Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-03-09 14:15:00

Być kobietą-8 Marca w Tomaszowskim Stowarzyszeniu Amazonek

Być kobietą ,być kobietą Marzę ciągle będąc dzieckiem ...-śpiewa Alicja Majewska.
Wcale nie jest łatwo być kobietą w dzisiejszym pędzącym świecie ,kiedy pracę zawodową często łączymy z obowiązkami domowymi i wychowywaniem dzieci. Nie jest łatwo kobietą bez pracy, bo w budżetach domowych brakuje pieniędzy na podstawowe potrzeby.

Na wiele trudności napotykają kobiety w wieku emerytalnym .Często chorują czekając w długich kolejkach na porady lekarskie. Nam-amazonkom też nie jest łatwo. Depresje związane z diagnozą , leczeniem , utratą piersi wymagają od nas wielkiego hartu ducha , optymizmu i wiary w lepsze jutro. Dlatego ważna jest nasza aktywność w klubach i stowarzyszeniach . Dowartościowujemy się dzięki zaangażowaniu w nich , pozwalają nam na odprężenie , nabieramy w nich zdrowej energii. 8 marca 2013 r spotkanie w klubie ,w związku ze zbliżającym się Swiętem Kobiet miało uroczysty charakter. Prezeska naszego stowarzyszenia odczytała piękną przypowieść o roli kobiety w życiu . W drugiej części spotkania wysłuchałyśmy prelekcji na temat znaczenia odpowiedniej bielizny protetycznej niezbędnej w codziennym funkcjonowaniu amazonek. Prelekcję i prezentację poprowadziły reprezentantki Firmy Gorseciarskiej „Krystyna „ z siedzibą w Warszawie. Mogłyśmy też nabyć po przystępnych cenach produkty tej firmy i w ten sposób zrobić sobie świąteczny , pożyteczny prezent. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze pełnej życzliwości i sympatii.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Tomaszowskie Stowarzyszenie „Amazonek”

Poczytaj również

 • Avatar

  2020-03-23 16:06:35

  Odwołanie operacji z powodu pandemii

  Pierwszą mammografię miałam pod koniec listopada. Wyszły mikrozwapnienia. Dostałam skierowanie na biopsję gruboigłową pod...
 • Avatar

  2020-03-23 16:00:53

  Praca zawodowa podczas hormonoterapii a pandemia

  Przeszłam nowotwór piersi G3 w 2013 roku, w 2014 w lutym mastektomia radykalna z usunięciem węzłów. Węzły z...
 • Avatar

  2020-03-18 14:24:22

  Interpretacja przypadku

  Pani Doktor, mam 34 lata, USG piersi wykazało zmianę piersi prawej 18 mm BIRADS 3, w piersi lewej torbiele. Biopsja...