Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2012-04-18 14:15:00

Krystyna Wechmann odebrała statuetkę 3 RAZY ONA za umiejętność zmieniania świata

17 kwietnia w Warszawie Krystyna Wechmann - prezes Federacji Stowarzyszeń AMAZONKI - odebrała statuetkę Laureatki plebiscytu 3 RAZY ONA.Gala została zorganizowana z okazji pierwszych urodzin portalu ONAONAONA.COM, którego założycielką jest Agata Młynarska. 

Plebiscyt 3 RAZY ONA uhonorował wyjątkowe Polki, które są wzorem do naśladowania w życiu rodzinnym, zawodowym, oraz te, które wyróżniają się pasją w tworzeniu i zmienianiu świata na lepsze. Krystyna Wechmann została wyróżniona właśnie za umiejętność zmieniania świata na lepsze. Tak o najbardziej znanej Amazonce napisała Agata Młynarska:

"Jej wiara w życie i wewnętrzne piękno emanują na nas z siłą zdolną tworzyć lepszy świat. To właśnie ona napisała pierwszy tekst, który opublikowaliśmy na naszym portalu – wzruszający, pełen optymizmu. Ma tytuł „Kocham Cię życie”. Tak zaczęła się nasza przyjaźń i współpraca.

Pani Krystyna nauczyła Polki głośno mówić o raku piersi, oswajać lęk przed mastektomią, zabiegała o refundację zabiegów rekonstrukcji. Dziś walczy o to, by strach nie brał góry nad koniecznością regularnych badań. Jest szczęśliwa w życiu prywatnym, realizuje swoje pasje. Jesteśmy jej wdzięczne za wszystkie wysiłki i wspaniały przykład tego, jak wielka jest moc pełnowymiarowej kobiecości".

 Szefowa Amazonek była w bardzo kobiecym towarzystwie.W Gali wzięły udział bowiem aktorki, dziennikarki i celebrytki m.in.: Katarzyna Zielińska, Paulina Sykut, Kasia Cichopek, Justyna Sienczyłło, Nina Terentiew, Anna Samusionek, Beata Ścibakówna, Kayah, Katarzyna Niezgoda, Anna Popek, Henryka Krzywonos-Strycharska, Ewa Błaszczyk, Olga Bończyk, Majka Jeżowska oraz Hanna Bakuła.

"Wszystkie jesteśmy Polkami na trzech etatach. Każda z nas to trzy kobiety w jednej! Pierwsza to kobieta rodzinna i domowa, druga - kobieta realizująca się w pracy, a trzecia - kobieta spełniona w swojej pasji - mówiła Justyna Sieńczyłło.

Plebiscyt Trzy razy Ona honorowym patronatem objęła Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Marta Baranowska

Forum

 • Pilot_613 (offline)

   

  Avatar

  2012-04-19 14:31:39
   

  Eeee - dawno wiem... ;-P ...i tak nie wygram mimo najwyuzdańszych uzasadnień w opisach - jw. w regulaminie jest, że KOBIETA może tylko wygrać: "Odpowiedzi wpisuje się w pole przygotowane specjalni...
 • MartaPR (offline)

   

  Avatar

  2012-04-19 14:47:42
   

  Zdjęcia z Gali można już oglądać na Facebooku, zapraszam wszystkie amazonki Polubcie nasze profile! Facebook Federacji Stowarzyszeń Amazonki: http://www.facebook.com/pages/Federacja-Stowarzysze%...
 • KryskaW (offline)

   

  Avatar

  • Wspiera Amazonki.net

  2012-04-19 21:18:02
   

  Kochani dziękuję z całego serca za ogrom gratulacji. Na imprezie była cudowna atmosfera Edyta Golec /bardzo miła/ powiedział mi,że górale nie mieli szans z Amazonkami hi hi..... Małgosia Pienkow...

Poczytaj również

 • Avatar

  2022-01-12 15:26:13

  Interpretacja przypadku

  Jestem po mastektomii prawej piersi w 2020 r. bez biopsji węzła wartowniczego (węzły chłonne bez zmian, wynik po operacji:...
 • Avatar

  2022-01-12 15:22:42

  Interpretacja wyniku USG piersi

  Dzisiaj byłam na USG piersi. Niestety, ale nie uzyskałam żadnej wskazówki od lekarza, co zrobić dalej i chciałabym...
 • Avatar

  2022-01-10 12:07:29

  Jakie powinno być zastosowane leczenie

  Invasive breast carcinoma-invasine lobular carcinoma G2. Odczyny immunohistochemiczne w komórkach raka: E-kadheryna...