Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2013-12-01 12:00:00

"Nigdy nie rezygnujemy z nadziei"

Pod takim tytułem 29 listopada 2013 r. w Warszawie odbył się I Kongres Amazonek "Zaawansowany rak piersi", który zorganizowało Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum. 

"Nigdy nie rezygnujemy z nadziei"

"Nigdy nie rezygnujemy z nadziei"

Wiele się mówi o profilaktyce raka piersi, ale bardzo mało o zaawansowanej postaci choroby. Specjaliści z zakresu medycyny, psychologii i rehabilitacji wygłosili prelekcje i wytłumaczyli jak wygląda i jak może wyglądać życie z zaawansowanym nowotworem. Spotkanie zaszczyciła swoją obecnością Pani Prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Prelegentami byli m.in. Prof. Tadeusz Pieńkowski, dr Barbara Czerska Pieńkowska, dr Hanna Tchórzewska-Korba, mgr Elżbieta Pożarowska. Po poczęstunku odbył się panel dyskusyjny, profesjonaliści odpowiadali na pytania uczestników kongresu. Odbył się również pokaz produktów dla amazonek firmy Amoena. Na zakończenie spotkania
został przedstawiony spektakl teatralny w reżyserii Katarzyny Korpolewskiej pt." Kobieta zakryta milczeniem", po obejrzeniu którego niejednym zakręciła się  łezka w oku.


W I Kongresie Amazonek uczestniczyły przedstawicielki amazonek z całej Polski, również z Sosnowca. Bardzo cenna inicjatywa, za którą dziękujemy inicjatorkom ze Stowarzyszenia  Warszawa Centrum.

Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek "Życie"  

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Forum

 • bozena_stanczyk (offline)

   

  Avatar

  2013-12-13 21:38:12
   

  Skoro to był kongres amazonek z całej Polski jak pisze autor to dlaczego nasze stowarzyszenie nie dostało żadnej informacji na ten temat?

Poczytaj również