Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 15-05-2018

  Tomasz a możesz napisać cos więcej z Twojego punktu widzenia o zaproponowanym leczeniu? Tzn brakiem przedoperacyjnego a dopiero zaproponowaniu pooperacyjnego zależnie od wyniku badania histopatolocznego? Byłam przygotowana ze lekarz zaproponuje chemię herceptyne ale zaskoczył totalnie tym ze niczego nie będzie przed operacja. Fakt nie jestem lekarzem ale totalnie mam mętlik w głowie bo tej wizycie

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Czy to możliwe zeby w ciagu pół roku zrobił sie taki duży? Lekarz zalecił masektomie z rekonstrukcja i sa dwie opcje jedna na płasko a druga jakaś z balonikiem pod katem radio. Czym się one różnią?

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Zdjęcie wyniku MR dostępne jest juz w mojej galerii pod linkiem tez juz powinien dzialac https://drive.google.com/file/d/1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd/view?usp=sharing

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Zamierzam to skonsultować jeszcze z innym lekarzem, ale nadal nie wiem jakiej wielkości jest guz... co jeśli on jest faktycznie mniejszy niż 1cm?

  cały wątek

 • 15-05-2018

  Mamy już wyniki reznasu, link poniżej. https://drive.google.com/open?id=1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd https://drive.google.com/open?id=1IOi99AfiOW6kAXgkCLDAeAEdtPgJspkd Lekarz nie zaproponował żadnego leczenia przed operacja (ani chemi ani herceptyny pomimo ze gotowi jesteśmy sami za nią zapłacić). Powiedział, ze konieczna jest mastektomia a leczenie po operacyjne zostanie określone jak będzie wynik badania histopatologicznego. Ponieważ w przypadku znacznego zmniejszenia się guza przed operacja dalsze leczenie pooperacyjne może nie być refundowane, Termin operacji wyznaczony za miesiąc. Wiem ze w szpitalach są kolejki ale czy miesiąc to niest długi czas oczekiwania tym bardziej ze to wszytsko rozwinęło się w ciągu pięciu mies. Poprzednia biopsjia robiona pół roku temu wykazała tylko zwapnienia ale bez zmian rakowych.

  cały wątek