Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-03-18 22:15:59

Tamoxyfen a ból głowy

Biorę od 18-tu miesięcy Tamoxifene i do stycznia nie miałam żadnych albo prawie żadnych skutków ubocznych. Od początku lutego codziennie boli mnie głowa. Najpierw myślałam, że to ze względu na zakończenie stosowania Celexy ale dostaje ja od nowa od 3 tygodni a głowa nadal boli. Potem lekarz uregulował mi ciśnienie a głowa nadal boli. Dla świętego spokoju zrobiono mi MRI głowy, żadnych zmian. Co Pan Doktor o tym sadzi, czy tamoxifene może zacząć dawać takie skutki uboczne po 18-tu miesiącach?

JEST RACZEJ MAŁO PRAWDOPODOBNE, BY TAMOXYFEN ZACZĄŁ DAWAĆ BÓL GŁOWY JAKO JEDYNY OBJAW UBOCZNY PO PÓŁTORA ROKU BEZOBJAWOWEGO PRTZYJMOWANIA LEKU.
CZY BYŁA PANI KONSULTOWANA PRZEZ NEUROLOGA POD KATEM NACZYNIORUCHOWYCH LUB INNYCH (NAPIĘCIOWY, MIĘSNIOWY, RZUTOWANY, NERWOBÓL) BÓLÓW GŁOWY? CZY BADAŁA PANI STAN NARZĄDU WZROKU? UZĘBIENIA? ZATOK? TO MOGĄ BYĆ MIEJSCA PRZYCZYN PANI PROBLEMÓW.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-04-22 09:55:22

    Tamoxifen a kozieradka

    Cztery lata temu miałam operację usunięcia raka piersi. Był to rak hormonozależny. Aktualnie biorę Tamoxifen. Mam problem z...
  • Avatar

    2022-04-10 11:48:00

    Aromek a Proursan

    Jestem w czasie hormonalnego leczenia uzupełniającego raka piersi. Mam pytanie dotyczące jednoczesnego stosowania leku...
  • Avatar

    2022-03-30 17:31:07

    Zabiegi po leczeniu raka piersi

    Jestem rok po operacji oszczędzającej i usunięciu 3 węzłów chłonnych. Po leczeniu neoadiuwantowym stwierdzona...