Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2012-06-05 21:30:00

Warsztaty terapeutyczne dla Młodych Amazonek - Sieraków, maj 2012

W dniach 14-18 maja 2012 roku odbyły się kolejne Warsztaty terapeutyczne dla Młodych Amazonek organizowane przez Federację Stowarzyszeń Amazonki.

Zdjęcie grupowe

fot. Ewa (Warszawa)

Zdjęcie grupowe

Tym razem spotkałyśmy się w Sierakowie - miejscowości położonej nad Wartą, na skraju Puszczy Noteckiej, na pograniczu Kotliny Gorzowskiej i Pojezierza Poznańskiego, między dwoma jeziorami: Jaroszewskim i Lutomskim.
Ciepła atmosfera gościnnego Ośrodka Wypoczynkowego "Kama" sprzyjała nawiązywaniu bliższych relacji z nowymi koleżankami, do czego nas namawiać nie trzeba. Na warsztaty zjechały członkinie Klubów Amazonek z Poznania, Gniezna, Kwidzyna, Szczecina, Chorzowa, Włocławka, Sosnowca, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, Białej Podlaskiej, Koszalina, Skierniewic, Bogatyni, Ostródy, Lęborka, Jastrzębia Zdroju i Torunia. Czuwały nad nami Krysia Wechmann - Prezes Federacji Amazonek i Lusia Werblińska - Szefowa Ochotniczek w Federacji. W czasie trzech dni warsztatów wysłuchałyśmy wykładu o protezach piersi, bieliźnie specjalistycznej i rękawach przeciwobrzękowych, dr n. med. Janusz Doś przybliżył nam problem obrzęku i sugestywnie skierował nasze myśli ku zdrowemu trybowi życia i dbałości o nasze ciało, mgr Katarzyna Cieślak zadbała, by w tym ciele zamieszkał zdrowy duch, a mgr Marek Cieślak podczas swojego wykładu pomógł nam uporządkować wiadomości na temat podstawowych typów urody i omówił trendy dominujące w tym sezonie.
W wolnych chwilach spacerowałyśmy po uroczej okolicy, wieczorami integrowałyśmy się przy karaoke, a rozmowom i śmiechom nie było końca. Pogłębienie wiedzy o sobie i spotkanie z kobietami o podobnych problemach oraz spędzone razem radosne chwile pozwoliły nam wyjechać do domów z przekonaniem, że czas spędzony w Sierakowie wykorzystałyśmy w 100% i z nadzieją, że zaowocuje on w przyszłości.Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

mag_dag

Forum

Poczytaj również

 • Avatar

  2022-11-06 08:50:50

  Interpretacja USG piersi

  Mam 49 lat. Proszę o interpretację wyniku usg: Piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz. 1. w tylnej...
 • Avatar

  2022-11-05 10:59:10

  Jaka powinna być zastosowana hormonoterapia

  Mam 66 lat. 6 lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię piersi prawej z limfadenctomią węzłów...
 • Avatar

  2022-11-05 10:55:28

  Interpretacja przypadku

  Invasive breast carcinoma - invasine lobular carcinoma G2, E-kadheryna (-), ER (+) 5/8, PR (+) 5/8, HER-2: 0 odczyn ujemny,...