Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 20-10-2018

  Gosiu, szkoda że zeżarło... Podrzuć nową garstkę Przytulam Cię najserdeczniej i cieszę że leczenie za Tobą, choć takie było potargane ps. Puszczam, co napisałam - może nie poleci w kosmos... Tak mi wolno chodzi forum... To pierwszy post, po paru też pożartych (ale we wczęśniejsze dni).

  cały wątek

 • 17-10-2018

  Beatko, tak smutno... [*] [*] [*]

  cały wątek

 • 11-10-2018

  Samotność - stan umysłu Jakiego umysłu! Samotność to stan duszy. A w umyśle wtedy smutek... stan umysłu - liceum (jak skojarzenia to skojarzenia - mojej córci liceum tak nazwali, przekornie, na znaczkach maturalnych)

  cały wątek

 • 05-10-2018

  Jeśli dobrze widzę w Twoim profilu, to młodziutka jesteś. Nie czekaj biernie do tego grudnia - czekasz już od czerwca. Nie musi być guz, aby był rak. I nie piszę tego, by Cię przestraszyć. Poza tym rezonans jest bardziej czułym sprzętem niż USG. Znamy na forum najróżniejsze przypadki i jeśli masz już odpowiedzi od amazonek, że miały podobne objawy, to nie mówią one tego by podważyć kompetencje lekarza, ale że się niepokoją Twoim przypadkiem i warto ich posłuchać. Badania genetyczne są ważne - gdyby okazało się, że masz mutację genów, wtedy masz ułatwione w naszej służbie zdrowia leczenie tej piersi, czymkolwiek okazały by się te objawy. Bo to nie jest przecież jednoznaczne że to rak. Trzeba sprawdzić, ale nie czekać kolejne miesiące, bo takie czekanie to po prostu bzdura. To czekanie kryje lekarza, aby robił swoją robotę według schematu jaki ma narzucony. Skierowanie na badania genetyczne może Ci dać każdy lekarz, nawet rodzinny. Jest taka zasada, że jeśli w rodzinie wystąpiły najmniej trzy zachorowania na raka jakiegokolwiek (różnego, nie musi być ten sam), to przysługuje bezpłatne badanie genów. Tobie lekarz wydaje się kompetentny. Rozumiem to. Znasz go niewiele, jak sam problem z takim chorowaniem też znasz niewiele. Mnie się on na kompetentnego lekarza nie widzi... Skąd jesteś, gdzie chodzisz do tej poradni?

  cały wątek

 • 05-10-2018

  Co może dać lekarzowi te dwa miesiące - oczami oceni? Poproś o skierowanie na rezonans i na badania genetyczne. Jeżeli myśli o biopsji, to po co czekać dwa miesiące - to samo może zrobić teraz. Na podciagnięcie przypadku do schematu leczenia czeka? Naciskaj go, to Twoje zdrowie i to się dla Ciebie liczy a nie statystyki szpitalne. Masz obciążenie w rodzinie rakiem piersi? I jeśli ten lekarz jest niechętny w dawaniu skierowań, szukaj innego. Moim zdaniem niepokojące jest to wciągnięcie i należy to wyjaśnić, zdiagnozować. Powodzenia!

  cały wątek