Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-04-21 20:52:58

Rak potrójnie ujemny i rokowania

Mam 38 lat, W X. 2010 usunięto mi guz z piersi lewej o średnicy 2,5 cm, carcinoma infaltran ductale G3, pt2. Receptory Esrtogen -, progesteron-, her2"0". W XI.2010 usunięto 16 węzłow chłonnych z pachy w tym w jednym carcinoma metastaticum (focus diametrii 3 mm). jestem po 6 cyklach chemioterapii TAC, teraz zaczynam radioterapię 25 naświetlań. Nie miałam badań typu tomografia, rezonans czy też scyntygrafia kości. Dopiero od kilku dni uświadomiłam sobie, że to jest ten typ raka ---, który źle rokuje. Poczytałam w internecie statystyki i powiem szczerze, że się załamałam. Proszę o odpowiedź jakie są rokowania w takim przypadku ? Czy są szanse leczenia niestandardowego?

JEDYNE REKOMENDOWANE BADANIA OBRAZOWE WYKONYWANE U KOBIET PO LECZENIU RAKA PIERSI TO MAMMOGRAFIA I BADANIE GINEKOLOGICZNE.

PODTYP POTRÓJNIE UJEMNY, KTÓRY BYŁ ZDIAGNOZOWANY U PANI RZECZYWIŚCIE SPOŚRÓD WSZYSTKICH INNYCH KLASYCZNYCH PODTYPÓW MA GORSZE ROKOWANIE. JEDNAK BIORĄC POD UWAGĘ ZAAWANSOWANIE MIEJSCOWE – WIELKOŚĆ GUZA, ILOŚĆ ZAJĘTYCH WĘZŁÓW CHŁONNYCH, ORAZ AGRESYWNĄ CHEMIOTERAPIĘ MA PANI BARDZO DUŻE SZANSE, ŻE PROCES NOWOTWOROWY ZOSTAŁ CAŁKOWICIE WYELIMINOWANY Z PANI ORGANIZMU.

 

 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również