Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-07-2017

  Nie ma co się sugerować podobnymi przypadkami. Niby ten sam przypadek raka a jednak inny. Ja podejrzenie raka zapalnego (HER+++, Receptory hormonalne -). Leczenie przed operacyjne docetaxel+ hercia FEC+ hercia, operacja, radioterapia, herceptyna i koniec leczenia. Żyję i jest blisko 2 lata od operacji a od diagnozy i pierwszo planowanego leczenia 2 lata i 6 m-cy. Ponad rok jak wróciłam do pracy. Jest ok. jak do tej pory a co będzie dalej???? nie zastanawiam się. Letnie miesiące są super ale jesień, zima dają takie dziwne przemyślenia. Tak to jest z tą chorobą. Musimy sobie jakoś radzić. Pozdrawiam i trzymaj siędasz radę!!!!

  cały wątek

 • 12-07-2017

  Basiu, nawet głosu nie chce mi się dać. Czekam na urlop. Jestem już totalnie zmęczona. W pracy koleżanki na urlopach i nie mam czasu nawet spokojnie wypić kawy. Cieszę się, że pracuję a nie siedzę w domu ale są pewne granice. Wstaje o 4, 50 i mimo, że mam stopień średni niepełnosprawności to nie pamiętam kiedy wyszłam po 7 godzinach pracy. 8 godzin to min. Od poniedziałku urlop 2 tygodnie ( oczywiście z 6 letnim wnuczkiem). To się nazywa urlop.

  cały wątek

 • 09-07-2017

  Miałam 4 razy docetaksel + herceptyna. Zniosłam bardzo dobrze. Trochę bóle grypowe, tektura w ustach i to wszystko. Zero mdłości zero wymiotów.

  cały wątek

 • 08-07-2017

  Moja rada jest taka, przy tzw. czerwonej chemii nie jedzcie chleba ciemnego, jakiegoś z ziarnami, ponieważ fermentuje przy cytostatykach. Bułeczki są bezpieczne. Do dnia dzisiejszego nie mam ochoty na chlebek z ziarnami. Zrobiłam sobie kanapkę przyjmując FEC i odbijał mi się dwa dni.

  cały wątek

 • 08-07-2017

  Nigdy nie patrz na innych. Każdy przypadek jest inny. Nie możesz sugerować się tym, że koleżanka miała HER+++. HER+++ nie oznacza, że musi być taki sam jak inne HER+++. Daj na luz i żyj dla siebie i bliskich. Nie myśl, że się leczenie nie powiedzie. Powiedzie się, uwierz mi. Wiara i dobra psychika czyni cuda + herceptyna

  cały wątek