Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2018-05-01 09:06:26

Neuropatia kończyn dolnych

Jestem Amazonką, mam 50 lat. Terapia arimidexem wywołała u mnie neuropatię kończyn dolnych. Mam problemy z poruszanie się. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe.
Proszę mi podpowiedzieć jak sobie w tym pomóc?

 

Odpowiedź:

 

Niestety jak Pani sama napisała problemy pojawił się pod wpływem zażywania leku. W takiej sytuacji powinna się Pani konsultować z lekarzem prowadzącym, o ewentualną zmianę leku jeśli jest taka możliwość.

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również

  • Avatar

    2019-11-14 10:47:53

    Szczepienie przeciw żółtaczce

    Czy na operację mastektomii powinnam zaszczepić się przeciw żółtaczce? Termin mam za dwa tygodnie.
  • Avatar

    2019-11-14 10:44:24

    Uszkodzenie protezy silikonowej piersi

    Badanie USG wykazało zmiany sugerujące uszkodzenie protezy silikonowej piersi ( rekonstrukcja po obustronnej mastektomii)...
  • Avatar

    2019-11-12 10:58:00

    Wyjazd do Dubaju i Boliwii

    Mam pytanie czy rok po operacji mastektomii i kilka miesięcy po zakończeniu chemii (schemat AC x4), obecnie biorę...