Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2012-03-05 22:45:00

Spotkanie "Olsztynianek"

W niedzielne popołudnie 4 marca 2012 r. restauracja Sphinx, zlokalizowana na olsztyńskiej Starówce gościła grupę amazonek i użytkowników skupionych wokół forum AMAZONKI.NET,. zamieszkałych w województwie warmińsko-mazurskim.

 

Olsztyński Sphinx nie pierwszy już raz gościł amazonki, lecz to spotkanie było na swój sposób wyjątkowe. Pomysł rzucony przez Basię04 został zrealizowany w ekspresowym tempie.

I chyba właśnie dzięki tej spontaniczności i mocnemu dopingowi naszej administratorki Al_li frekwencja dopisała, bo wyniosła 133% ! Niemożliwe?  A jednak. Niezależnie bowiem od chętnych, którzy wcześniej zadeklarowali swoją chęć uczestnictwa, w ostatniej chwili na zaproszenie Ani z Mrągowa odpowiedziała GrażynaJ z Dobrego Miasta, a całość dopełniła niespodzianka Zuzki, która nic nie mówiąc wcześniej nikomu, po prostu z marszu dołączyła do grupy. I tak przy „okrągłym” stole zasiedli:

 


Akzseinga z Jezioran
Basia04 z Olsztyna
GrażynaJ z Dobrego Miasta
Magda2411 z Olsztyna
Siwowłosa z Olsztyna
Zuzka z Miodówka k/Olsztyna
Jano0244 z Anią z Mrągowa

Okazuje się, że takie inicjatywy wspólnego spędzania czasu na kameralnych spotkaniach są doskonałym dodatkiem do kontaktów wirtualnych, utrzymywanych za pośrednictwem forum lub po prostu ich zwieńczeniem. Rozmowy telefoniczne i poprzez komunikatory internetowe również nie są w stanie zastąpić wspólnych miłych pogaduszek przy kawce w swojskim towarzystwie. A gdy już zaburczy w brzuchach, trzeba oczywiście coś smacznego zjeść.

Amazonki w różnym wieku i niezależnie od tego, czy swoje leczenie zakończyły już dawno przed laty, czy też są aktualnie na różnym etapie leczenia, mają niecodzienną okazję, by porozmawiać ze sobą we własnym gronie na każdy temat. Choć temat choroby zawsze się w jakimś stopniu przewinie, nie jest to główny cel spotkań. Nie ma wątpliwości, że po minionej niedzieli, kolejne takie spotkania będą organizowane. Będziemy dążyć do tego, by odbywały się regularnie.

Aktualnie użytkownicy forum amazonki.net, mieszkający na Warmii i Mazurach stanowią stosunkowo nieliczną grupę. Chcielibyśmy bardzo zachęcić tutejsze amazonki, dotychczas „ukrywające się” do dołączenia i aktywnego uczestnictwa w naszym forum AMAZONKI.NET a także w organizowanych za jego pośrednictwem spotkaniach.

Do zobaczenia wkrótce !

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

jano0244

Forum

 • basia04 (offline)

   

  Avatar

  2012-03-06 20:33:52
   

  Janusz, fajnie to opisałeś. Jestem za regularnymi spotkaniami......Dzięki.
 • kesy (offline)

   

  Avatar

  2012-03-06 21:31:55
   

  Fajne są takie spotkania...nie mogę się doczekać na spotkanie...w trójmieśćie..
 • filipinka35 (offline)

   

  Avatar

  2012-03-06 23:20:33
   

  Fajne spotkanie. Fajne zdjęcia

Poczytaj również

 • Avatar

  2022-11-06 08:50:50

  Interpretacja USG piersi

  Mam 49 lat. Proszę o interpretację wyniku usg: Piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz. 1. w tylnej...
 • Avatar

  2022-11-05 10:59:10

  Jaka powinna być zastosowana hormonoterapia

  Mam 66 lat. 6 lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię piersi prawej z limfadenctomią węzłów...
 • Avatar

  2022-11-05 10:55:28

  Interpretacja przypadku

  Invasive breast carcinoma - invasine lobular carcinoma G2, E-kadheryna (-), ER (+) 5/8, PR (+) 5/8, HER-2: 0 odczyn ujemny,...