głosujcie na moja książkę!

Wysłane przez Następna 

madzia_61 (offline)

Post #1

26-02-2011 - 20:54:13

Ewuś poszło ,jesteś ex aequo na pierwszym miejscu 23% ,Ewuś mam zapytanie jak mogę zdobyć Twoją książkę ?

Kela (offline)

Post #2

26-02-2011 - 21:07:54

Ewo masz głosy z 3 moich adresów. Jeszcze chłopcy zagłosują ze swoich. uśmiech

lulu (offline)

Post #3

26-02-2011 - 21:13:53

k/Kwidzyna 

ToJa, ciekawe czy w tym samym momencie starałyśmy sobie przypomnieć gdzie te "zapiski" są. chichot

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Następna (offline)

Post #4

26-02-2011 - 21:38:04

Krosno 

Madziu kochana, otwórz stronę główną, tam jest "Amazonki polecają książkę "Blondie$", kliknij na okładkę, albo moje zdjęcie, albo cokolwiek i wyskoczy artykuł, w którym jest dokładna instrukcja postępowania. Po prostu dzwonisz do mojej córki, która jest współwydawcą i ma pulę zniżkową dla amazonek, ta pula jest u mnie (córka w Warszawie mieszka), ona poda Ci mailem nr konta do wpłacenia pieniążków, a jak wpłyną to pisze do mnie, na jaki adres mam książkę wysłać i z jaką ewentualnie dedykacją. Jeżeli bez dedykacji, to ona może wysłać , z Warszawy. Ot, i cała filozofia. A w ogóle można Blondie$ dostać w MPikach, Światach Książki i innych księgarniach, zwykłprzewraca_oczyych i równiez internetowych.

Dziewczyny, jeszcze raz Wam dziekuję za to "pospolite ruszenie", jesteśmy na pierwszym miejscu i oby się tak utrzymało do poniedziałku, bo we wtorek już marzec. No to trzymamy się!brawo

"...od jutra będzie nam się wiodło coraz to lepiej i lepiej..." pies

Następna (offline)

Post #5

26-02-2011 - 21:43:34

Krosno 

Na głównej stronie, tam, gdzie polecają radio, ekspertów i różne ważne rzeczy! Trzeba poczekaćprzewraca_oczy, aż wskoczy Blondie$!

Eva (offline)

Post #6

26-02-2011 - 21:49:04

ToJa
czy ja muszę meldować, że ode mnie też glosy idą oczko ten kto mnie zna wie dobrze, że poooooooszłyyyyyyy
pamiętacie mój zeszyt - hm, gdybym tylko pamiętała gdzie go położyłam śmiech

ToJka dokładnie o tym pomyślałam winking smiley Pamiętasz co mi podesłałaś winking smiley

Ewa masz od nas jeszcze cztery głosy winking smiley no i 25% już jest smiling smiley

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

uśka (offline)

Post #7

26-02-2011 - 21:52:29

Ja też zagłosowałamuśmiechEwa buziaki dla Ciebie buziak

Wklej na forum [BBCode]:

Następna (offline)

Post #8

26-02-2011 - 21:56:45

Krosno 

Lulu i ToJa - a co Wy za przedziwne zeszytowe tajemnice posiadacie???!!!

ToJa (offline)

Post #9

26-02-2011 - 21:58:28

Następna
Na głównej stronie, tam, gdzie polecają radio, ekspertów i różne ważne rzeczy! Trzeba poczekaćprzewraca_oczy, aż wskoczy Blondie$!

nie potrzeba czekac......wystarczy kliknąć na 4
1 to psycholog
2 to rzecznik
3 to radio
4 to blondie duży uśmiech

ToJa (offline)

Post #10

26-02-2011 - 22:02:06

Następna
Lulu i ToJa - a co Wy za przedziwne zeszytowe tajemnice posiadacie???!!!

hehe ano kiedyś kiedyś, dawno dawno temu, jak się szło do sklepu to trza było zakupić zeszyt
a w tym zeszycie co niektóre z nas (forumowiczek) ważne notatki robiły
ale to juz przeszłośc
hm.....ale do przeszłości nieraz trza wrócić - teraz własnie jest taki czas duży uśmiech

Trzeba dokładnie stare forum poczytać - tam wsio stoi napisane śmiech

Następna (offline)

Post #11

26-02-2011 - 22:07:39

Krosno 

Dobrze wiesz, że sama nie trafię!bezradny

ToJa (offline)

Post #12

26-02-2011 - 22:12:30

wskazówek do tego tematu nie udzielamy oczko
trza sie pobawić w detektywa śmiech

Następna (offline)

Post #13

26-02-2011 - 22:17:52

Krosno 

Prawdę mówiąc to ja dzisiaj przeżyłam traumę potężną przez pewien anonim i łyknęłam sobie uspokajacz (spoko, tabletkowy!) i tak prawdę mówiąc, siła intelektualna mi siadła nieco... ale może jutro poszukam, bo jestem ciekawa... no co mają zeszyty - do głosowania? No co? Chyba że to tak, jak kartki glosownicze - do urny? Logika, logika...

Następna (offline)

Post #14

26-02-2011 - 22:25:30

Krosno 

Już nas dogonili!Chyba pójdę spać...

Masza70 (offline)

Post #15

26-02-2011 - 22:40:44

Nas nie dogoniat!

Następna (offline)

Post #16

26-02-2011 - 22:48:38

Krosno 

Pasmatrim - uwidim...

Następna (offline)

Post #17

27-02-2011 - 11:23:17

Krosno 

Jesteście niezawodne! Prowadzimy jednym procentem! Ale nas gonią... dzięki, dziewczyny!Byle dociągnąć do pierwszego...!spinning smiley sticking its tongue out

Następna (offline)

Post #18

27-02-2011 - 11:28:11

Krosno 

Zapomniałabym - Jano kochany, chłopakom teżbuzki dziękuję!

metka (offline)

Post #19

27-02-2011 - 13:19:24

Polcia
Czy to uczciwe prosić o głosowanie bo chce się wygrać??

A co w tym nieuczciwego? myśli Nieuczciwe to by było, gdyby napisała "czy jest tu jakiś informatyk? włam się z łaski swojej i dopisz z 1000 głosów; popraw trochę te wyniki, bo marnie, marniutko, a przecież pierwsze miejsce musi być". Trochę Cię rozumiem, Polcia, fajnie by było żeby wyniki wszystkich konkursów były bezstronne i obiektywne, ale chyba już takie coś nie istnieje. Ale naprawdę nie widzę niczego złego w promowaniu swojej (lub znajomej) twórczości w środowiskach, których jest się częścią. W końcu kto ma pomóc jak nie towarzysze (nie)doli?
Ja tam swój głos dodałam. W ramach solidarności amazońskich jajników, a co!

Polcia
a ja chce gwiazdkę z nieba,zaraz znajdę odpowiedni konkurs w necie i też poproszę amazonki o głosowanie

Chętnie zagłosuję na Twoją gwiazdkę. Marzenia trzeba spełniać póki jeszcze mamy na to czas, chęci i możliwości. i póki nie jest za późno.

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

Polcia (offline)

Post #20

27-02-2011 - 14:16:03

A ja nie zagłosuję, bo nie mogę głosować na książkę, której nie znam a tylko dlatego, że jest reklamowana na forum i napisała ją amazonka. To za mało. Portal amazonek może sobie reklamować co sobie chce , jest w końcu komercyjnym portalem ale to nie znaczy, że ja mam przyjmować reklamę portalu bezkrytycznie.
Pozatym Następna pisze do mnie, że książkę dedykuję amazonkom- a gdzie jest ta dedykacja? W książce? Bo w stopce reklamującej książkę na forum, nic nie jest napisane o dedykacji, a w profilu autorki do którego mnie wysłała, tez przeczytać nie mogę żadnej informacji. Przeczytałam tylko, że forum amazonek poleca, ile kosztuje i o czym jest książka. A skoro jest dedykacja dla amazonek, to powinna być na forum zamieszczona, abym nie czytając książki wiedziała, ze w tym jest większa idea a nie tylko reklama.
Wiele osób napisało książki- sama dostałam w prezencie od Any i od Agenta, nikt nie żądał ode mnie pieniędzy, nikt nie kazał mi głosować na te książki, a myślę, każdy obdarowany w tym i ja poczuł się , ze jak dostał dobro to oddaje i przeznaczyłam odpowiednią sumę na hospicjum. Nie chce sie chwalić, ale to była dużo większa kasa niż cena książki Następnej, bo nie chodzi mi zupełnie o kasę w tym przypadku ale o subtelną zasadę.
Ale w tamtych przypadkach to czułam idee książek, cel,temat a tu jest dla mnie czysta komercja.
Rozumiem te dziewczyny, które przeczytały książkę tak jak np Lulu , podoba im się i głosują zgodnie ze swoim odczuciem, sumieniem.
Ale autorka nie napisała, dziewczyny , które znacie książkę i Wam się podoba, zagłosujcie, nie wyjaśnia w poście , że książkę dedykuję amazonkom ( robi to dopiero później) tylko pisze , że chce wygrać.
A ja wchodzę na forum i jak czytam - chcę wygrać konkurs to po co chce wygrać? Pisze tez Następna, ze to zabawa, gdyby traktowała to jaka zabawę, nie pisałaby chce wygrać. A konkurs każdy chce wygrać dla większej rozpoznawalności, większej reklamy i większej sprzedaży .
I dlatego ja tak to odbieram i mam do tego prawo.
Osobiście nie mam nic do autorki książki, na pewno książka jest fajna jak piszą dziewczyny tylko ja mam jakiś niesmak do całej tej kampanii . Ale to może jest nowy objaw pochemijny i dlatego tak to widzę jakoś negatywnie.
I jeszcze jedno- forum to nie kółko różańcowe- każdy ma prawo do swoich poglądów, nawet jeżeli te poglądy większości mogą się nie podobać.

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"

ToJa (offline)

Post #21

27-02-2011 - 14:28:51

oj Polcia Polcia, chyba szukasz dziury w całym oczko
Ileż to dziewczyn na forum prosiło o oddanie głosu w przeróżnych sprawach. Pamiętam Parabole i Jej ratusz w Nowym Sączu - głosy oczywiście oddawałam choć w życiu w Nowym Sączu nie byłam i ratusza nie widziałam - ale prosiła o to koleżanka z forum - i głosowałam. A kiedyś pojadę do Nowego Sącza - spojrzę na ratusz i pomyślę - ooooo to jest ten zabytek, na który codziennie przez miesiąc oddawałam głosy - gdyby nie to głosowanie, nawet nie wiedziałabym jak wyglada nowosądecki ratusz.
Nie było mnie jeszcze na forum, gdy odbywało się głosowanie na szkołe - o głosy prosiła Ajaka.
Ja też prosiłam o oddawanie głosu na ekologiczny film, ktory przygotowali uczniowie z mojej szkoły - kto chciał ten głosował, nikt nie musiał (heheh a ciekawe czy ktoś obejrzał choc jeden inny film, czy głosowali w ciemno na ten z mojej szkoły).

Nie chcesz - nie głosuj - Twoje prawo, ale po co te komentarze.

Następna (offline)

Post #22

27-02-2011 - 14:47:08

Krosno 

1. Dedykacja dla amazonek jest wydrukowana na pierwszej stronie książki. Reszty tłumaczyć nie będę, bo wydaje mi się, że nie muszę usprawiedliwiać moich życiowych posunięć obcej osobie.
Przy okazji uprzejmie informuję, że głosować można, albo nie - jak kto woli, a do niegłosowania zachęcać nie będę, bo byłoby to chyba...głupie z mojej strony? Jeden wyjątek tylko uczynię: otóż Polciu, błagam Cię, nie głosuj na moją książkę, nawet przypadkiem! Z amazońskim pozdrowieniem, Ewa D.

jolaxyz (offline)

Post #23

27-02-2011 - 14:50:31

k/Leszna 

A ja popieram Polcię, co do zasadności wyrażania własnych poglądów. Pozdrawiam.

Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej.
Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. (Lothar Zenetti)

Następna (offline)

Post #24

27-02-2011 - 15:10:15

Krosno 

ale dlaczego na moim wątku? Załóżcie sobie wątek o wyrażaniu poglądów , nie znamy się i nie musimy rozmawiać. Bo każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów! Ale nikt nie ma prawa do oceniania innej osoby TYLKO na podstawie własnych wyobrażeń i domysłów. Czy ja mam tutaj walczyć o swoje dobre imię???? Z jakiego powodu???!!! Jeżeli wg Was zrobiłam coś złego, to proszę, istnieje droga oficjalna, można naskarżyć Adminom! Są na portalu osoby, które mnie znają, znają moją życiową sytuację i krytykę od nich na pewno przyjęłabym inaczej, być może nawet z pokorą. Ale nikt nie ma prawa obrażać mnie tylko dlatego, że mu się tak podoba! To wszystko zaczyna podpadać o pomówienie. Gdybym miała tyle pieniędzy, Polciu, o jakie mnie posądzasz, pewnie wsparłabym schronisko dla zwierząt, a nie hospicjum, bo taką miałabym fanaberię. Ja osobiście kończę ten wątek.

Polcia (offline)

Post #25

27-02-2011 - 15:46:53

Następna, nie martw się, nie mam w zwyczaju skarżyć się adminkom. Nie zagłosuję na pewno , bo jak pisałam, nie czytałam to nie mogę zagłosować na książkę , której nie czytałam. Czy tak trudno to zrozumieć? Co innego ratusz w Sączu- można było sobie wejść na stronę Nowego Sącza i obejrzeć i zdecydować .
Tojka ja się nie czepiam, ja wyrażam swoje zdanie, tylko tyle albo aż tyle.
Ale też kończę dyskusję, bo mój pogląd jest niepoprawny politycznie, a jak coś jest nie pomyśli większości to lepiej cicho siedzieć oczko

Ale życzę Ci Następna, abyś wygrała głosami osób, które przeczytały i szczerze im się książka podobała. Wtedy to będzie największy Twój sukces. Tego Ci życzę.

Dano Ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już Twoja sprawa, jak Ty ją opowiesz .................

Następna (offline)

Post #26

27-02-2011 - 15:55:08

Krosno 

Pozwól, że sama osądzę, co będzie moim największym sukcesem. Zdrowia życzę. Widzę,że nie odpuszczasz, więc ja się wycofuję. Wygrałaś, cieszysz się?

Becia35 (offline)

Post #27

27-02-2011 - 16:20:05

Z mojej strony Nastepna dostaniesz jeszcze 5 głosówsmiling smiley Pozdrawiam i trzymam kciukismiling smiley

Polcia (offline)

Post #28

27-02-2011 - 16:22:29

Następna
Pozwól, że sama osądzę, co będzie moim największym sukcesem. Zdrowia życzę. Widzę,że nie odpuszczasz, więc ja się wycofuję. Wygrałaś, cieszysz się?

Raczej zasmuciłam się, że tak trudno Ci przyjąć krytyczne słowo a takie może się pojawiać zawsze, jak chcesz być pisarką i liczyć się na rynku literackim. Musisz się z tym liczyć, że pojawia się głosy negatywne. Nie wszyscy i nie zawsze będą Cie chwalić, taki urok pisarza.

kicia (offline)

Post #29

27-02-2011 - 16:34:49

A ja przeczytałam...uśmiech jeszcze przed wydrukiem, mam znajomości to jakby "recenzentką" byłamradocha
Podobało się i głosuję. brawo

Tym co nie czytały polecam, lektura wciąga czyta się z przyjemnością a ciekawostka to fakt, że nie wszystko jest całkiem fikcją literacką...
No i sądząc po zakończeniu należy się spodziewać że cdnforumowicz

Ewuś zasłużyłaś na nagrodę i warto powalczyć, aby marzenia się spełniły!

Aaaaa... i przy okazji poproszę o rezerwację - z dedykacją i odbiorem osobistymbuziak

ToJa ...szukaj!!!oczko

dani (offline)

Post #30

27-02-2011 - 16:51:40

Polcia
....zasmuciłam się, że tak trudno Ci przyjąć krytyczne słowo a takie może się pojawiać zawsze, jak chcesz być pisarką i liczyć się na rynku literackim. Musisz się z tym liczyć, że pojawia się głosy negatywne. Nie wszyscy i nie zawsze będą Cie chwalić, taki urok pisarza.
Uchachałam się po pachy....
Czyli to, co pisałaś do Następnej, to aby Ją wprowadzić do "Wielkiego Świata" literatury?chichot
Polciu, ale Ty nie czytałaś Jej książki, więc nie możesz wiedzieć, czy taka krytyka się należy...pyta
A ja życzę, aby Następna zawsze i wszędzie trafiała na życzliwych sobie ludzi.

Chcesz rozśmieszyć Boga... Opowiedz mu o swoich planach..
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 391
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018