Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-08-30 22:18:38

XVII Ogólnopolska Spartakiada Amazonek w Ciechocinku

W sobotę 27 sierpnia 2011 roku w Ciechocinku odbyła się XVII Ogólnopolska Spartakiada Amazonek.

fot. Beata Wańkowicz (Buziaczek)

 

Było siedem dyscyplin sportowych: bieg w potrójnych spodniach, bieg na nartach, bieg po "kopercie", przeciąganie liny, strzelanie z wiatrówki, strzelanie z łuku.
Do zawodów zgłoszono 35 trzyosobowych drużyn, reprezentujących Kluby Amazonek, w tym była też drużyna reprezentująca stronę internetową "Amazonki.net" i jedna drużyna reprezentująca koalicję.

Zawodnicy zmagali się nie tylko z wysiłkiem fizycznym, ale też z bardzo wysoką temperaturą . Były emocje, czasem dużo śmiechu, ale najważniejsze, że wszyscy ukończyli szczęśliwie wszystkie konkurencje.
Po zakończeniu zmagań i po krótkiej przerwie, odbył się barwny przemarsz "ozdrowieńców" ulicami Ciechocinka. Przechodnie bardzo żywo reagowali na naszą paradę, były pozdrowienia, uśmiechy, brawa.
O godzinie 18.30 zebraliśmy się na ogłoszenie wyników. Wyniki ogłaszała Krysia Wechmann ... oj potrzymała nas troszkę w napięciu ... i okazało się, że najlepszą drużyną, która zdobyła pierwsze miejsce jest ... drużyna strony internetowej "Amazonki. net" w składzie: Aurora, lulu, suchal. Nie ukrywam, że byłyśmy z siebie dumne, tym bardziej, że część drużyn od dłuższego czasu ćwiczyły niektóre konkurencje. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu pucharów była uroczysta kolacja i tańce.

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Maria Sitnicka (lulu)

Poczytaj również