Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2021-01-25 09:20:46

Czy powinnam przerwać przyjmowanie Glandexu

Przyjmuję glandex od 1,5 ms-ca. jako uzupełniające leczenie hormonalne. Od paru dni cierpię na potworny świąd skóry, nie do wytrzymania. Wyskoczyła wysypka, ponadto mam okropne bóle mięśni, jak podczas grypy. Mam wizytę u onkologa w środę, ale nie wiem czy przyjmować lek do tego czasu - mam wrażenie, że mam mocną reakcje alergiczną. Przypomnę, że po chemioterapii i radioterapii zaczęłam leczenie - 1x w miesiącu zastrzyk zoladex i codziennie glandex. Na ulotce piszą, że najpierw powinien być tamoxifen przez 2 lata, a dopiero glandex. Czy możliwe, że to dlatego występują takie skutki uboczne? Czy leczenie powinno zostać zmienione? Czy mogę przerwać przyjmowanie tabletek do czasu konsultacji lekarskiej?
Proszę o poradę. 

 

Odpowiedź:

 

Proszę przerwać przyjmowanie glandeksu.
 

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również