Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2011-10-18 11:05:08

Kłopoty z pęcherzem

Panie doktorze mam 29 lat i we wrześniu skończyłam 2-letnie leczenie (Lucrin depot 11.25 + tamoxifen).
Od ok. 4 miesięcy odczuwam silne parcie na pęcherz. Zrobiłam badanie moczu oraz USG i wszystko wyszło dobrze. Urolog przepisał mi tabletki VESICARE 5 mg. Czy może to mieć jakiś związek z leczeniem hormonalnym, które przeszłam? Czy może to oznaczać coś złego?

OPISYWANE PRZEZ PANIĄ OBJAWY RACZEJ NIE WIĄŻĄ SIĘ Z LECZENIEM HORMONALNYM.
CZASEM TAKIE OBJAWY MOGĄ SIĘ POJAWIĆ PO ODSTAWIENIU HORMONOTERAPII.
ROZUMIEM, ŻE JEDNAK U PANI OBJAWY TE POJAWIŁY SIĘ JESZCZE W TRAKCIE LECZENIA HORMONALNEGO.                                     WSKAZANA BARDZIEJ KONSULTACJA UROLOGICZNA.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-05-20 09:53:19

    Graviola

    Mam pytanie odnośnie suplementu diety Graviola. Czy można i warto stosować (w jakiej formie najlepiej)? Czy nie wchodzi w...
  • Avatar

    2022-04-22 09:55:22

    Tamoxifen a kozieradka

    Cztery lata temu miałam operację usunięcia raka piersi. Był to rak hormonozależny. Aktualnie biorę Tamoxifen. Mam problem z...
  • Avatar

    2022-04-10 11:48:00

    Aromek a Proursan

    Jestem w czasie hormonalnego leczenia uzupełniającego raka piersi. Mam pytanie dotyczące jednoczesnego stosowania leku...