Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-10-2018

  Jestem po operacji oszczędzającej, po badaniu śródoperacyjnym wyszło że węzły czyste, wyniki pójdą na ponowne badania receptorów, wiec czekam dalej. Pozdrawiam serdecznie, dziękuje za odpowiedzi Dobrze że ponownie zbadają receptory przy nietypowym wyniku jaki miałaś z biopsji. Daj koniecznie znać jakie będą wyniki pooperacyjne, a teraz się kuruj żeby wrócić do sił przed dalszym leczeniem. Czy badanie śródoperacyjne to było badanie histopatologiczne, czy takie ,na oko, o którym pisze Tomasz?

  cały wątek

 • 22-10-2018

  Berni

  cały wątek

 • 20-10-2018

  Po przeprowadzce na nowy serwer zniknęły suwaczki - czy wrócą? Czy trzeba je znowu dodać na swoim profilu?

  cały wątek

 • 20-10-2018

  Witajcie, chcę się podzielić dobrą wiadomością -leczenie terapią metronomiczną zadziałało. Za mną prawie trzy miesiące leczenia tj. 8 cykli i dzisiaj miałam pierwsze badanie sprawdzające, jaka jest odpowiedź na to leczenie ( Usg) . Wyraźna regresja ! zmian w wątrobie. Marker Ca 15-3 też spadł z 57,6 na 33,8 U/ml. To daje motywację do dalszego leczenia , oby tylko mój szpik wytrzymał. Brawo

  cały wątek

 • 19-10-2018

  Ale jeśli podawana jest z innymi lekami to i tak trzeba się podłączyć do kroplówki, a nie dostać zastrzyk przez 5 min. Jeżeli przez 'inne leki' rozumiemy cytostatyki to one są dożylnie podawane a herceptyna podskórnie. Ja tak miałam - karboplatyna i docetaksel w kroplówce a potem zastrzyk herceptyny.

  cały wątek