Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 22-04-2017

  kinga0903 jak leczenie,nowy zestaw zadziałał?

  cały wątek

 • 19-04-2017

  Rok temu jedna z dziewczyn robiła badanie na chemiowrażliwość w Gdańsku w Centrum Medycznym św Łukasza. 1500 zł każde badanie na dany lek. Ostatnio chyba Anuk miała badaną w Czechach napisz do niej na priw.,cześciej jest na fb.

  cały wątek

 • 19-04-2017

  Dziś minie tydzień,jak dowiedziałam się z tk płuc o przerzutach do kręgosłupa.Jest to dla mnie ogromny szok,tym bardziej 6 marca robiłam scyntygrafię i było wszystko ok.Jak na razie nie mogę tego przetrawić,moją onkę mam 28 kwietnia,(4 wlew chemii)może wtedy jakoś to wszystko sobie poukładam.Napewno muszę zrobić jakieś drugie badanie potwierdzająceCzasami żałuję,że jestem świadoma w jakim kierunku to wszystko zmierza

  cały wątek

 • 13-04-2017

  Doznajcie w te święta wyjątkowego szczęścia. Poczujcie miłość Boga i opiekę aniołów zrozumcie sens życia i potęgę rodziny.

  cały wątek

 • 13-04-2017

  Dominiko, czy przed stwierdzeniem tych zmian brałaś kwas zolendronowy lub inne bisfosfoniany?? (czy przerzuty były ujawnione w trakcie wlewów?). Nic nie brałam ,bo nie było nawet cienia podejrzeń w tym kierunku,scyntygrafię robiłam 6 marca 2017 wyszła ok.,ten wynik wyszedł na Tk płuc,dlatego wczoraj dostałam jakby obuchem,nie spodziewałam się..Braju nie rezygnuję z chemii na razie chyba działa,bo po dwóch wlewach,nie mam wody,a miałam rtg przed pierwszym i była,tylko za mało aby ściągnąć.

  cały wątek