Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-03-01 21:49:45

Powrót miesiączki podczas terapii lamettą

Dwa lata temu przeszłam mastektomię (chemia, radioterapia a teraz terapia hormonalna LAMETTA). Czy podczas stosowania tabletek hormonalnych można dostać miesiączkę? Czy to jest objaw prawidłowy, czy powinnam zgłosić się do lekarza aby dostać jakiś inny lek na wstrzymanie okresu? Mam 48 lat. Okres mi się zatrzymał zaraz po pierwszej chemii, ale znów się pojawił. Co mam robić?

 

LAMETTA JEST LEKIEM, KTÓRY MOŻE BYĆ STOSOWANY WYŁĄCZNIE U KOBIET PO ZAKOŃCZONYM MIESIĄCZKOWANIU. JEŻELI ZATEM POJAWIA SIĘ KRWAWIENIE Z DRÓG RODNYCH WYMAGA PANI ABSOLUTNIE KONSULTACJI GINEKOLOGA ORAZ EW. OZNACZENIA POZIOMU HORMONÓW PŁCIOWYCH A TAKŻE - WIZYTY U SWOJEGO ONKOLOGA.


poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2019-10-12 10:54:33

    Czy zastosowane leczenie jest wystarczające

    Kobieta lat 58. Wynik: cadherin (+), ER (-), HER -2 protein (1+), ki67(+) 20% Rozpoznanie patomorfologiczne: Carcinoma...
  • Avatar

    2019-10-08 13:42:19

    Rezygnacja z Zoladexu

    Mam 36 lat, w roku 2018 przeszłam leczenie: chemioterapię, radioterapię, leczenie uzupełniające: Xeloda. Dodatkowo mam brać...
  • Avatar

    2019-10-07 11:34:37

    Lametta a Cital

    Moje pytanie dotyczy interakcji pomiędzy lekami antydepresyjnymi (konkretnie Cital 10 mg) a Tamoxyfenem, który...