Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-11-29 11:45:00

Przeprowadzka Tomaszowskich Amazonek.

 W ciągu 15-lecia istnienia naszego klubu starałyśmy się o pomieszczenie , w którym mogłybyśmy się spotykać.

 

Przeprowadzka Tomaszowskich Amazonek.

Przeprowadzka Tomaszowskich Amazonek.

Początkowo gościny udzielał ZNP, później otrzymałyśmy na wynajem maleńkie pomieszczenie w Ośrodku Kultury , które służyło za biuro a Abstynenckie Stowarzyszenie „Ala” użyczało nam dwa razy w miesiącu swojej świetlicy na zebrania amazonek.
Wreszcie doczekałyśmy się własnego lokum. Urząd Miasta zdecydował o umieszczeniu organizacji pozarządowych naszego miasta w jednym budynku. Jest to budynek szkoły prznoszącej się do większego Zespołu Szkół nr 4.
Po tylu latach starań z wielkim entuzjazmem zabrałyśmy się do przeprowadzki. Koleżanki zaangażowały mężów do odnowienia nowego pomieszczenia i przewiezienia naszego skromnego dobytku. W miłej atmosferze przedświątecznych porządków przygotowałyśmy salę ,w której będziemy się spotykać od nowego roku na pewno częściej niż do tej pory. Sąsiedztwo innych stowarzyszeń w tym samym budynku , umożliwi nam szerszą współpracę.
Wspólna społeczna praca, przyczyniła się na pewno do jeszcze większej integracji naszej grupy.
Korzystając z okazji –serdecznie dziękujemy organizacjom , które do tej pory umożliwiały nam schronienie: Związkowi Nauczycielstwa Polskiego i Abstynenckiemu Stowarzyszeniu Ala. Dziękujemy Urzędowi Miasta za nową , własną salę. Wyrażamy także podziękowania naszym mężom , którzy bezinteresownie pomagali w przeprowadzce i remoncie pomieszczenia.
 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Bożena Stańczyk

Forum

 • bozena_stanczyk (offline)

   

  Avatar

  2013-12-07 22:06:14
   

  Dzięki,przekażę dziewczynom pozdrowionka
 • ira (offline)

   

  Avatar

  2013-12-07 22:16:16
   

  Bożenko, to przekaż i ode mnie Byłam kiedyś u Was na amazońskiej spartakiadzie, wtedy żyła jeszcze poprzednia przewodnicząca Waszego klubu. Oj, działo się wówczas
 • bozena_stanczyk (offline)

   

  Avatar

  2013-12-08 09:27:12
   

  Ok , przekażę

Poczytaj również