Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 23-03-2017

  Basiu

  cały wątek

 • 20-03-2017

  Byłoby fajnie ale chyba na komisję będę czekała ok 4 tygodni. Tak mi powiedziano w ZUS. Wniosek rodzinny wypełnił mi tak w skrócie. Myślę, że komisja i tak będzie się opierać na załącznikach.

  cały wątek

 • 20-03-2017

  Ja miałam zestaw przed operacją: 4 cykle docetaxel i hereptyna, 4 cykle FEC i herceptyna. Serce bez wspomagaczy wytrzymało. Miałam przepisana atossę i zofran. Nie miałam potrzeby zażywania tych leków czego innym życzę. Podczas wlewów Docetaxelu i her.... łykałam Pabi-Dexamet...(jeden cykl 48 tabletek) i wystarczyło aby nie mieć sensacji. Przy zażywaniu sterydu miałam 4 noce bezsenne i siłę atlety. To był koszmar. Dało się przeżyć.

  cały wątek

 • 19-03-2017

  Lulu, Tomasz ma ogromna wiedzę absolutnie nie wątpię. Opieram swoją wypowiedz o fakty tzn. Jestem HERówką i wlewy miałam w CO na Ursynowie z wieloma dziewczynami, które miały HER2++. Ja nie dociekałam wtedy, czy miały dodatkowe badania potwierdzające nadekspresję HER. Po prostu rozmawiałyśmy ze sobą (jak to na sali wlewów chemii), która jakiego ma raka itd. Wtedy dowiedziałam się, że nie tylko herceptyna jest dla HER2 +++ ale i HER2++. To tyle. Jednak nie należy pisać, że przy HER2++ nie przysługuje. Tomaszowi, dziękuję za wyjaśnienie. Lulu Twoja wypowiedz dla Wenus jest niejednoznaczna.

  cały wątek

 • 19-03-2017

  Ja dopiero składam wniosek. Mam już wypełniony przez rodzinnego. Basiu jakie dokumenty dołączyłaś do wniosku i czy lepiej złożyć wniosek od rodzinnego, czy od onkologa. Długo czekałaś na skierowanie????

  cały wątek