Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2015-02-16 14:00:00

Walentynkowe i nie tylko...spotkanie warszawianek.

14 lutego, w słoneczne sobotnie popołudnie z różnych stron Warszawy i okolic zmierzałyśmy do centrum miasta i znanego nam już Vapiano. Piękna pogoda i perspektywa spotkania zapewniała dobre humory. 

Walentynkowe i nie tylko...spotkanie warszawianek.

Walentynkowe i nie tylko...spotkanie warszawianek.

 Po kolei więc siadałyśmy przy znanym już niektórym stole...

Wiedziałyśmy że będzie z nami Andzia73, która przyjechała do stolicy aby wraz z Jolcią obejrzeć "50 twarzy Greya". Miłą niespodzianką natomiast było dla większości przybycie Anny57, naszej forumowiczki z Podkarpacia. Przebywając z wizytą u córki znalazła czas i chęć by spotkać się z nami i zjawiła się, leciutko onieśmielona i bardzo ciekawa Warszawianek. Mamy nadzieję że dobrze czuła się wśród nas!

Jednak największą niespodziankę sprawiła nam Magenta przychodząc w towarzystwie uroczego młodego człowieka - synka Dawida, który z powagą i sympatią przyglądał się nieznanym dotąd ciotkom.

Vapiano to miejsce gdzie można naprawdę dobrze zjeść, oddałyśmy się więc i tej przyjemności. Później był czas na rozmowy, a wachlarz tematów- żartobliwych i poważnych- jak zwykle szeroki: od wrażeń z "50 twarzy..." do polskiego prawa spadkowego. Zaprawdę, wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć! Miałyśmy też w pamięci osoby, którym z różnych przyczyn nie udało się dotrzeć na spotkanie, posyłając im ciepłe myśli.
Nie brakło też akcentu walentynkowego- od naszej kochanej Al-li dostałyśmy słodkie serduszka- lizaki.
Dobre towarzystwo i wspaniała atmosfera sprawiły że opuszczałyśmy Vapiano w świetnych nastrojach.
Kilka z nas udało się jeszcze razem w stronę Dworca Centralnego, żegnając się w podziemnym przejściu. I już podczas powrotu do domu zaczęłam tęsknić, myśląc o następnym spotkaniu w zacnym gronie Warszawianek.

Pod szklanym dachem w Vapiano zasiadły (w kolejności alfabetycznej):
Agaba 190, Al_la, Andzia73, Anna57, Dorrot, Jolcia, Krynia58, Magenta + Dawidek, Marzena66, Nanet.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Autor

Krynia58

Forum

 • Krynia58 (offline)

   

  Avatar

  2015-02-17 13:51:23
   

  Oj, bo cały czas myślałam żeby o niczym nie zapomnieć.....
 • dorrot (offline)

   

  Avatar

  2015-02-18 22:44:51
   

  Kryniu, pięknie napisałaś o naszym spotkaniu. Fajnie było spędzić czas walentynkowy w towarzystwie tak wspaniałych dziewczyn i jeszcze wspanialszego mężczyzny to buziak dla naszego faceta - Magen...
 • Rudziutka84 (offline)

   

  Avatar

  2015-03-02 14:10:36
   

  Żałuję , ze nie mogłam dotrzeć ale bardzo was miło tak razem widzieć i wszystkie uśmiechnięte pozdrawiam i przesyłam buziaczki

Poczytaj również