Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 21-03-2018

  Dominiczko

  cały wątek

 • 20-03-2018

  Dziewczynydla mam i dla WAS.

  cały wątek

 • 20-03-2018

  No widzisz u Ciebie tak a u mnie ER-, PR- a KI-67 -70%. Pisałam już ale napiszę jeszcze raz o moim leczeniu: 4xDocetaxel+herceptyna lub biopodoby lek (do dzisiaj nie wiem co komputer wylosował dla mnie). Następnie 4xFEC plus herceptyna. Po operacji radio i 10 herceptyn. Leczenie zakończyłam w kwietniu 2016r. Trochę dołek załapałam, bo już dla mnie dalszych leków nie było. Za to powrót do pracy okazał się dla mnie lekarstwem. Brałam udział w badaniach klinicznych Samsung. Obecnie jestem objęta 5 letnią opieką przez Samsung. Cieszę się, że jesteś objęta leczeniem z takim pakietem badań kontrolnych. To daje poczucie bezpieczeństwa.

  cały wątek

 • 20-03-2018

  Tomaszu nie wszystko co w google jest wiarygodne tak nie dokońca. Teoria zawsze jest tylko teorią a w życiu bywa różnie.. Wystarczy mi, że informację otrzymałam od lekarza, którego bardzo dobrze znam i mu ufam. Wybacz ale dr.hab.n.med................nazwiska nie ujawnię to specjalista medycyny nuklearnej. Nie mniej ukłon w Twoim kierunku odnośnie ogromnej wiedzy medycznej. Chociaż nie zawsze się z nią zgadzam

  cały wątek

 • 20-03-2018

  Tomaszu z tego co mi wiadomo a wiem od radiologa, że po Pet nie wolno się kontaktować z dziećmi, kobietami w ciąży 6 godzin. Jeśli 6 godzin to jednak nie jest to takie "śmiechu warte".

  cały wątek