Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 30-12-2016

  Kochane Jestem po mastektomii i usunieciu węzłów ( i po całym leczeniu ) w marcu planuje tatuaż i chciałabym go mieć właśnie na tej lewej ręce gdzie nie mam węzłów ( wiem że z tej reki nie można pobierac krwi, mierzyć ciśnienia itp.). Jak myślicie nie będzie przeciwskazań? Przy okazji życze Wam wszelkiej pomyślności a przede wszystkim ZDROWIA w Nowym Roku.

  cały wątek

 • 15-12-2016

  Hej - może przekierujecie mnie do innego wątku.... jestem po chemioterapii 4xAC i 12x paklitaksel. Ostatnia chemia 10 października . Od 31 października biorę Tamoxifen. Od tygodnia mam straszne bóle mięsni ( jak po cięzkim treningu...), stawów, kości... Moja onkolog mówi że to niemozliwe żeby to był skutek uboczny Tamosia. Mam więc do Was dziewczyny pytanie, czy to mozliwe żebym wciąż odczuwała skutki " chemijki" ? Czy coś złego się u mnie dzieje ? pocieszcie

  cały wątek

 • 24-11-2016

  Powinnaś dostać skierowanie na badanie mutacji genu BRCA1 i BRCA2 i chyba jeszcze jakieś dwa. Domagaj się tego jeżeli w wywiadzie rodzinnym są przypadki zachorowań. Pozdrawiam.

  cały wątek

 • 24-11-2016

  Witaj, czytam Twój wpis zwłaszcza na temat włosów - piszesz że już ich nie zobaczysz. Otóż zobaczysz !!!!! i to niebawem. Ja przeszłam cztery czerwone chemie AC i 12 białych taxolem. Przy czwartej białej coś tam zaczęło kiełkować. 10 października skończyłam chemie i jakbym się uparła to już mogłabym latac bez mopa ale poczekam az jeszcze podrosną. Pamietej : łeb w stronę słońca, głowa do góry!

  cały wątek

 • 24-11-2016

  Oby okazało się że to nic poważnego ! Ja dowiedziałam się o raku piersi w marcu b.r. Mam syna 10 lat i drugiego synka który w lipcu skończył roczek. Ciąża niestety w moim przypadku przyspieszyła rozwój guza, który był hormonozalezny. Trzymam kciuki i pytaj jakbys czegos potzrebowała.

  cały wątek