Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 22-06-2017

  Wyrób sobie kartę DILO

  cały wątek

 • 17-06-2017

  Odnośnie tematu o śmierci. Wybrałam się dzisiaj rowerem na cmentarz i oczywiście na Oli grób. Szlochałam i rozmawiałam z nia jak wariatka. TYle miała rodziny, tylu przyjaciół a po dosłownie kilku miesiącach (28 luty 2017r) grób wygląda jakby nie miała dzieci ani przyjaciół. Ja odwiedzam reguralnie grób i pale znicz, ale kwiaty itd. powinny dzieci, matka...... Niestety.....cholerka poryczałam się, co mogłam posprzątałam. Po co są przyjaciele za zycia??????

  cały wątek

 • 17-06-2017

  Sanval???? nie słyszałam o tym leku. Ten ketrel nie jest zły ale ciężko po nim się wstaje, Okropnie ciężko. Wstaje i chodzę kilka minut jak pół przytomna. Trzeba wstać dużo wcześniej aby się rozbudzić. Kiepsko to widzę a w ciągu dnia nie ma rewelacji.

  cały wątek

 • 17-06-2017

  Julcia napisz. Tu możesz wywalić wszystko co Ci leży na sercu.

  cały wątek

 • 16-06-2017

  Ja też napiszę o sobie. Miałam doły kiedy non stop byłam przy Oli. Starałam się być dzielna i być z nią, bo ona chciała kontaktu ze mną. Byłam dzielna a może chciałam być dzielna. Odbiło się to jednak na mojej psychice. Poszłam prywatnie do psychiatry i przepisał mi jakiś anty depresant. Po trzech dniach wyladowałam na ostrym dyżurze - lek nie dla mnie. Mam totalne problemy ze snem. Byłam ostatnio u psychiatry w CO Ursynów. Przepisała mi Ketrel 25 mg. Nie kazała się zrazać, że to lek na schizofremię. Faktycznie dawka 25 mg. działa jako środek nasenny. Również powiedziała, ze mogą początkowo być skutki uboczne ale trzeba to przetrzymać. Faktycznie lek ok. Zasypiam i po 6 godzinach super się czuję a co najważniejsze super w pracy funkcjonuję.

  cały wątek