głosujcie na moja książkę!

Wysłane przez Następna 

Sara (offline)

Post #1

28-02-2011 - 18:03:16

Polcia

A jednak apelu Sary dziewczyny nie chcą posłuchać i temat dalej jest wałkowany

Niestety, olały mnie , mówiąc kolokwialnie...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-02-2011 - 18:04:47 przez Sara.

Psotunia (offline)

Post #2

28-02-2011 - 19:37:29

Głos oddany duży uśmiech Następna, nie przejmuj się.
Najgłośniej szczekają ci, którzy sami nic
nie potrafią zrobić.
Najprawdopodobniej z zazdrości.

Ps. Oświadczam, że to mój jedyny post
w tym temacie.

Miłego wieczoru
uśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-02-2011 - 19:38:40 przez Psotunia.

Perła (offline)

Post #3

28-02-2011 - 19:45:04

Łódź 

Pilocie...to w ramach odwetu można tak po bandzie? Ale wpis...Myślę, że Nastepna nie potrzebuje takiego adwokacenia

Pilocie, okropne to było...Nie można robić takich odwetowych akcji! Naprawdę, aż tak Cię to poniosło?

www.perla.nets.pl

Masza70 (offline)

Post #4

28-02-2011 - 19:54:36

ale przykro się tu zrobiło..... posłuchajmy może lepiej Sary, co?

lulu (offline)

Post #5

28-02-2011 - 20:20:55

k/Kwidzyna 

ADMINY ZAMKNIJCIE TEN WĄTEK, PRZECIEŻ MACIE PILNOWAĆ ZGODNOŚCI Z REGULAMINEM, patrz p-kt C i D.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-02-2011 - 20:22:55 przez lulu.

j2003 (offline)

Post #6

28-02-2011 - 20:33:52

Żyrardów 

Tak tu kiedyś było miło
Z przyjemnością się wchodziło
Baba babie doradziła
Dobrej kawy sie napiła.

Tak tu kiedyś było miło
Co się z nami porobiło?

Pilot_613 (offline)

Post #7

28-02-2011 - 20:39:04

Wawa 

Perła
Pilocie...to w ramach odwetu można tak po bandzie? Ale wpis...Myślę, że Nastepna nie potrzebuje takiego adwokacenia
Pilocie, okropne to było...Nie można robić takich odwetowych akcji! Naprawdę, aż tak Cię to poniosło?

Ani to odwet, ani adwokacenie - Polci tłumaczono wiele razy, że tak nie wypada/nie można - do wglądu powyżej smiling smiley.
Mi to generalnie dynda nadal totalnie [gdzie te czasy czata lub przynajmniej "starego forum"? //s_panda], natomiast przeczytaj na spokojnie, co napisałem. Polcia ma rację co do zasad [nieżyciowych, niestosowanych itd. ale ładnie brzmiących i zastosowanych brutalnie 'marketingowo'].
Ja mam bardziej pretensje do Następnej, że po max. 3 merytorycznych próbach odpowiedzi/wyjaśnienia - daje się wpuszczać dalej w kanał zamiast zwyczajnie olać prowokacje kolejne... smiling smiley [jw. u mnie ban] To jej wątek i pisze w nim co tylko chce, i nie musi się przy każdym wpisie tłumaczyć potencjalnym nowym_czytaczom całą swoją historią...
Gdyby Polci zależało, to by się dowiedziała a nie siekała na oślep z 1 zdankiem nadal wyrwanym z kontekstu ;p.
Są nicki, które dają mi link - i ja na ślepo, bez wnikania głosuję [choć najczęściej ze zwykłej ciekawości sprawdzam] - no bo wiem, że to nie spam albo jakaś bzdeta, łańcuszek itd... - w czym ból, że amazonki wspierają amazonki? Że zasady głosowania są takie a nie inne w necie, tivi itd?
ToJa za mało napisała o tym? [też nadal do wglądu powyżej]

Sporo osób mi innymi kanałami daje znać, że chce 'urlop niechętny od tego forum, bo dziwnie jest ostatnio' - mi nadal to dynda, ale je rozumiem smiling smiley
Działaj Polcia ;p

"Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu. Amen." :-)

Pesymista: ...nie noo... gorzej to już nie może być...
Optymista: ależ może!..
... ;-P

magdam (offline)

Post #8

28-02-2011 - 20:57:16

Gorlice, Kraków 

Agencie zgadzam się z Twoimi słowami ......
Brak starego miłego forum.....

Wystarczy odrobina nadziei, pozytywne myślenie wszystko odmieni!!!

Perła (offline)

Post #9

28-02-2011 - 21:03:42

Łódź 

Teraz już powiedziałeś spokojniejsmiling smiley Może Dziewczyny powinny do siebie napisać na priva...ze swojego doświadczenia wiem, że to działa! Szkoda, żeby ktoś się urlopował w wyniku wymiany zdań...nawet ostrzejszych. Chyba mamy większe problemy, do diabła!

www.perla.nets.pl

jano0244 (offline)

Post #10

28-02-2011 - 21:05:30

Mrągowo 

Dobrze, że inni faceci zabrali odważnie głos. Mnie niestety do tej pory odwagi brakowało.
Dziewczyny ! Mam na myśli nie tylko te "występujące" w tym wątku, ale we wszystkich innych, gdzie wirtualna krew się polała. Dużo więcej wzajemnej życzliwości, tolerancji, wzajemnego zrozumienia i poszanowania godności innego człowieka. Pomagajcie sobie zamiast utrudniać i tak obfitego we wszelkiego rodzaju problemy życia. Czy któraś naprawdę ma satysfakcję z odchodzenia z forum kolejnych dziewczyn? Jeśli nie, to po co to było? Kto na tym zyskał? Wg mnie stracili wszyscy.I dalej będą tracić, jeśli takie przykre sytuacje będą się pojawiać.

Nas dwoje, choroba tylko jedna...

magda2411 (offline)

Post #11

28-02-2011 - 21:53:05

Olsztyn 

Pilot obraził Polcie. Bezczelnie. Nawet brutalnie. Czy Administratorzy tego nie widzą (a są zalogowani wszyscy)? Al-lu, zauważyłaś, ze Polcia sprawiła przykrosc Następnej a nie widzisz, jak Pilot się odzywa????? JESTEM ZASKOCZONA I ZASMUCONA!!!

Mam nadzieję, ze KTOŚ Z WAŻNYCH napisze, ze to przegięcie na maxa i Pan Pilot powinien przeproscić.

agawa (offline)

Post #12

28-02-2011 - 22:03:21

okolice 

Nie jestem facetem, ale też tutaj napiszę przewraca_oczy
Zauważyałm bardzo ciekawą prawidłowość - zastanówmy się (może szkoda, że tutaj... może można w innym miejscu?) jak to się dzieje, że na forum jest jedna osoba, której posty powodują gwałtowny i wcale nie oczekiwanym wzrost temperatury?
Jest tu natomiast wiele osób mających bardzo odmienne zdanie, opinie, doświadczenia - i zazwyczaj moga się porozumieć, podyskutować i robią to bez wzajemnego obrażania się.
Dlaczego dzieje się tak, że jedna-jedyna osoba nie może zrozumieć, że pisanie w sposób atakujący innych użytkowników forum zasługuje na potępienie i wzbudza niechęć innych?
Dlaczego jest też tak, że w momencie próby uspokojenia tej osoby argumentami spokojnymi i rzeczowymi, ad rem, to w ogóle nie działa a jedynie napędza tej osoby agresję...i zaraz też włączają się kolejne osoby, które dolewają oliwy do ognia i w ten sposób powstaje 'nieciekawa atmosfera'?
Ja odpowiedzi nie znam....
Zależy mi na tym forum. Bo otrzymałam tu pomoc i chcę dalej przekazywać to, co otrzymałam.
Mam nadzieję, że podobny cel mamy tu wszyscy...
Może więc trzeba jednak wprowadzić dodatkowy punkt w regulaminie - wracam do propozycji Hali - nadawania znaczków ostrzegawczych. Możemy wymieniać się opiniami - nie możemy atakowac się wzajemnie.
*
A słowa Pilota, mam wrażenie, były adekwatne i celne. Choć, nie zaprzeczam, ostre. Ale może tylko tak można w takim przypadku?

ToJa (offline)

Post #13

28-02-2011 - 22:24:09

agawa
A słowa Pilota, mam wrażenie, były adekwatne i celne. Choć, nie zaprzeczam, ostre. Ale może tylko tak można w takim przypadku?

chyba tylko tak

Kela (offline)

Post #14

28-02-2011 - 22:32:23

Magda, kiedy Polcia sprawiła Następnej przykrość , nie byłaś zaskoczona i zasmucona?

Ewo z przyjemnością zagłosowałam na Twoją książkę. I zrobiłabym to jeszcze raz, nawet gdybym jej nie czytała, zrobiłabym to ze względu na Ciebie.
Wszystkich zatroskanych o moje sumienie - uspokajam, ma się ono dobrze...

Szpaku (offline)

Post #15

28-02-2011 - 22:37:11

Poznań 

a ja bardzo proszę o zaprzestanie dyskusji które prowadzą tylko do wzajemnej nienawiści.
Forum powinno nastawiać pozytywnie, a nie dołować!!!

Jeżeli ktoś nie ma zamiaru pomagać w głosowaniu to bardzo proszę o nie głosowanie w konkursie.
A wszystkie osoby które chcą się promować w naszym serwisie serdecznie zapraszam.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Pilot_613 (offline)

Post #16

01-03-2011 - 04:53:39

Wawa 

magda2411
Pilot obraził Polcie. Bezczelnie. Nawet brutalnie. Czy Administratorzy tego nie widzą (a są zalogowani wszyscy)? Al-lu, zauważyłaś, ze Polcia sprawiła przykrosc Następnej a nie widzisz, jak Pilot się odzywa????? JESTEM ZASKOCZONA I ZASMUCONA!!!
Mam nadzieję, ze KTOŚ Z WAŻNYCH napisze, ze to przegięcie na maxa i Pan Pilot powinien przeproscić.

Przepraszam jeśli Cię to m24+dodatki_późniejsze_do_nicka winking smiley ukoi [szkoda, że serwer padł bo wysmarowałem wcześniej chyba naprawdę złośliwą ripostę ;p] - choć za co to nie wiem... za dostosowanie się do stylu Polci? Przebitkę stylu?
Spox... - sam się stąd "wywalę" grinning smiley.
No, ale znamy się od dawna i bez Ciebie by nie było całej akcji_dla_Alicji, ani że "mały świat/czat" i wspólni znajomi z obozów harcerskich z Tobą i Radkiem Malinowskim...
I tyle słodyczy... - styknie ;p.
Kto chce to sprawdzi, że zawsze wpadasz z sensacją - mieszasz, mącisz - ludzie biegają, sprawdzają, trudzą się, odpisują... a Ty masz to gdzieś, nigdy nie odpisujesz... i wracasz z następną sensacją, ...i znowu znikasz.
Mniemam, że tu też nie zadałaś sobie trudu, żeby zapoznać się z całą sytuacją [Polcia sobie tego trudu nie zadała a jaka 'dyskusja' ;p] - i wobec tego, tego pewnie też nie czytasz winking smiley ;p

jwjwjw - Polcia przypisuj sobie marketingowe zasługi, ale wg. mnie to wynik głosowania powinien Cię ...skłonić, jeśli nie do przemyśleń to... do zakupu TEJ książki ["w księgarni" smiling smiley ..."najbliższej" smiling smiley]
Howgh!

"Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu. Amen." :-)

Pesymista: ...nie noo... gorzej to już nie może być...
Optymista: ależ może!..
... ;-P

magda2411 (offline)

Post #17

01-03-2011 - 08:45:18

Olsztyn 

Zapewniam Cie Pilot, ze czytam. Nie piszę, gdyz uważam, ze Szpaku zamknął tą dyskusję, a ja to szanuję.
I uwierz Pilot, ze odpisuje (z reguły na priv) - np. dzisiaj napisalam 2 pw do nowych amazonek zalogowanych na forum, wiec nie oceniaj mnie pochopnie, że tylko mącę, mieszam i znikam. Nie wiesz wszystkiego, nie znasz mnie i jeszcze raz Cię proszę nie oceniaj.

A za Alicję i całą Twoją (i Twoich Przyjaciol akcję) będę Ci wdzieczna zawsze!

Sara (offline)

Post #18

01-03-2011 - 14:11:30

Ludzie, czy Wam odbiło?
Kto z Was pamięta od czego zaczęła się ta dyskusja? Polcia umilkła. Następna też.
Czytam Forum i...przykro mi, kiedy moja grupa, której tyle zawdzięczam, tak się zachowuje.
Przechodzę na urlop od Forum
. załamka

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2011 - 14:15:12 przez Sara.

metka (offline)

Post #19

01-03-2011 - 17:01:59

wracając do tematu

Panie i Panowie!

W kategorii powieści obyczajowe, romanse Najlepszą Książką Roku zostaje...

...

BLONDIE$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następna, gratulacje! brawo

Kod emocji 21% głosów
Za zakrętem 11% głosów
Blondie$ 38% głosów
Cukiernia pod Amorem t. 1 i 2 16% głosów
Czas w dom zaklęty 16% głosów

(info z wcześniej już linkowanej strony)

drink.gif Twoje zdrowie!
i jeszcze raz drink.gif żeby dalszy ciąg również zdobył I miejsce!

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

dani (offline)

Post #20

01-03-2011 - 17:19:21

Następna, gratuluję...smiling bouncing smiley

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..

madzia_61 (offline)

Post #21

01-03-2011 - 17:30:59

Następna gratuluje, bardzo się ciesze uśmiech

Masza70 (offline)

Post #22

01-03-2011 - 19:23:55

Gratulacje Ewo smiling smiley

siwowłosa (offline)

Post #23

01-03-2011 - 19:40:09

Olsztyn 

Ewuniu,serdecznie gratulujękwiatek

Teresa1957 (offline)

Post #24

01-03-2011 - 19:46:10

Kraśnik 

Ewa gratulacje, czekamy na drugą część.ok

krakuska (offline)

Post #25

01-03-2011 - 20:48:02

Kraków 

do domku wpadłam , gratulacje zostawiłam ,ale tam puściutkobezradny. No to tutaj raz jeszcze wielkiebrawo Cieszę się razem z Tobąhot smiley

Parabola (offline)

Post #26

01-03-2011 - 21:09:51

Nowy Sącz 

brawo

Sara (offline)

Post #27

01-03-2011 - 21:45:47

Ewuniu brawo gratuluję kwiatek jestem dumna , że Cię poznałam. Życzę takiego samego odbioru następnej części.róże
Na Forum są naprawdę zdolni i nieprzeciętni ludzie.uśmiech

Eva (offline)

Post #28

01-03-2011 - 21:46:58

Ewuniu szczerze gratuluję serce

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

Ella (offline)

Post #29

02-03-2011 - 01:17:15

Gorzów Wlkp. 

Nie pomyślałam, zachęcając w pogaduszkach do głosowania na książkę Ewy - dnia 13 lutego - że tak niemiłą dyskusją to się skończy (teraz dopiero tu dotarłam).
Akurat ja przeczytałam książkę i zagłosowałam z przekonania, ale nie widziałam nic zdrożnego, gdyby ktoś zagłosował, zanim przeczytał książkę.
Mógłby np. zawierzyc mojej opinii, którą zamieściłam na forum w początkach stycznia.

Ewo, i ja gratuluję Ci sukcesu książki, Twojego sukcesu.
Odsapnij na chwilę od forum i wracaj. Masz tu wiele życzliwych serc serce serce serce

amor (offline)

Post #30

02-03-2011 - 23:30:17

Siemianowice Sl. 

A gdzie mozna kupic ksiązke Ewy? Chetnie kilka nabędę ....( prezent jak znalazł, bo opinia Elli mi wystarcza) .A to glosowanie aktualne? gdzie i jak ? Jak zwykle nieprzytomna jestem ,ale to chyba przez te zawroty glowy smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 375
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018