głosujcie na moja książkę!

Wysłane przez Następna 

Następna (offline)

Post #1

26-02-2011 - 14:04:33

Krosno 

Dziewczyny, pomóżcie! Z Waszą pomocą moja książka wygrała kokurs "najlepsza książka na gwiazdkę", a teraz, przed końcem glosowania na "najlepszą książkę roku", jest na czwartym miejscu - na pięć nominowanych! Prowadziła przez dwa tygodnie. No po prostu wstyd mi! Można jeszcze głosować do 28 lutego! Pomożecie????!!!! Oto link: [ksiazkiroku.pl.index.php]. Oczywiście "Blondie$", w kategorii powieści obyczajowe i romanse... pomóżcie, proszę.... Ewaskromniś

"...od jutra będzie nam się wiodło coraz to lepiej i lepiej..." pies

Następna (offline)

Post #2

26-02-2011 - 14:09:36

Krosno 

ma byc przed linkiem [], a potem, ksiazkiroku.pl.index.php?content=glosowanie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-02-2011 - 14:10:47 przez Następna.

Następna (offline)

Post #3

26-02-2011 - 14:12:32

Krosno 

to znaczy http;//, ja nie wiem, czemu nie zapisuje się cały link! [ksiazkiroku.pl.index.php]

Następna (offline)

Post #4

26-02-2011 - 14:13:43

Krosno 

proszę, wpisujcie cały link, bo jakies głupoty sie otwierają!

mag_dag (offline)

Post #5

26-02-2011 - 14:34:50

Sosnowiec 

Następna, wszystko gra, po kliknięciu na Twój link, trzeba sobie jeszcze kliknąś po lewej - dostałam się do głosowania, ale mi napisali:

"Taki adres e-mail jest już w bazie, głosowanie nie ważne!"

nie wydaje Wam się to jakimś hardcorem, że w głosowaniu na KSIĄŻKĘ spotyka się błędy ortograficzne???
nie wiem czy śmiać się, czy płakać myśli

chyba stosowniejsze będzie zapłakać płacze

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Następna (offline)

Post #6

26-02-2011 - 14:52:17

Krosno 

I znowu wstyd! (Z powodu błędu). A z tego, co wiem, to głosowanie jest dwuetapowe - do 15lutego bodajże i potem drugi raz od 18? Nie pamietam dobrze. A może byłaś wcześniej? Ja spróbuję sama zagłosować, zobaczymy...

Następna (offline)

Post #7

26-02-2011 - 15:12:36

Krosno 

Zagłosowałam, ale dostałam sie tam przez facebook, od amazonek nie chciało mnie połączyć. Link ten sam przecież! Musiałam zaakceptować regulamin i powiedziało, że zapisało mój głos i że mogę wygrać coś tam coś tam. A ja chcę tylko wygrać konkurs! Kto zgadnie, na mco glosowałam? Nie wiem, kto to organizuje i robi błędy, ale doniosę Wydawnictwu i przepraszam Was za nie. (za błędy, znaczy).buziak

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-02-2011 - 15:14:56 przez Następna.

lulu (offline)

Post #8

26-02-2011 - 15:15:23

k/Kwidzyna 

Ale chyba można tylko raz oddać głos, ja po przypomnieniu (II etapu) oddałam głos i przyjęło ... teraz już nie chce mojego głosu ......

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Maja048 (offline)

Post #9

26-02-2011 - 15:15:47

Wronki 

Mnie też się wyświetliło to co mag_dag...ale skoro "nie ważne" to powinni zaliczyć...tymbardziej ,ze zagłosowałam w drugim terminie po raz pierwszy...

kasia82 (offline)

Post #10

26-02-2011 - 15:17:57

Zagłosowałamuśmiech z dwóch możliwych adresów

Polcia (offline)

Post #11

26-02-2011 - 15:36:40

Następna
A ja chcę tylko wygrać konkurs! .buziak

nie czytałam Twojej książki, a fakt, że jesteś amazonką to za mało abym mogła głosować ot tak sobie bo Ty chcesz wygrać konkurs.
Czy to uczciwe prosić o głosowanie bo chce się wygrać??
co innego jakbyś napisała- dziewczyny pomóżcie- chce wygrać aby nagrodę przeznaczyć np na hospicjum, albo na pomoc dla kogoś biednego, to zmienia postać rzeczy, taki apel bym zrozumiała
ale Twoja prośba , bo chce wygrać i jeszcze się chwalisz ze dzięki głosowaniu amazonek wygrałaś poprzednio

a ja chce gwiazdkę z nieba,zaraz znajdę odpowiedni konkurs w necie i też poproszę amazonki o głosowanie

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

lulu (offline)

Post #12

26-02-2011 - 15:52:30

k/Kwidzyna 

Polcia, ja czytałam tą książkę, bardzo mi się podobała. Można było sobie ja zakupić po preferencyjnych cenach. Wiadomość była tu na forum. smiling smiley I jeszcze dedykacja też była.

Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-02-2011 - 15:53:08 przez lulu.

Ela63 (offline)

Post #13

26-02-2011 - 16:05:05

W dolinie Grabowej 

Następna próbowałam i niestety jest tak jak pisze Mag.....jeszcze spróbuję.

Życie , jest krótkie , kruche i w większości przypadków prowadzi drogą pod górkę więc ważnym jest aby na tej drodze spotykać ludzi życzliwych , przychylnych i potrafiących podać pomocną dłoń.....również i my powinnyśmy starać się pomóc jeśli ktoś o to prosi i pomocy potrzebuje.......nie oceniać nie rozliczać za słowa napisane - wypowiedziane tak czy w inny sposób.
Jeśli dajemy od siebie maleńką cząstkę dobroci to ona wróci do nas podwójnie.
Pozdrawiam miłej soboty i niedzieli życzę a jeśli uraziłam swoimi słowami to przepraszam.

Chcąc odzyskać młodość, trzeba tylko powtórzyć swoje szaleństwa oczko

O . Wilde

na forum od października 2007
--------------------------------------

Następna (offline)

Post #14

26-02-2011 - 16:37:08

Krosno 

Wiadomość dla Polci. Moja książka "Blondie$" jest reklamowana na stronie głównej już od bardzo dawna. Głosowanie jest dobrowolne i nie śmiałabym nigdy prosić kogoś, kto nie jest moim przyjacielem, lub mojej książki nie czytał, o taką przysługę. Z wygranej nie miałabym żadnych korzyści materialnych, tak jak nie mam również z wydania książki, ale nie muszę i nie chcę się tutaj tłumaczyć. Co do celów charytatywnych - jak wyżej. A jeżeli chciałabyś wiedzieć o mnie coś bliższego, proszę, poczytaj sobie na moim profilu. Całe to głosowanie jest tylko ZABAWĄ i tak dotychczas przez wszystkie amazonki było odbierane. A książka jest oficjalnie dedykowana moim przyjaciółkom i przyjaciołom z portalu amazonki. Tak sobie, w podziękowaniu za pomoc w chorobie. Polciu, chciałabym Cię prosić, abyś na przyszłość nie posądzała tak pochopnie innych o nieuczciwość, bo to bardzo, bardzo boli. Pozdrawiam, Ewa D.

lulu (offline)

Post #15

26-02-2011 - 16:42:39

k/Kwidzyna 

Dziewczyny a ja sobie wpisałam w przeglądarkę "głosowanie na książkę roku" i znalazłam to głosowanie, i da się bez problemów.

link do głosowania

[www.ksiazkiroku.pl]

mi ładnie wchodzi stronka

je

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 26-02-2011 - 16:52:36 przez lulu.

Następna (offline)

Post #16

26-02-2011 - 16:48:23

Krosno 

Odwołuję zabawę, dziękuję Wam, Ewasad smiley

dani (offline)

Post #17

26-02-2011 - 17:04:44

Spokojnie Ewa..
Każda z nas ma swój rozum.
Potrafimy dokonać wyboru głosować, czy nie.
Nikt nas przecież nie zmusza.uśmiech

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

Parabola (offline)

Post #18

26-02-2011 - 17:14:17

Nowy Sącz 

..... eee tam nic nie odwołujesz, bo ja własnie głosowałam... radocha

ira (offline)

Post #19

26-02-2011 - 17:15:19

Pabianice 

Ja też głosowałam już 2 razy, więc pojawia się ten komunikat, że adres znany duży uśmiech
Ewa, nie denerwuj się, przecież głosują te, które są Ci życzliwe, inne nie muszą. I nie trzeba zaraz wytaczac ciężkich armat przeciw Tobie-przecież to fajna zabawa jest...buziak

Krystyna (offline)

Post #20

26-02-2011 - 17:24:27

Mogilno 

...ja też zagłosowałam
Następna buziaki dla Ciebie

Ela63 (offline)

Post #21

26-02-2011 - 17:26:55

W dolinie Grabowej 

Ewa nie wycofuj się bo machina poszła w ruch a jak wiesz co w ruch wprawione nie tak łatwo da się zatrzymać no chyba że ktoś dużej siły użyje ale jak na razie nie ma takich mocnych[/cooklor]

Chcąc odzyskać młodość, trzeba tylko powtórzyć swoje szaleństwa oczko

O . Wilde

na forum od października 2007
--------------------------------------

Marianna08 (offline)

Post #22

26-02-2011 - 17:34:44

Kraków 

Ewo, Twoja książka krąży u mnie w pracy i bardzo się podoba.
Oczywiście głosuję i moi znajomi, którzy czytali też
.buzki

Nie martw się o jutro. Nigdy nie wiesz, co Cię spotka dziś...

Becia35 (offline)

Post #23

26-02-2011 - 17:51:42

Ja tez zagłosowałamuśmiech

Następna (offline)

Post #24

26-02-2011 - 18:00:25

Krosno 

Dziękuję Wam za poparcie, ale siła użyta była ogromna.... ale wzięłam to na klatę, aż mi się zapadła z jednej strony...!

jano0244 (offline)

Post #25

26-02-2011 - 18:30:36

Mrągowo 

Ewo, dołożyliśmy 4 głosiki smiling smiley

Nas dwoje, choroba tylko jedna...

Masza70 (offline)

Post #26

26-02-2011 - 18:42:55

Ja też głosowałam z wszystkich możliwych adresów. Ewo, Twoja książka jest bardzo fajna, moja siostra też zagłosuje, bo też czytała.
Nic tu nie odwołuj.

Eva (offline)

Post #27

26-02-2011 - 19:42:21

Ewa od nas poszły cztery głosy forumowicz dwa moje, Kasi i Kubusia oczko Poprosiłam też o głosowanie znajomych z forum rodziców rozszczepowych dzieciaków buzki

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

lulu (offline)

Post #28

26-02-2011 - 19:43:34

k/Kwidzyna 

Ale coś wydaje mi się, że te głosy jakoś dziwnie są liczone. Było 19, wiem, że poszły 3 głosy, sprawdzam jest 20, a matematyka mówi 19+3=22. Nawet po odświeżeniu strony wynik się nie zmieniał. Głosy poszły około godz. 16. Teraz jest 22, ale chyba jeszcze nasze dziewczyny głosowały później, więc powinno być więcej.

je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-02-2011 - 19:44:24 przez lulu.

Następna (offline)

Post #29

26-02-2011 - 19:57:56

Krosno 

Lulu, ale to nie głosy są liczone, tylko procenty! AAAAAAAAAAAle poszlo do przodu! A ja Wam i tak źle napisałam link, ma być: [ksiazkiroku.pl]. tylko znów nie wiem, co sięok wydrukuje... Kocham Was bardzo! (Wszystkie, z wyjątkiem jednej) Oj, Lulu, znowu ta matematyka....rotfl

ToJa (offline)

Post #30

26-02-2011 - 20:33:04

czy ja muszę meldować, że ode mnie też glosy idą oczko ten kto mnie zna wie dobrze, że poooooooszłyyyyyyy
pamiętacie mój zeszyt - hm, gdybym tylko pamiętała gdzie go położyłam śmiech
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 408
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018