Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-11-15 10:00:00

"Sosnowiecka Gala Laureatów NGO"

Słynny Mahatma Ganhdi mawiał, iż "najlepszą drogą do odnalezienia samego siebie jest zagubienie się w służbie innym". 

"Sosnowiecka Gala Laureatów NGO"

"Sosnowiecka Gala Laureatów NGO"

13 listopada 2013r. w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu odbyła się II Sosnowiecka Gala Laureatów NGO, na której wybrano Wolontariusza
i Mecenasa 2012 r. Wśród wielu nominowanych zgłoszeni przez Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie" na Wolontariusza była Renata Ulatowska-Wrzesień, a na Mecenasa dr Maciej Ornowski.

Galę zaszczycili swoją obecnością między innymi Prezydent Agnieszka Czechowska Kopeć, Prezydent Zbigniew Szaleniec, Paulina Adamus- Kierownik Sosnowieckiego CentrumOrganizacji Pozarządowych, i wielu wolontariuszy z różnych organizacji.

Na początku spotkania Jadwiga Krupa ( Wolontariuszka roku 2011) została poproszona o kilka słów czy i jak ten tytuł wpłynął na jej działalność. Koleżanka Jadwiga powiedziała, że to jest wielki zaszczyt, coś co daje siłę i napełnia serce dobrem, którym chciałaby zarażać innych. Tytuł zobowiązuje do dalszej lepszej pracy na rzecz osób potrzebujących. Podziękowała organizatorom za tak wspaniałą inicjatywę. Następnie zostali przedstawieni nominowani, którzy otrzymali piękne żywe słoneczniki i symboliczne prezenty.


Śpiewająca młodzież z Sosnowca zadbała o oprawę  artystyczną. Spotkanie w Teatrze Zagłębia przebiegało w bardzo miłej i radosnej
atmosferze. Na zakończenie goście udali się na wspaniały poczęstunek.  

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie"

Poczytaj również