Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

poleć

|

drukuj

|

forum

|

2010-10-19 07:23:46

Katarzyna Kamińska-Łebska – stylistka

A teraz zapomnijmy na chwilę o chorobie i zajmijmy się sobą. Pomówmy trochę o babskich sprawach i o tym jak moda może poprawić nam humor.
 

Jestem stylistką i na co dzień pomagam kobietom odnaleźć piękno i wiarę w swoją urodę. Być może dla wielu z was moda wydaje się czymś błahym, ale z własnego doświadczenia wiem, że to coś więcej. Nie o to chodzi, jak inni nas widzą. To jak wyglądamy, wpływa na to jak się czujemy. Ważne jest, by polubić siebie taką jaką się jest. Odwrócić uwagę od swoich słabości i podkreślić swoje zalety. Każda 
z nas je ma.
Kobiecość to nie tylko piersi, więc nie tylko o piersiach chciałabym z wami rozmawiać. Piszcie jakie są Wasze zmartwienia związane z wyglądem. Pamiętajcie, że nie ma idealnej sylwetki i idealnego wzorca urody. Piszcie jakie jesteście, co wam przeszkadza, z czym nie możecie sobie poradzić. Poznajmy się nawzajem, a to co z tego wyniknie może pomóc wszystkim paniom, które odwiedzą tą stronę.

O autorce:
Katarzyna Kamińska-Łebska – stylistka, wizażystka i projektantka mody. Z wykształcenia architekt, od wielu lat w branży modowej. Doświadczenie zdobywała pracując dla telewizji, projektantów mody i dużej firmy odzieżowej. Obecnie zajmuje się stylizacją i wizażem oraz projektowaniem toreb. Prowadzi warsztaty dla kobiet na temat codziennej stylizacji.
www.kaminska.net

poleć znajomemu drukuj skomentuj rss
Oceń artykuł:

Poczytaj również