Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2016-05-25 08:23:12

Nagłe odstawienie leków przeciwbólowych

Mam pytanie: zrobiłam głupotę - ale teraz do tego doszłam - odstawiłam nagle leki przeciwbólowe: Doretę i Matrifen i miałam okropne osłabienie, całkowity brak apetytu, biegunka, senność, dzwonki i cykania w głowie i całkowita depresja.... Czy to jest normalne? Oczywiście pierwsza myśl to przerzuty do głowy i umieranie.... jestem 3 lata po operacji oszczędzającej, G3 hormonozależny, aktualnie na Glandeksie 25 mg i kwasie zolendronowym oraz 3 miesiące po usunięciu przerzutu (jednego) z kręgosłupa oraz jego stabilizacją....

 

Odpowiedź:

 

Nie wiem ile czasu brała Pani leki, ale jest prawdopodobne, że to przyczyna dolegliwości. Stanowczo jednak doradzam wizytę u swojego lekarza prowadzącego, bo nie postawię rozpoznania korespondencyjnie.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również