Następna taka historia...

Wysłane przez Następna 

krakuska (offline)

Post #1

06-09-2010 - 18:24:50

Kraków 

brawoTo super !!! No i proszę już wiem o co prosić na gwiazdkę radocha ( bo o tych świętach mowa?)

Parabola (offline)

Post #2

06-09-2010 - 19:47:27

Nowy Sącz 

No to gratuluje i już doczekać się nie mogę... duży uśmiech

Następna (offline)

Post #3

06-09-2010 - 20:08:17

Krosno 

Dziewczyny, gratulować sobie będziemy, jak będziemy trzymać w ręku prawdziwą, wydrukowaną książkę, dobrze? Sama w to jeszcze nie bardzo wierzę, a wiadomość jest nieoficjalna! Czekajmy grzecznie, dobrze? Czy już mówiłam, że Was kocham???buziak

"...od jutra będzie nam się wiodło coraz to lepiej i lepiej..." pies

betty (offline)

Post #4

06-09-2010 - 20:59:51

Następna
Czy już mówiłam, że Was kocham???buziak

No dobra, mówiłaswinking smiley..............
Ale zawsze możesz powiedzieć to ponowniegrinning smiley

zanokcica (offline)

Post #5

06-09-2010 - 22:04:02

Wągrowiec 

Brawo!! brawo buzki
Tylko zaraz daj znać kiedy wyjdzie!!! A jak będziesz już znaną pisarką, to może i w Poznaniu spotkanko zorganizujesz... prosi do Warszawy, a tym bardziej Krakowa trochą daleko mam oczko , a chętnie uścisnę dłoń i nie tylko... buziak
Pozdrawiam

lulu (offline)

Post #6

07-09-2010 - 03:18:34

k/Kwidzyna 

A może tak sobie zorganizujesz czas aby w maju udać się na Sabat ... Jubileuszowy Sabat ... jako już utytułowana pisarka, możesz zaszczycić nas swoją obecnością prosi

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Następna (offline)

Post #7

07-09-2010 - 07:46:43

Krosno 

Ale Was kocham!buzki

Następna (offline)

Post #8

07-09-2010 - 07:52:15

Krosno 

A ja myślałam, że na Sabat to jeżdżą czarownice, a nie Jednorożce... Chociaż co najmniej jedna moja przodkini czarownicą musiała być, to jest pewne.eye popping smiley

ewad55 (offline)

Post #9

07-09-2010 - 12:25:00

Stokholm 

Fajnie!Cieszę się!Żeby tylko zdrowie było to możemy zorganizować spotkanie nawet w Szwecji!chichot

lulu (offline)

Post #10

07-09-2010 - 20:56:39

k/Kwidzyna 

Ten pomysł ze Szwecją to całkiem, całkiem. Przecież do Karlskrony nie jest tak daleko.
Ale jak na razie X Sabat jest najważniejszy.

Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Następna (offline)

Post #11

09-09-2010 - 19:58:22

Krosno 

A ja mam dla Was niespodziankę! Dziś byłam z reklamacją u chirurgów,wnerwiony bo chyba mi czegoś nie docięli - okazało się, że to, co mam między pachą a obojczykiem, to wcale nie jest zbiornik chłonki, tylko jakiś nawis! załamkaWypycha to-to protezę gąbkową pod szyję, a ponieważ 1/2 biustu mam potężną, o ciężarze worka kartofli, to prawdziwa proteza w staniku może przerżnąć mi to na pół!gafa 17 września po południu mam umówioną konsultację u ordynatora i być może będą do(rz)ynki!eye popping smiley A wtedy Wam wszystko, co się będzie działo, pięknie opiszę.forumowicz Może z tego powstać trzecia odsłona "Następnej takiej historii"...szok

lulu (offline)

Post #12

09-09-2010 - 20:28:02

k/Kwidzyna 

Może nie jestem kumata, ale zaintrygowało minie "to prawdziwa proteza w staniku może przerżnąć mi to na pół" ... zastanawiam się ... czyżbyś miała protezę piłę ... ryba piła to wiem, że jest ... chichot

je

Następna (offline)

Post #13

09-09-2010 - 20:42:04

Krosno 

Rzeczywiście, mało kumasz.niedowiarek Ryba piła, bo była alkoholiczką.drink.gifdrinking smiley A jak poszła do klubu AA, to przestała. Za to zaczęła żreć.je: Proste? A ciężka proteza znajduje się w staniku, który posiada ramiączka. Pionowe. Tak, jak korytarze w Komisji Sejmowej u Anity Błochowiak. I jak takie ramiączko ma udźwignąć worek kartofli, to wbija się (pionowo), dokładnie w połowie nawisu, (poziomego!). I piłuje, chociaz nie pije. Ale żre. je: Proste???the finger smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 09-09-2010 - 20:43:01 przez Następna.

lulu (offline)

Post #14

09-09-2010 - 21:04:36

k/Kwidzyna 

Ot i poniała ja wsio tak

je

Następna (offline)

Post #15

09-09-2010 - 21:36:06

Krosno 

Bolsze spasiba!brawo Mołodiec żieńszczinabuzki!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 09-09-2010 - 21:37:15 przez Następna.

Sara (offline)

Post #16

10-09-2010 - 19:33:05

... się dogadały... chichot

Kela (offline)

Post #17

11-09-2010 - 14:51:39

Następna
c.d. Następna taka historia...
Zaraz, za kilka dni zacznę dbać o dietę, tylko jeszcze troszkę sobie pojem...

Bardzo mi się podoba to zdanierotfl akuratneduży uśmiech

Następna (offline)

Post #18

13-09-2010 - 21:41:26

Krosno 

A ja bym chciała tę historię umieścić w Naszych Historiach, czy jakoś takoś (jak mówią moje wnuki). Tzn. tam, gdzie są bezradny"Moje wspomnienia" itd. Czy ktoś to moze za mnie wykonać? Bo ja nie potrafię.prosiPomożecie????

agawa (offline)

Post #19

14-09-2010 - 19:21:14

okolice 

Następna, napisz na priva do Al_la, Mag_dag, Amado lub b_angel - one na pewno pomogą przewraca_oczy
A opowiadanie znakomite. Czyta się 'jednym tchem' uśmiech

mag_dag (offline)

Post #20

14-09-2010 - 20:02:27

Sosnowiec 

Nastepna słonko, ja do Ciebie na priv pisałam, pamiętasz? myśli

cytuję:
" P.S. mamy na stronie głównej zakładkę Amazonki i w niej znajduje się dział "moja historia" , może byś napisała swoją historię i zamieścimy ją tam?"

co ni_mniej_ni_więcej oznaczało, że jak napiszesz swoją historię, to my (znaczy "redakcja"winking smiley możemy ją zamieścić na głównej stronie portalu

odpisałaś mi, że pomyślisz, a potem Twoją historię znalazłam tutaj - na marginesie dodam, że świetnie napisane!
ponawiam więc propozycję - czy chcesz, by Twoja historia znalazła się na głównej stronie?
jeśli tak, to popraw literówki i wyślij do mnie na znany Ci adres, najlepiej w wordzie - ale pamiętaj - tam będzie bardziej widoczna i przez to dostępna większej liczbie czytelników

ale namawiam na to serdecznie uśmiech

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

lulu (offline)

Post #21

14-09-2010 - 20:02:42

k/Kwidzyna 

Ja to nieśmiało zaproponowałabym, abyś może napisała nam, jeśli tylko zechcesz, swoją wcześniejszą historię. Może to być tak jak z nakręceniem Trylogii, od Wołodyjowskiego do Ogniem i mieczem. Co ja zrobię, że Ciebie się czyta "jednym tchem", a przez "Miłość po polsku" Manueli Gretkowskiej od miesięcy nie mogę przebrnąć.

je

Następna (offline)

Post #22

14-09-2010 - 20:24:38

Krosno 

A co ja Wam, kochane, mogę napisać... problem mam z plynem w macicy, wpisalam pytanie na wątku o tamoksifenie...Moja historia raczej będzie miala dalszy ciąg, jeżeli tamoksyf zrobi mi źle. Magdo kochana, śliczne zdjęcie. Nareszcie. Skąd tam się wzięły literówki? Aha, juz wiem ,bo ja tego nie czytaam, tylko tak mi sie samo napisało. Obawiam się, że jak przeczytam, to nie będę chciała pokazać ludziom. Ale juz próbuję. A ciekawi mnie dosyć, jak mam przesłac do Ciebie w wordzie coś, co jest w tym portalu? To rzeczywiście ciekawe...papa

Następna (offline)

Post #23

14-09-2010 - 20:29:43

Krosno 

Hej, udało mi się! Ha!ok

mag_dag (offline)

Post #24

14-09-2010 - 20:31:34

Sosnowiec 

no tak, przypomniało mi się, że masz problem z kopiuj_wklej oczko

zaraz Ci to wyślę w wordzie, a Ty poprawisz, zredagujesz i mi odeślesz, ok?

dopisek:

no to luksio

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 14-09-2010 - 20:32:51 przez mag_dag.

Następna (offline)

Post #25

14-09-2010 - 22:09:01

Krosno 

A ja juz zapisałam w wordzie. To znaczy robiłam to cały ten czas! forumowiczAle zrobiłam i wysyłam!wnerwiony

Następna (offline)

Post #26

29-09-2010 - 16:23:41

Krosno 

Moje kochane przyjaciółki i przyjaciele! Wcale nie mam ochoty pisać trzeciej części mojej historii chorobliwej. Byłam u pani dr, zamieniła mi tamoks. na arimidex, jest lepiej, wprawdzie dopiero zjadłam trzy tabletki, ale na razie nic. To dobrze. Byłam u chirurgów, wyznaczyli docinkę na 18 października, ale kazali skonsultować z plastykami. Ordynator plastyki przekochany, ciepły, równy facet wytłumaczył mi, że lepiej jeszcze troszkę poczekać, aż się lepiej zagoi, aby potem nie trzeba było znowu poprawiać. Wyznaczył operację na 22 grudnia, termin bardzo dobry wg mnie. Tyle, że w znieczuleniu miejscowym. Ale na leżąco, więc mam nic nie widzieć. Szkoda.
A przedwczoraj pod szwem, obok blizny, wymacałam sobie guzek. Taki gdzieś półcentymetrowy mniej więcej. Obrysowałam go flamastrem i popędziłam do szpitala. Rejestracja już mnie nie chciała przyjąć, poszłam się zapytać, a pani dr przyjęła mnie od razu, bez karty i bez kolejki. Też go wymacała. Trochę mnie pocieszyła, mówiąc, że być może to nic takiego, bo jej się ugina pod palcami (mnie nie), ale dała skierowanie na USG, na cito. Badanie mam jutro (czwartek) o 8.45. I wszystko będzie wiadomo. Przypominam, że operację miałam 26 lipca i rak był GI, bez przerzutów i różnych takich. Boję się. Już przyzwyczaiłam się do myśli, że jest dobrze...niezdecydowany

Janina.S (offline)

Post #27

29-09-2010 - 17:42:26

widły Soły i Wisły 

Ewcia bo jest dobrze i tak masz myśleć .
Jutro kciuki potrzymam i dobrej energii podeślę a potem czekam na wyjaśniająco - uspakajające wieści.tak

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

Kela (offline)

Post #28

29-09-2010 - 18:12:20

Dobrze, że badanie tak szybko, nie będziesz miała zbyt wiele czasu na myślenie. Trzymam kciuki za dobry wynik.

Następna (offline)

Post #29

29-09-2010 - 18:26:18

Krosno 

zaraz po powrocie dam znać...

lulu (offline)

Post #30

29-09-2010 - 18:56:25

k/Kwidzyna 

Myślę, że trzeciej części oczekiwałyśmy ale nikt się nie upierał, że ma dotyczyć choroby. Więc odpuść sobie pisanie o chorobie bo tego tematy nie będzie u Ciebie. Ja wyraźnie (już nie pamiętam gdzie ) złożyłam zamówienie dotyczące opisu Twojego życia (tego w przeszłości też, a może nawet bardziej), które jawi mi się bardzo ciekawym. buzki

je
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 522
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018