Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 05-06-2018

  ja takie badanie chcialabym zrobic mamie, czytalam duzo na ten temat i rozmawiałam z lekarzem który powiedział mi o chemiowrazliwosci i onkologii integracyjnej. W lublinie jest ośrodek, który wykonuje takie badania. ale z tego co wiem to pacjent który chce wykonać takie badane staje się kłopotliwy dla szpitala bo co jeśli wyjdzie chemiorważliwość na lek nierefundowany. Poza celowaną chemioterapią określoane sa równiez wrażliwości na inne metody biologiczne, naturalne (czyli np witamina c, kurkumina i dużo innych) Chciałabym spróbować wszystkiego czego można . Czy takie leczenie - połączone wszystkich metod ze standardowym może poprawić efekty leczenia ? Czy takie badania mogą wnieść cos więcej do diagnozy, czy mogą pomoc określić lepiej dobrane schematy leczenia?

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Tomasz a możesz napisać cos więcej z Twojego punktu widzenia o zaproponowanym leczeniu? Tzn brakiem przedoperacyjnego a dopiero zaproponowaniu pooperacyjnego zależnie od wyniku badania histopatolocznego? Byłam przygotowana ze lekarz zaproponuje chemię herceptyne ale zaskoczył totalnie tym ze niczego nie będzie przed operacja. Fakt nie jestem lekarzem ale totalnie mam mętlik w głowie bo tej wizycie

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Czy to możliwe zeby w ciagu pół roku zrobił sie taki duży? Lekarz zalecił masektomie z rekonstrukcja i sa dwie opcje jedna na płasko a druga jakaś z balonikiem pod katem radio. Czym się one różnią?

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Zdjęcie wyniku MR dostępne jest juz w mojej galerii pod linkiem tez juz powinien dzialac https://drive.google.com/file/d/1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd/view?usp=sharing

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Zamierzam to skonsultować jeszcze z innym lekarzem, ale nadal nie wiem jakiej wielkości jest guz... co jeśli on jest faktycznie mniejszy niż 1cm?

  cały wątek