Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-09-27 20:13:48

Wysypka po chemioterapii.

Mam raka potrójnie ujemnego - rak zrazikowy CT2NOMO jestem po amputacji piersi i po pierwszym kursie chemioterapii AC. Mam 63 lata kilka dni po chemii na twarzy pojawiły się ropne wypryski , wygląda to jak mówi moja córka, jak trądzik młodzieńczy. Bardzo proszę o poradę , czy to jest normalna reakcja?

REAKCJE NA CHEMIOTERAPIĘ SĄ INDYWIDUALNE. ZE STRONY SKÓRY MOGĄ POAJWIĆ SIĘ TAKIE ZMIANY, JAKIE PANI OPISUJE. WYMAGAJĄ LECZENIA MIEJSCOWEGO - PO KONSULTACJI DERMATOLOGA.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-05-28 09:22:05

    Torbiel w miejscu gdzie był guz

    Ponad rok temu przeszłam operację oszczędzającą raka piersi her2 +++, niehormonalnego. W wyniku histopatologicznym po...
  • Avatar

    2022-05-20 09:53:19

    Graviola

    Mam pytanie odnośnie suplementu diety Graviola. Czy można i warto stosować (w jakiej formie najlepiej)? Czy nie wchodzi w...
  • Avatar

    2022-04-22 09:55:22

    Tamoxifen a kozieradka

    Cztery lata temu miałam operację usunięcia raka piersi. Był to rak hormonozależny. Aktualnie biorę Tamoxifen. Mam problem z...