Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

2012-09-14 11:33:07

"Kępiński Marsz Ku Integracji"

Festyn pod hasłem "Kępiński Marsz Ku Integracji" organizuje Stowarzyszenie Kępiński Klub "Amazonki".Impreza połączona jest z obchodami 10-lecia działalności Stowarzyszenia. 

 Festyn ma charakter przede wszystkim rekreacyjny, a wśród jego podstawowych przesłań znajduje się promocja aktywnej reakcji i profilaktyki chorób cywilizacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nowotworu piersi. Atrakcje festynu planowane są w taki sposób, aby mogły w nim uczestniczyć całe rodziny.

W programie znajdą się występy dzieci z kępińskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych a także występy lokalnych zespołów muzycznych. Przeplatane one będą grupową nauką Nordic-Walking- czyli marszu z kijkami. Bardzo ważnym punktem Festynu będzie możliwość odbycia konsultacji onkologicznych. W godz. od 13.00 do 17.00 w przygotowanych gabinetach na terenie KOSiR konsultacji udzielać będą lekarze onkolodzy z Poznania. Będą też gry i zabawy dla dzieci oraz konkursy promujące zdrowie. Festyn połączony jest z obchodami 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Kępińskiego Klubu Amazonki. Obchody uświetni,wszystkim mieszkańcom Kępna dobrze znany, tenor liryczny Dariusz Pietrzykowski. Zapraszamy więc wszystkich w najbliższą niedzielę od godz.13.00 na KOSiR.
Honorowy patronat nad imprezą objęła Senator Andżelika Możdżanowska. Patronem medialnym jest Radio i TV Sud oraz serwis Amazonki.Net

 
poleć znajomemu drukuj
Oceń artykuł:

Autor

Amazonki.Net

Poczytaj również

 • Avatar

  2022-01-12 15:26:13

  Interpretacja przypadku

  Jestem po mastektomii prawej piersi w 2020 r. bez biopsji węzła wartowniczego (węzły chłonne bez zmian, wynik po operacji:...
 • Avatar

  2022-01-12 15:22:42

  Interpretacja wyniku USG piersi

  Dzisiaj byłam na USG piersi. Niestety, ale nie uzyskałam żadnej wskazówki od lekarza, co zrobić dalej i chciałabym...
 • Avatar

  2022-01-10 12:07:29

  Jakie powinno być zastosowane leczenie

  Invasive breast carcinoma-invasine lobular carcinoma G2. Odczyny immunohistochemiczne w komórkach raka: E-kadheryna...