Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2014-09-03 14:45:00

III edycja Chojnickich Targów Mody i Urody.

W dniu 18 października w Chojnicach (woj. pomorskie) odbędzie się  III edycja Chojnickich Targów Mody i Urody w Centrum Parku.W godzinach od 10.00 do 18.00. Tego dnia odbędą się  Pomorskie Mistrzostwa Makijażu - sędziowski udział Mistrzyni Świata w Makijażu - Wioletty Wypijewskiej z Warszawy. Pokazy mody, kolekcji,prezentację wystawców. Oraz najważniejszy element I dnia targów - Fundacja Piękniejsze Zycie, która przygotuje chojnickie Amazonki do występu na wybiegu i prezentacji kolekcji mody.

 Chcielibyśmy nagłośnić ideę imprezy zwłaszcza że jest ona przygotowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i jej uczniów.

Zapraszamy tego dnia wszystkie koła Amazonek z woj pomorskiego do których mamy kontakt. Amazonki zwiedzą Chojnice, zostaną ugoszczone ciepłym posiłkiem regeneracyjnym. Będą mogły nawiązać kontakt z Fundacją i skorzystają z atrakcji Targów przygotowanych specjalnie dla nich. Chcielibyśmy prosić o przekazanie w miarę możliowści tej informacji dlaj. Po targach otrzymają Państwo ode mnie stosowne materiały z imprezy.

Organizator Targów : Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. św. Józefa Patrona Rzemieślników
Partnerzy Targów : Centrum Park Chojnice Sp. z o.o., Frisk music club & restaurant, Chojnicka Szkoła Realna
Patronat medialny Creativ.magazin (grupa Bauer-a)


Serdecznie zapraszam
W razie dodatkowych pytań służę pomocą
Z poważaniem
Jacek Hałuszkiewicz
515 597 343
jacekhgdy@interia.pl

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Poczytaj również