wcinam w nie swój wątek ale Tomasz możesz wytłumaczyć dlaczego przy nadekspresji HER2+ lepsze są IA niż tamoxifen? Albo podać źródła, jakieś badania w tym temacie? Ciągle czytam że przy nadekspresji lepiej brać IA (plus zoladex), a ja mam tamoxifen i zaczynam się zastanawiać czy to jest ok. Pytałam 2 lekarek o ten temat, obie twierdzą że HER2+ nie ma wpływu na leczenie hormonalne a tymczasem czytam co innego, tylko mi argumentów brakuje żeby z lekarzami dyskutować.

  cały wątek

 • 18-04-2018

  [*]

  cały wątek

 • 18-04-2018

  Skąd jesteś?

  cały wątek

 • 17-04-2018

  Fragola1 przecież nikt tu cię nie chce straszyć. My tu wszystkie jesteśmy onkologiczne więc skojarzenia mamy jednoznaczne i wolimy dmuchać na zimne niż cokolwiek przeoczyć czy zaniedbać. Jeżeli cokolwiek cię niepokoi zrób to usg, tak czy siak powinno się je raz na czas robić. Jeżeli ginekolog cię uspokoił to umów się na spokojnie za te 2 miesiące na badanie, jak się nie chcesz stresować czekaniem to na pewno znajdziesz gabinet (prywatny) gdzie termin będzie szybszy. Możesz też oczywiście nie robić nic.

  cały wątek

 • 16-04-2018

  Nie przesadzajcie znowu , może dasz radę, to kupa czasu. Jak nie powstaną jakieś nieprzewidziane przeszkody to po10 dniach powinnaś być zwarta i gotowa. Może tańczyć z obrotami nie dasz rady ale rosół i drugie chlapniesz bez problemów Zgadzam się. Jeżeli nie będzie komplikacji - czego ci gorąco życzę - to weselny rosołek jest twój. Z hulankami i alkoholizacją bym się wstrzymała ale polewać możesz

  cały wątek