Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-05-30 16:56:32

Przybieranie na wadze po hormonoterapii.

Moja żona strasznie tyje po tabletkach które bierze codziennie i ma brać je przez okres 5 lat, źle się z tym faktem czuje chciałbym jej pomóc ,nie wiem czy jest możliwa zmiana tabletek aby takiego efektu nie było czy też są inne sposoby?

PRAKTYCZNIE KAŻDY LEK HORMONALNY MA WŚRÓD OBJAWÓW UBOCZNYCH WZROST APETYTU I MASY CIAŁA. DLATEGO WAŻNE JEST W JAKI SPOSÓB PANA ŻONA ZASPOKAJA  APETYT.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-01-12 15:26:13

    Interpretacja przypadku

    Jestem po mastektomii prawej piersi w 2020 r. bez biopsji węzła wartowniczego (węzły chłonne bez zmian, wynik po operacji:...
  • Avatar

    2022-01-12 15:22:42

    Interpretacja wyniku USG piersi

    Dzisiaj byłam na USG piersi. Niestety, ale nie uzyskałam żadnej wskazówki od lekarza, co zrobić dalej i chciałabym...
  • Avatar

    2022-01-10 12:07:29

    Jakie powinno być zastosowane leczenie

    Invasive breast carcinoma-invasine lobular carcinoma G2. Odczyny immunohistochemiczne w komórkach raka: E-kadheryna...