Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2012-05-28 22:53:04

Taksany - objawy uboczne.

Jestem 4 miesiące po chemioterapii( schemat TAC), 2 miesiące po radioterapii. Obecnie jestem w trakcie hormonoterapii( od stycznia 2012). Odczuwam silne mrowienie w dłoniach i stopach oraz mam uczucie ciężkich nóg. Jaka może być przyczyna?

OPISYWANE PRZEZ PANIĄ OBJAWY SUGERUJĄ WYSTĘPOWANIE DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM TAKSANÓW (DOCETAKSEL - 'T' W SCHEMACIE TAC). NIE MA DOSTĘPNYCH METOD LECZNICZYCH ZMNIEJSZAJĄCYCH NASILENIE TYCH OBJAWÓW. Z CZASEM POWINNY ONE USTĘPOWAĆ

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2022-11-06 08:50:50

    Interpretacja USG piersi

    Mam 49 lat. Proszę o interpretację wyniku usg: Piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz. 1. w tylnej...
  • Avatar

    2022-11-05 10:59:10

    Jaka powinna być zastosowana hormonoterapia

    Mam 66 lat. 6 lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię piersi prawej z limfadenctomią węzłów...
  • Avatar

    2022-11-05 10:55:28

    Interpretacja przypadku

    Invasive breast carcinoma - invasine lobular carcinoma G2, E-kadheryna (-), ER (+) 5/8, PR (+) 5/8, HER-2: 0 odczyn ujemny,...