Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2014-09-18 17:00:00

XVII Sabat w Ciechocinku 11-14 września

  Do luksusowego Domu Zdrowia Lila od czwartku zaczęły przybywać gwiazdy, o których najstarsi mieszkańcy Ciechocinka nie słyszeli. Choć nie było czerwonego dywanu, przyjmowano je jak na VIP-damy przystało. 

Dom Zdrowia Lila...Ciechocinek

Dom Zdrowia Lila...Ciechocinek

 Po wykwintnych obiadkach,spacerkach i zakupach w Biedronce,panie spotkały się w patio(typu Palarnia),by rozluźnić spięte mięśnie i się zrelaksować. Rozluźnianie urozmaiciła wspólna kolacja(oczywiście z Lulowym chlebusiem i mazidełkiem), podczas której gwiazdeczki bardzo się zintegrowały.Zmęczone poszły spać,by rankiem zasiąść do śniadanka.

Jak na lansujące się gwiazdy,nie omieszkały błyszczeć tego dnia na deptaku w Ciechocinku. Mania, Dunia, Ewik i Hanka59, odłączyły się na trochę od towarzystwa by odwiedzić Aurorkę,która świeciła nam przez cały sabat z góry. Do Ciechocińskiego lansu dołączyła łódzka gwiazda kochająca życie Marzenna, a wraz z nią tajemnicza Kama. Znawczyni yogi-ale nie misia Yogi tylko radości istnienia i umysłu.

Po sjeście wszystkie Vip-damy udały się do sali gimnastycznej. Tam przy unoszącej się woni kadzidełek, oczyszczały umysł i ciało mrucząc:oooommmmmm...(nie wszystkie gwiazdeczki uległy skupieniu, ale ich nie wydam). Rozciąganie ciał poszło nawet dobrze,rzadko słychać było  o Boże! nie mogę!, za to częściej chrup, trzask o innych odgłosach cielesnych nie wspomnę.

Po takich przeżyciach trzeba było wykorzystać naukę Kamy i powyginać śmiało ciało na ciechocińskich fajfach i to tak żeby zwrócić na siebie uwagę :)) (Udało się!!!) W iście gwiazdorskim stylu limuzyny odwiozły panie do domu Lilla, ale nie wszystkie. Tym które wywodzą się z mafii szkoda było pięknej nocy i wracały piechotą. Na szczęście dotarły do celu, gdzie z innymi damami przeciągnęły noc prawie do śniadania:) Nadeszła niedziela...yoga na powietrzu, kawusia, pożegnanie i ...DO ZOBACZENIA W MAJU!!!

 Uczestnicy:mańka45, dunia, ewik, lulu, ewka36, luśka, anija63, Iza12, ewas, sasky7, andzia73, nowa mama, hanka59, Marzenna i najsłynniejsza Kaszubka Gosik oraz mistrzyni yogi Kama i  jej drużyna  Robert i Agnieszka. 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

ewka36

Forum

 • Jolcia (offline)

   

  Avatar

  2014-09-19 16:31:58
   

  Oby do maja
 • nowa mama (offline)

   

  Avatar

  2014-09-23 11:53:30
   

  Ewcia, tchu mi brak aby wyrazić swó podziw dla Twych licznych talentów - oto i kolejny się ujawnia.... Super!!!!!
 • kesy (offline)

   

  Avatar

  2014-09-23 23:04:01
   

  Ewka jestem pełna podziwu..dla Twoich zdolności redakcyjnych. A maj już niedługo..bo tak ten czas zapitala

Poczytaj również

 • Avatar

  2019-11-20 10:52:05

  Witamina D3 podczas chemioterapii

  Czy suplementacja witaminy D3 (Preventic D3) podczas chemioterapii (schemat AC) może zaszkodzić, czy można spokojnie...
 • Avatar

  2019-11-14 10:47:53

  Szczepienie przeciw żółtaczce

  Czy na operację mastektomii powinnam zaszczepić się przeciw żółtaczce? Termin mam za dwa tygodnie.
 • Avatar

  2019-11-14 10:44:24

  Uszkodzenie protezy silikonowej piersi

  Badanie USG wykazało zmiany sugerujące uszkodzenie protezy silikonowej piersi ( rekonstrukcja po obustronnej mastektomii)...