Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-10-24 13:15:00

XIII konferencja o profilaktyce raka piersi w Sosnowcu

21 października 2013r. Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "ŻYCIE" zorganizowało XIII już Konferencję o profilaktyce raka piersi, którą patronatem, jak co roku, objął Prezydent Miasta Sosnowca Pan Kazimierz Górski. 

XIII konferencja o profilaktyce raka piersi w Sosnowcu

XIII konferencja o profilaktyce raka piersi w Sosnowcu

Spotkanie zaszczycili m.in. Pani Poseł Besta Małecka-Libera, Poseł Witold Klepacz, Władze Miasta, lekarze i inny personel służby zdrowia, przedstawiciele Sanepidu, ZUS, Hospicjum, Caritas, były amazonki z województwa śląskiego.
Prelekcję o profilaktyce raka piersi połączoną z pokazem audiowizualnym, wygłosił lekarz ginekolog Wojciech Ficenes. Następnym punktem była Wojewódzka Konferencja Wdrożeniowa realizowana w ramach projektu innowacyjnego "PI Kluby Amazonki- Twoją szansą", którą poprowadzili przedstawiciele Fundacji Ekspert-Kujawy z Inowrocławia. Zaprezentowane zostały nowe metody aktywizacji społecznej i zawodowej osób w szczególnej sytuacji, jakimi są amazonki.  Projekt realizowany jest w partnerstwie z Federacją Stowarzyszeń Amazonki. Na zakończenie goście udali się na poczęstunek.  

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Poczytaj również