Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-03-31 21:51:17

Zmiany skórne po radioterapii

Jestem 2 miesiące po radioterapii/leczenie oszczędzające, wycięte kilka węzłów chłonnych/ bez przerzutów. Wszystko było ok. czułam sie świetnie , skóra po goiła sie super. Ale od 3 tygodni mam okropne uczulenie, wysypkę, wokół całej naświetlanej piersi, pod pachą. Swędzenie na dłoniach ,nogach itd. Lekarz rodzinny przepisał mi CLARITINE i puder płynny AFLOFARM. Chwilami trochę lepiej, niestety to nie mija. Pod druga piersią i wokół też jest wysypka. Wizytę w Opolu mam dopiero w maju. Proszę o pomoc, czy to normalna reakcja. Pani w aptece zrobiła dla mnie maść na bazie witamin i balsamu peruwiańskiego. Czy mogę tym smarować. Strasznie mnie to męczy, proszę o poradę.

JEŻELI ZMIANY SKÓRNE WYSTĘPUJĄ OD TRZECH TYGODNI I NIE WYCOFUJĄ SIĘ POMIMO ZASTOSOWANEGO LECZENIA MIEJSCOWEGO I PRZECIWALERGICZNEGO PROPONUJĘ NIE CZEKAĆ DO MAJA NA WYZNACZONY TERMIN WIZYTY, TYLKO POJECHAĆ DO OPOLA TERAZ.
NA PANI PYTANIE NIE DA SIĘ ODPOWIEDZIEĆ ZAOCZNIE, BEZ OBEJRZENIA ZMIAN SKÓRNYCH.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-11-06 08:50:50

    Interpretacja USG piersi

    Mam 49 lat. Proszę o interpretację wyniku usg: Piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz. 1. w tylnej...
  • Avatar

    2022-11-05 10:59:10

    Jaka powinna być zastosowana hormonoterapia

    Mam 66 lat. 6 lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię piersi prawej z limfadenctomią węzłów...
  • Avatar

    2022-11-05 10:55:28

    Interpretacja przypadku

    Invasive breast carcinoma - invasine lobular carcinoma G2, E-kadheryna (-), ER (+) 5/8, PR (+) 5/8, HER-2: 0 odczyn ujemny,...