Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2012-06-18 23:30:00

Trójmiejskie grillowanie

Na zaproszenie Naszej koleżanki forumowej - basicy, w sobotę 16 czerwca, na jej włościach odbyło się wielkie trójmiejskie grillowanie!

 

Transportem własnym (Gdynia i okolice) jak również " biletowym" (Gdańsk i Tczew) dziewczyny podążały do miejscowości o wdzięcznej nazwie - Wędkowy.
Wędeczek wprawdzie ze sobą nie targały, ale w plecaczkach, koszyczkach, reklamówkach i inszych walizach przywiozły ze sobą przysmaki własnej roboty.
Nawiezły tyle, że cały forumek można było ugościć :)
Wielkie grillowanie połączone z racji odbywającego się meczu z przydomową "strefą kibica", odbywało się przed domkiem basicy.
Były rozmowy, śmiechy i przepyszne jedzonko! Były również "prezenty pod choinką" oraz czapki kibica w wersji damskiej :)))
Biesiadę niestety w trybie "jednostajnie przyspieszonym" trza było przenieść do domciu, albowiem deszcz Nas przegonił. Wprawdzie cegły z nieba nie leciały, ale pozostawanie na ogrodzie groziło tym, że zostałybyśmy miss mokrego podkoszulka :)
I coby nie było, że jeno mięsiwo spożywane było i kalorie w postaci serniczka i babeczek, jarzynka też była! Grillowany selerek produkcji własnej Zuzanny, podany z sosem czosnkowym. W smaku dobry, jeno łykowaty jak stary dziad :))
Gościem specjalnym była Pani Sołtys, u której poczyniłyśmy niezbędne zakupy (coby na pusto abarot nie latać) w postaci wiejskich jajek i kur!
Nie, nie! na kogutach nie wracałyśmy - kuraki były pomrożone! :)
Kuraki dojechały, jaja w plecaku też, strat raczej ni ma!


Dziekujemy pieknie basicy i jej mężowi za zaproszenie i podwózkę do Tczewa! Było super! Mamy nadzieje, że na następne spotkanie zjawi się jeszcze większa ilość uczetniczek i uczetstników.


Do następnego spotkania i oby niebawem!

 

Zapraszamy do obejrzenia fotek ze spotkania!

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

mituraewa

Forum

 • kasiaf (offline)

   

  Avatar

  2012-06-19 21:19:47
   

  SUPER aż zazdraszczam lekko !!!!!!
 • kesy (offline)

   

  Avatar

  2012-06-19 21:36:08
   

  Potwierdzam było super...bardzo wesoło..jak zwykle...dodatkową atrakcją był śliczny piesek Asta.Rottweiler chyba ...na szczęśćie szczeniaczek..bo inaczej mógłby nas pogonić.Jeszcze raz dziekuję do...
 • hanka_59 (offline)

   

  Avatar

  2012-06-27 18:20:28
   

  Wszystko to prawda opisane pierwszoklaśnie wielkie brawa dla autorki artykułu

Poczytaj również

 • Avatar

  2022-11-06 08:50:50

  Interpretacja USG piersi

  Mam 49 lat. Proszę o interpretację wyniku usg: Piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz. 1. w tylnej...
 • Avatar

  2022-11-05 10:59:10

  Jaka powinna być zastosowana hormonoterapia

  Mam 66 lat. 6 lat temu zdiagnozowano u mnie raka piersi. Przeszłam mastektomię piersi prawej z limfadenctomią węzłów...
 • Avatar

  2022-11-05 10:55:28

  Interpretacja przypadku

  Invasive breast carcinoma - invasine lobular carcinoma G2, E-kadheryna (-), ER (+) 5/8, PR (+) 5/8, HER-2: 0 odczyn ujemny,...